Poradna | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Poradna

Nenašli jste odpověď? Zkuste ji vyhledat

Nejčtenější články v poradně

Podzim je tady: několik tipů jak pečovat o pleť a rty na podzim

Šilerová Andrea 16.11.2023 Péče o pleť

Podzim – ten se nese ve znamení hydratace. Sychravé počasí, větrno, první mrazíky. Pleť potřebuje hydratovat, vyživovat a chránit před zimou. Zapomínat se nesmí ani na posilnění imunitního systému, zdravou stravu a dobrý pitný režim. Pojďte se spolu se mnou podívat, co můžete v těchto dnech udělat pro vaši pleť, aby byla stále tak zářivá jako v létě u moře.

Celý článek

4 kroky k dokonale plným a hebkým rtům: zvládnete to doma

Šilerová Andrea 12.11.2023 Péče o pleť

Čtyři produkty, čtyři kroky a jednoduše nádherné rty. B-selfie přichází s dalším inovativním produktem z oblasti estetických ošetření pro domácí použití. Italská firma B-selfie je známá svými inovativními výplňovými materiály pro tvář, kontury obličeje a objem rtů, které si můžete aplikovat diskrétně – doma.

Celý článek

Psychologie publika: jak reagovat na nepříjemné dotazy z publika

Kalenda Michal 6.11.2023 LCD displeje

Prezentovat svoje myšlenky před publikem může být docela zábavná zkušenost, ale nejeden lektor ví, že prezentování je i o nepříjemných zážitcích, které dokážou přidělat nejednu vrásku na čele. Otázka z publika, na kterou neznáte odpověď, agresivní či posměšný komentář, nebo neustále rušící člověk. Setkal se s tím asi každý lektor, ale umíme na tyto situace adekvátně reagovat?

Celý článek

Co je to parfémovaný sprej na tělo?

Šilerová Andrea 29.10.2023 Péče o tělo

Parfémovaný sprej na tělo je kosmetický výrobek, který obsahuje vonné látky smíchané s alkoholem (nebo jinou látkou), umístěný do flakonu s rozprašovačem. Používá se k rychlému osvěžení těla a vytvoření příjemné vůně na kůži.

Celý článek

Vypadávání vlasů: mohou pomoci výtažky ze zlatého prosa

Šilerová Andrea 14.10.2023 Péče o tělo

Ztráta vlasů může být nejen estetickou záležitostí, ale i zdrojem emocionálního stresu. Po desetiletí vznikají nejrůznější studie, které se snaží pochopit příčinu vypadávání vlasů a objevit faktory, které by mohly padání zpomalit nebo úplně zastavit. V tomto neustálém pátrání se objevil nový hráč: zlaté proso. Čím je proso pro růst vlasů tolik významné?

Celý článek

Umývání obličeje mýdlem a další chyby v péči o pleť. Neděláte je také?

Šilerová Andrea 8.10.2023 Péče o pleť

Umývání obličeje mýdlem, nedostatečná ochrana proti slunci, aplikace stejného krému na celý obličej (včetně očního okolí) nebo zapomínání na odličování. To všechno jsou nejčastější nešvary v péči o pleť. Pojďme se podívat, proč si těmito zlozvyky škodíme.

Celý článek

Co je to unisex parfém?

Šilerová Andrea 2.10.2023 Parfémy

Unisex parfém je navržený tak, aby jej mohli nosit muži i ženy. Oproti tradičním parfémům, které jsou často tvořeny s ohledem na tradiční genderové normy a očekávání (mužské parfémy jsou obvykle silnější a kořeněnější, zatímco ženské spíše sladší a květinovější), jsou unisex parfémy navrženy, aby byly neutrální vůči pohlaví a vhodné pro kohokoliv.

Celý článek

Vypadávání vlasů u mužů: příčiny a jak proti vypadávání vlasů bojovat

Šilerová Andrea 26.9.2023 Péče o tělo

Vypadávání vlasů je častým problémem, který postihuje muže po celém světě. Tento stav, známý také jako androgenní alopecie, začíná pozvolna – v různých věkových obdobích. Nejčastěji se objevuje v pozdním dospívání, nebo na počátku dospělosti, kolem 30. roku věku života. Pojďme se společně podívat, jaké jsou příčiny vypadávání vlasů u mužů a zda jde něco udělat pro zpomalení nebo zastavení řídnutí vlasů.

Celý článek

Rozdíl mezi denním a nočním krémem

Šilerová Andrea 22.9.2023 Péče o pleť

Základní funkcí pleťových krémů je hydratovat a chránit pokožku a tím zlepšovat její vzhled. Ale ne všechny krémy jsou stejné. Denní krémy mají lehčí strukturu a často obsahují UV faktor. Noční krémy bývají mastné a hutné. Přemýšleli jste někdy o tom proč? Pojďme se společně podívat na hlavní rozdíly mezi denními a nočními krémy.

Celý článek

Pleťové krémy pro muže: čím jsou specifické a jak se liší od krémů pro ženy?

Šilerová Andrea 15.9.2023 Péče o pleť

V oblasti péče o pleť se mnohé změnilo. Dříve byla kosmetika považována za ženskou doménu, ale dnes už víme, že péče o pleť není o genderu, ale o individuálních potřebách pleti a preferencích. Mohou existovat základní podobné principy v péči o pleť shodné pro muže i ženy. Ale stejně tak existují různé biologické a hormonální charakteristiky, které s sebou nesou různé potřeby, když jde o péči o pleť mužů a žen. V dnešním článku se tedy podívejme, čím jsou specifické krémy pro muže.

Celý článek

Rekonstrukce učebny

Pospíšil Vlastimil 12.9.2023 Učebny na klíč

Modernizace školních učeben není jen estetickým vylepšením, ale významným strategickým krokem, který formuluje budoucnost vzdělávání vašich žáků. Věříme, že kvalitní vzdělávání s důrazem na moderní výukové metody je klíčem k lepší budoucnosti nás všech. Renovace školní třídy je komplexní úkol, který vyžaduje pečlivé plánování, profesionální know-how a odborné vedení. V naší společnosti Consulta máme za sebou mnoho úspěšných projektů a modernizovaných učeben. Rádi pomůžeme s modernizací vaší školy i vám.

Celý článek

Jak fungují séra na řasy?

Šilerová Andrea 11.9.2023 Péče o pleť

Dlouhé, husté a krásně zakulacené řasy jsou snem mnoha žen po celém světě. Ne vždy ale naše řasy přirozeně vypadají tak, jak jsme si vysnily. Sen se stal skutečností a do hry vstoupily séra na řasy. Kosmetické produkty, které slibují zázraky v podobě prodloužení, zesílení a zvětšení objemu řas. Jak ale tato séra vlastně fungují, co stojí za jejich účinky a fungují vůbec?

Celý článek

Další články