Keramické magnetické tabule | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Barva povrchu

Výška

Šířka

Povrch

EU Ecolabel i

ano (14)

FSC i

ano (28)

PEFC i

ano (13)

e3 i

ano (51)

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Keramické tabule

Keramické magnetické tabule jsou nejodolnější variantou magnetických tabulí. Povrch se vypaluje při 800°C a díky tomu se dá říct, že jsou téměř nezničitelné. Na rozdíl od levnějších variant, například lakovaných tabulí (povrch pokrytý emailovou vrstvou) mají vysokou chemickou i mechanickou odolnost (nepoškrábou se). Keramické magnetické tabule se hodí pro prostory s velkým vytížením a pro všechny, kteří mají rádi kvalitní a profesionálně provedené výrobky. V naší nabídce najdete pouze ověřené výrobky holandské firmy Legamaster, která zaručuje kvalitubezpečnost. Magnetické tabule nabízíme ve 4 hlavních řadách:Zobrazit více

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Výhody keramické tabule a jakou řadu vybrat?

Pokud hledáte magnetickou tabuli, bude vaše prvotní rozhodnutí mezi dvěma základními variantami: lakované tabule nebo keramické tabule. Lakované i keramické tabule jsou magnetické a liší se úpravou kovových plechů na přední straně tabule.

Lakované tabule bývají levnější a jejich povrch vzniká emailovým nástřikem na plech tabule. Nesnesou takové zatížení, jako keramické tabule. Nemůžeme ale říct, že by byly nekvalitní. Svou kvalitou vysoce převyšují tabule z běžné obchodní sítě a jsou skvělou variantou tam, kde se předpokládají maximálně 3 mazací cykly denně.  To znamená, pokud hledáte tabuli a víte, že na ni nebudete psát a mazat více než 3 krát denně, ale slouží například jako informační tabule (do čekáren, kaváren, restaurací) atd. Jsou lakované tabule vhodnou variantou díky skvělému poměru cena / výdrž.

Jednotlivé řady keramických tabulí

Keramické tabule vypadají na pohled téměř identicky, jako lakované tabule (na pohled je od sebe rozezná asi jen profesionál), ale snesou mnohem větší zatížení. Keramické tabule se vypalují za vysokých teplot (kolem 800 ˚C) a tabule mají vysokou mechanickou i chemickou odolnost. V naší nabídce najdete keramické tabule, na které poskytujeme záruku na povrch i 25 let. Keramické magnetické tabule jsou pro své vlastnosti skvělé do místností s velkým zatížením: školy, zasedací místnosti, coworkingová centra atp.

V naší nabídce keramických magnetických tabulí se můžete setkat se 4 základními řadami. Jsou to: ECONOMY+, UNIVERSAL+, PREMIUM+ a PROFESSIONAL+. Tyto typové řady se od sebe liší profilem rámečku, tloušťkou a materiálem jádra a způsobem montáže.

Řez tabulí Legamaster ECONOMY Řez tabulí Legamaster UNIVERSAL

Řez tabulí Legamaster PREMIUM Řez tabulí Legamaster PROFESSIONAL

Pro základní orientaci v našich produktech vám můžeme prozradit, že vždy když v naší nabídce uvidíte v názvu produktu symbol + (anebo slovy PLUS), jedná se vždy o keramickou tabuli (např. UNIVERSAL+, ECONOMY+ … atd.). Vyjímkou jsou tabule PROFESSIONAL, které jsou vždy s keramickým povrchem. V této řadě je ovšem na výběr lesklý, hybridní a projekční povrch. Lesklý povrch je nejlepší volbou pro psaní. Hybridní povrch je vodný jak pro psaní tak projekci. Projekční povrch je nejlepší variantou pro projekci, protože eliminuje odlesk, ale v případě psaní fixami se povrch musí stírat na mokro. Tyto tabule na popis příliš nedoporučujeme.

Montáž tabulí ECONOMY UNIVERSAL se provádí přes plastové rohy, které se následně překryjí krytkou. V případě tabulí PREMIUM PROFESSIONAL se používají plastové držáky, do kterých se tabule vloží a zajistí. Přesný způsob montáže popisuje obrázkový manuál, který si u většiny našich tabulí můžete stáhnout a podrobně prozkoumat ještě před nákupem.

Bezrámová tabule WALL-UP

TIP: Pokud hledáte vysoce kvalitní keramickou tabuli (vhodnou pro každodenní použití) a zároveň tabuli, která bude „jiná“, vizuálně zajímavá a bude dotvářet moderní interiér, doporučujeme podívat se na novou řadu bezrámových keramických tabulí WALL-UP . Tyto tabule se mohou přikládat vedle sebe, tvořit tak prakticky jakoukoliv „nekonečnou“ psací plochu. Vypadají skvěle na pohled a jsou vhodné do vysoce vytížených prostorů.

Mohlo by Vás zajímat