Ukázky našich realizací | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Ukázky našich realizací

Provádíme dodávky a profesionální instalace ve školních učebnách a firemních prostorech od 3D návrhu až po jejich konečné předání. V našich realizacích umíme zohlednit CSRD tedy Směrnici o podávání zpráv o udržitelnosti podniků. Zajímá Vás jak vypadá naše práce? Podívejte se na výběr několika vizualizací, školních učeben, jednacích místností a kanceláří, které jsme v poslední době realizovali. Rádi připravíme nový prostor i pro vás. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 517 356 635 v pracovní dny od 8:00 do 16:30, nebo kdykoliv na e-mailu: info@consulta.cz3D vizualizace a návrhy

Školy a školky

Firemní prostory a kanceláře

Nenašli jste odpověď? Zkuste ji vyhledat

Nejčtenější články v poradně

Počítačová učebna se dvěma dotykovými LCD displeji a studentskými stoly s elektrickými výsuvy PC

Pospíšil Vlastimil Školy a školky

Na základě konzultace a vizualizace vznikla nová moderní učebna na místě staré, již nevyhovující potřebám moderní výuky. Velký prostor nabídl možnost změny stávajícího uspořádání. Zákazník je s celkovým výsledkem více než spokojený a hned po dokončení rekonstrukce se učebna začala využívat na 100%.

Celý článek

360° vizualizace firemního coworkingového prostoru

V raných érách korporátního života byla magickým místem kuchyňka. Lidé se tam střetávali nejen kvůli kávě a obědu, ale také kvůli sdílení myšlenek a řešení problémů. Velká spousta důležitých diskusí a inovací vznikla právě tam. Moderní firmy si uvědomily, že skvělé nápady si zaslouží více než kuchyňský koutek.

Celý článek

360° vizualizace multifunkční učebny se dvěma dotykovými LCD displeji a studentskými stoly s elektrickými výsuvy PC

Pospíšil Vlastimil 6.10.2023 3D vizualizace a návrhy interiéru

Velký prostor stávající učebny nabídl v tomto případě možnost velmi netradičního, ale vysoce funkčního uspořádání učebny. Zákazník celkem jasně nastínil požadavky pro plánované využívání učebny, které jsme pak přenesli do vizualizace a v tuto chvíli už také úspěšně do reálné podoby.

Celý článek

Další články