Pár rad jak na masky na obličej. | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Pár rad jak na masky na obličej.

Datum: 5.8. 2022

Masky na obličej


Pleťová maska je kosmetika, která by měla být trvalou součástí péče o každou pleť, zvláště pak problematickou. Přirozený, jemný, přitom intenzivně čistící a vyživující účinek masek dokáže unavené tváři přinést skutečnou úlevu, zregenerovat ji, rozzářit a vrátit na ní úsměv. Jejich velkou výhodou je rychlost působení – účinky jsou viditelné téměř okamžitě, již po první aplikaci.

Jak používat masky na obličej?

Pleťová maska by se měla používat vždy na vyčištěnou pleť. Používá se pleťová maska ráno nebo večer? Masky na obličej se doporučuje aplikovat večer, po koupeli, kdy se zbavíte make-upu, přebytečného mazu, případných nečistot a zbytků krémů a olejů. Nanášení pleťové masky na obličej na noc je dobrý nápad i proto, že právě v této době se zvyšuje prokrvení pleti a rozšiřují se póry – účinné látky obsažené v kosmetice tak mají šanci se lépe vstřebat.

Jak často používat masku na obličej?

 Frekvence používání pleťových masek závisí především na stavu a potřebách naší pleti. Zpravidla by se však neměly masky na obličej používat více než jednou denně – příliš mnoho aplikací není zdravé. Také nedoporučujeme používat několik masek najednou, takové experimenty mohou způsobit zbytečné podráždění. Nejlepší je aplikovat pleťovou masku každé tři nebo čtyři dny. To stačí k zajištění optimální výživy a regenerace pokožky.

Jaké jsou nejlepší masky na obličej?

Každá pleťová maska na obličej má vyživující účinek, ale díky obsahu dalších účinných látek může působit i hydratačně, proti vráskám a protizánětlivě. Proto se při výběru pleťové masky vyplatí věnovat velkou pozornost složení. Kombinace masek s další přírodní kosmetikou na obličej se může ukázat jako účinná zbraň v boji proti mnoha vážným chronickým nedokonalostem pleti.

Chcete si masku vybrat osobně?

Samozřejmě můžete a rádi vás přivítáme v naší prodejně. Skladem máme velký výběr kosmetiky a vybrat přesně podle vašich představ vám ráda pomůže naše specialistka Andrea, která má kosmetiku a parfémy na starost.

Můžete nás kontaktovat ve všední dny od 9 do 15 hodin na telefonním čísle 517 356 635, napsat nám e-mail na info@consulta.cz, nebo se s námi spojit on-line a využít službu privátní nákup on-line.  Samozřejmě nás také můžete navštívit naživo v našem showroomu ve Vyškově na ulici Cukrovarská.