Péče o pleť | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Péče o pleť

Autor: Šilerová Andrea Datum: 8.8. 2022

Péče o pleť

 

Pleť je neustále vystavována slunci a škodlivým vlivům ovzduší, proto je důležité jí poskytovat speciální péči. Součástí každodenní rutiny by mělo být čištění, tonizace a hydratace. Víte, jak se správně starat o vaši pleť?


Čištění pleti

Pokožka je po celém dni pokryta bakteriemi a dalšími znečišťujícími látkami. Pomocí důkladného čištění se pleť zbaví všech nečistot a je následně připravena na další péči. Pokud se dlouhodobě na pokožce hromadí maz, tak dochází k ucpání pórů, které pak zabraňují vstřebávání dalších produktů. Pro čištění lze využít micelární vodu, čistící gel  nebo čistící mléko


Tonizace

Po odlíčení pleti a před nanesením krému je potřebná tonizace pokožky. Tonikum pomáhá vyrovnat hladinu pH a následně nanesený krém bude lépe fungovat. Pokud máte suchou a citlivou pleť zvolte tonikum s hydratačními účinky. V případě mastné pleti jsou ideální tonika na zúžení pórů a zjemnění struktury pleti. U smíšené pleti je nejlepší volbou tonikum neutrálního charakteru.


Hydratace 

Hydratační krémy vytvářejí na pokožce ochranný film, zabraňují tak úniku vody a chrání před nepříznivými faktory vnějšího prostředí. Pokožka na obličeji, krku a hrudníku je nejvíce citlivá na změny okolního prostředí. Každodenní hydratace snižuje pravděpodobnost výskytu kožních problémů. Každodenní péče o pleť zpomaluje známky stárnutí a udržuje pokožku zdravou a pevnou. Čím dříve začnete s péčí o pleť, tím lépe.


Nevíte si rady?

Rádi vás přivítáme v naší prodejně a nebo vám poradíme po telefonu. Skladem máme velký výběr kosmetiky a vybrat přesně podle vašich představ vám ráda pomůže naše specialistka Andrea, která má kosmetiku a parfémy  na starost.

Můžete nás kontaktovat ve všední dny od 9 do 15 hodin na telefonním čísle 517 356 635, napsat nám e-mail na info@consulta.cz, nebo se s námi spojit on-line a využít službu privátní nákup on-line.  Samozřejmě nás také můžete navštívit naživo v našem showroomu ve Vyškově na ulici Cukrovarská.


Související články

Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?
Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.
Jak se bezpečně opalovat?

Jak se bezpečně opalovat?

Mírné opalování není škodlivé. Naopak! Sluníčko je zdrojem energie. Působení jeho paprsků má kladný vliv na naše zdraví i na naši psychiku.
Jak poznat luxusní svíčku

Jak poznat luxusní svíčku

Dříve sloužily svíčky jen jako zdroj světla a tepla. V dnešní době se spíše používají jako dekorace a pro relaxaci.
Jak poznat kvalitní deku?

Jak poznat kvalitní deku?

Zachumlejte se po celém dni do měkké, pohodlné a hřejivé deky. Není nic příjemnějšího, než v chladných dnech si uvařit horký čaj a s knížkou v ruce se přikrýt dekou, která vás zahřeje.