Péče o pleť | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Péče o pleť

Datum: 8.8. 2022

Péče o pleť

 

Pleť je neustále vystavována slunci a škodlivým vlivům ovzduší, proto je důležité jí poskytovat speciální péči. Součástí každodenní rutiny by mělo být čištění, tonizace a hydratace. Víte, jak se správně starat o vaši pleť?


Čištění pleti

Pokožka je po celém dni pokryta bakteriemi a dalšími znečišťujícími látkami. Pomocí důkladného čištění se pleť zbaví všech nečistot a je následně připravena na další péči. Pokud se dlouhodobě na pokožce hromadí maz, tak dochází k ucpání pórů, které pak zabraňují vstřebávání dalších produktů. Pro čištění lze využít micelární vodu, čistící gel  nebo čistící mléko


Tonizace

Po odlíčení pleti a před nanesením krému je potřebná tonizace pokožky. Tonikum pomáhá vyrovnat hladinu pH a následně nanesený krém bude lépe fungovat. Pokud máte suchou a citlivou pleť zvolte tonikum s hydratačními účinky. V případě mastné pleti jsou ideální tonika na zúžení pórů a zjemnění struktury pleti. U smíšené pleti je nejlepší volbou tonikum neutrálního charakteru.


Hydratace 

Hydratační krémy vytvářejí na pokožce ochranný film, zabraňují tak úniku vody a chrání před nepříznivými faktory vnějšího prostředí. Pokožka na obličeji, krku a hrudníku je nejvíce citlivá na změny okolního prostředí. Každodenní hydratace snižuje pravděpodobnost výskytu kožních problémů. Každodenní péče o pleť zpomaluje známky stárnutí a udržuje pokožku zdravou a pevnou. Čím dříve začnete s péčí o pleť, tím lépe.


Nevíte si rady?

Rádi vás přivítáme v naší prodejně a nebo vám poradíme po telefonu. Skladem máme velký výběr kosmetiky a vybrat přesně podle vašich představ vám ráda pomůže naše specialistka Andrea, která má kosmetiku a parfémy  na starost.

Můžete nás kontaktovat ve všední dny od 9 do 15 hodin na telefonním čísle 517 356 635, napsat nám e-mail na info@consulta.cz, nebo se s námi spojit on-line a využít službu privátní nákup on-line.  Samozřejmě nás také můžete navštívit naživo v našem showroomu ve Vyškově na ulici Cukrovarská.


Související články

Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?