Skleněné magnetické tabule | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Výška

Šířka

Povrch

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Skleněné tabule

Hledáte reprezentativní tabuli, která nebude „nudně školní“, ale krásná, designová a podtrhující váš interiér? Nemohli jste vybrat lépe. Skleněné tabule jsou to, co hledáte.

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Co jsou skleněné tabule?

Skleněné tabule jsou poměrně novinkou na trhu. Holanská firma Legamaster touto designovou řadou reagovala na požadavky zákazníků, kteří potřebují „nástěnku“ resp. tabuli, ale současně očekávají vysoce kvalitní zpracování a reprezentativní vzhled, který podtrhne krásu interiéru. Jak už název napovídá, jsou skutečně ze skla, ale současně nejsou křehké ani nebezpečné. V případě nešťastné náhody (úder něčeho velmi tvrdého) se tabule nestane nebezpečnou (funguje na podobné bázi jako třeba čelní sklo od auta).

Kam se skleněná tabule hodí?

Bílá skleněná tabule v kaceláři

Skleněné tabule se hodí všude tam, kde zákazníkovi (zákaznici) záleží na kvalitě provedení a vzhledu. Tabule nabízíme v bílé, černé, modré a červené barvě. Právě tato široká a nevšední paleta barev je unikátní a dá se s ní skvěle dekorovat interiér. Všechny námi nabízené skleněné tabule jsou bezrámové a nic neruší jejich čisté linie. Jedinou „nevýhodou“ kam bychom tuto tabuli nedoporučovali, jsou dětské pokoje a prostory pro malé děti. A to právě z důvodu „bezrámovosti“. Vypozorovali jsme, že rám malým dětem „udává hranice“. A v případě, že tabule rám nemá, neváhají děti psát i dál na stěnu 

 

Jak se tabule upevní na stěnu?

Uchycení skleněné tabule na zeď - větší formát

Uchycení skleněné tabule na zeď- menší formáty

Montáž skleněných tabulí není nijak složitá. Menší tabule s rozměry 60x40 cm a 60x80 cm mají tzv. skrytou montáž. Zavěšují se na dva nebo čtyři šrouby schované za tabulí, přesně podle montážního návodu.Tabule větších rozměrů se upevňují pomocí čtyř nebo šesti kovových držáků v dolní a horní části tabule. Vše je opět uvedeno v montážním návodu . 

 

Jak se na tabuli píše a maže?

Popis skleněné tabule

Mazání skleněné tabule

Na tabuli se píše nejlépe pomocí křídových popisovačů (které máme k dostání v několika barvách). Doporučujeme stírání „za mokra“. Postříkat rozprašovačem a setřít ubrouskem nebo hadříkem. Tabule má magnetický povrch, takže je na ni možné přidělávat i dokumenty a jiné důležité věci pomocí neodymových magnetů.

 

Jak tabule vypadá v interiéru?

To nejlepší na závěr. Jak vlastně taková tabule vypadá v interiéru a kam všude se dá použít? Připravili jsme pro vás ukázky některých našich realizací. Naše tabule už visí po celé České republice například v: fitness centrech, kancelářích, recepcích, bytech ...

Bílá skleněná tabule v kanceláři Červená skleněná tabule ve fitness centru

Modrá skleněná tabule v recepci Černé skleněné tabule v zasedací místnosti

Mohlo by Vás zajímat