Poradna | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Poradna

Nenašli jste odpověď? Zkuste ji vyhledat

Nejčtenější články v poradně

Jak poznat kvalitní sprchový gel? Textura a složení napoví.

9.5.2023 Péče o tělo

Díky sprchovému gelu smyjeme z pokožky pot a nečistoty, které se na ní nahromadily v průběhu dne. Kvalitní sprchové gely ale mohou být obohaceny o speciální složky, jako jsou hydratační a revitalizační látky, které pokožku navíc vyživují a chrání. Bonusem může být i příjemná svěží vůně, která dovede dobře naladit. Jak poznat kvalitní sprchový gel a proč je dobré ho používat?

Celý článek

Samoopalovací krémy: bronzová pokožka za 6 sekund

A myslíme si, že krásně vypadající zdravé opálení modelek a modelů pochází z pobytu na sluníčku nebo ze solárií. Opak je ale pravdou. Jsou to moderní samoopalovací krémy, které získávají na stále větší oblibě nejen celebrit a mohou za přirozeně vypadající pokožku zářivě bronzové barvy.

Celý článek

Jak udělat přednášku zajímavou?

Kalenda Michal 3.4.2023 LCD displeje

Zapomeňte na sebe a myslete na publikum. Základní rada je, že přednáška nemá být prezentace vás samotných, ale vy máte být prostředníkem mezi novou vědomostí, dovedností či kompetencí a publikem. Myslete na to, pro koho je prezentace určena a co si z vaší přednášky chtějí posluchači odnést.

Celý článek

Nejčastější chyby v péči o pleť. Neděláte je také?

Péče o pleť není jen otázkou estetiky ale i zdraví. Krémy a jiné kosmetické produkty se vstřebávají do těla a je proto důležité používat kvalitní kosmetiku, která neobsahuje škodlivé látky. Jen taková kosmetika pomůže udržovat pokožku zdravou a zářivou.

Celý článek

Je nebo bude EET zrušeno?

Konecký Jakub 5.7.2022 Pokladny Quorion

Pokladny Quorion i pokladní software Conto umí fungovat v režimu EET i bez něj. Jejich používání není ohroženo přípanou legislativní změnou.

Celý článek

Moderní škola

11.5.2022 Učebny na klíč

V České republice je 4,2 tisíce základních škol a 1290 středních škol. Každý den se v nich vzdělává přes 1,3 milionu dětí.

Celý článek

Displej není tabule - věnujte jeho výběru více času

Pospíšil Vlastimil 25.4.2022 LCD displeje

Které parametry LCD displejů by vás měly zajímat? Přednákupem je dobré si promyslet co od displeje čekáte. Neplaťte zbytečně za něco, co nevyužijete.

Celý článek

Mobilní číšník – užitečný pomocník pro restaurace i zahrádky

Konecký Jakub 25.4.2022 Software Conto

Pro každou restauraci bude mobilní číšník užitečnou a vítanou pomocí s rychlejší a efektivnější obsluhou.

Celý článek

Další články