Informační LCD displeje | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Digitální informační LCD displeje a software pro školy

Díky informačním LCD displejům umístěným v různých klíčových částech školy můžete snadno, a rychle zobrazovat důležité informace pro žáky, studenty, učitele i rodiče. Ať už je to rozvrh hodin, suplování, informace o zájmových kroužcích, akcích, které pořádá škola nebo třeba jídelníček. Jedná se vlastně o digitální nástěnky, které mají tu výhodu, že na jednom místě zobrazujete informací, kolik potřebujete, jsou aktuální a nemusíte obíhat celou školu, abyste provedli změnu. 

V nabídce máme nedotykové displeje  od rúhlopříčky 43" až po neuvěřitelných 98" a také dotykové displeje od 55" do 86". Nejčastěji dodáváme do škol displeje nedotykové, které se umístí do různých klíčových částí školy - vstup do školy a chodby. Displeje pak zobrazují informace podle aktuální potřeby, času, umístění v konkrétní části školy apod. K displejům dodáváme také SW pro jednoduchou správu obsahu, se kterým je to opravdu hračka.

Nepleťte si tyto displeje s televizí, kterou máte v obývacím pokoji. Námi nabízené displeje jsou profesionální průmyslové panely určené pro tento typ provozu. Obyčejná televize nemá možnosti, které nabízí naše řešení a není určená na každodenní dlouhý provoz.

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Mohlo by Vás zajímat