Zvětšení rtů doma | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Zvětšení rtů doma

Autor: Šilerová Andrea Datum: 22.1. 2024

Líbí se vám plné rty, ale nechcete podstoupit invazivní zákrok. Toužíte po přirozeně vypadajících zdravých rtech? A co kdybych vám řekla, že existuje možnost jak luxusně pečovat o své rty i diskrétně v pohodlí domova? Ráda vám tyto možnosti představím.

1. Používejte peeling na rty

Odumřelé kožní buňky na rtech mohou způsobit, že rty budou vypadat menší a méně plné. Proto je důležité na rtech provádět pravidelný peeling, odstraňovat odumřelé kožní buňky a odhalovat novou – zdravou kůži rtů.

Peeling rtů se provádí jemnými krouživými pohyby, doporučuje se okolo 1 – 2 minut. Po peelingu je třeba si rty opláchnout dostatečným množstvím čisté, vlažné vody a nanést balzám na rty kvůli hydrataci.

TIP: skvělý peeling pro dosažení efektu plných rtů najdete v sadě Lips Secret od B-Selfie

2. Udržujte rty hydratované

Suché a popraskané rty nevypadají pěkně. Rty jsou také jednou z nejcitlivějších částí těla. Mají tenkou kůži, náchylnou k vysoušení, popraskání a dalším problémům. Kvalitní produkty navržené pro péči o rty zajistí, aby rty vypadali krásně zdravě. Zdravé rty působí vždy plnější a atraktivnější.

TIP: vybrala jsem pro vás kvalitní produkty pro péči o rty, ze kterých budete nadšeni.

3. Využijte speciální náplasti s mikrojehličkami pro domácí zvětšení rtů

Existují produkty, které dokážou efektivně zvětšit objem rtů v domácích podmínkách. Jedním z nich jsou náplasti B-Selfie. Tyto náplasti obsahují mikrojehličky napuštěné kyselinou hyaluronovou a EGF. Už za 2 hodiny po aplikaci jsou rty plnější a smyslnější. Mikrojehličky bezbolestně pronikají vrchní vrstvou epidermu, kde rozpouští a uvolňují účinné složky. Rty mají výraznější kontury, strukturu i pevnost.

4. Vyzkoušejte komplexní péči pro domácí zvětšení rtů

Pro nejnáročnější přišla společnost B-Selfie Lips Secret se sadou 4 produktů, které působí synergicky. Mají regenerační, vyživující a obnovující účinek pro dokonale definované rty. Tato čtyřfázová péče umožňuje přesně zasáhnout příčiny nedokonalostí rtů.

Je prima, že se o sebe staráte a že vám záleží na tom, abyste se ve svém těle cítili skvěle. Věřím, že u mě na e-shopu najdete vše, co potřebujete pro dokonale plné a zdravé rty. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních surovin a osobně jsem je vyzkoušela a jsem s nimi maximálně spokojená. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit. Ráda vám pomohu vybrat ty správné produkty a péči.

Naprostou většinu produktů mám skladem a expeduji je hned, aby váš balíček byl u vás doma co nejdříve a dělal vám radost.


Související články

Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.
Jak se bezpečně opalovat?

Jak se bezpečně opalovat?

Mírné opalování není škodlivé. Naopak! Sluníčko je zdrojem energie. Působení jeho paprsků má kladný vliv na naše zdraví i na naši psychiku.
Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?
Péče o pleť

Péče o pleť

Pleť je neustále vystavována slunci a škodlivým vlivům ovzduší, proto je důležité jí poskytovat speciální péči.
Jak poznat luxusní svíčku

Jak poznat luxusní svíčku

Dříve sloužily svíčky jen jako zdroj světla a tepla. V dnešní době se spíše používají jako dekorace a pro relaxaci.