Lakované bíle tabulé - kvalita za dobrou cenu | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Barva povrchu

Bílá (24)

Výška

Šířka

Povrch

FSC i

ano (15)

PEFC i

ano (9)

e3 i

ano (1)

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Lakované tabule

Lakované magnetické tabule jsou cenově výhodnou variantou tabulí, které skvěle naplní požadavky zákazníků, kteří nepředpokládají každodenní vysokou zátěž tabule (vhodné například do domácností, čekáren, jako informativní tabule apod.). Povrch lakovaných tabulí vzniká emailovým nástřikem na plech a následným vypálením při 250 stupních celsia. Lakované tabule jsou magnetické a na pohled jsou téměř k nerozeznání, od dražší varianty tabulí, kterým říkáme keramické tabule (povrch tvoří dvouvrstvý smalt vypalovaný za vysokých teplot). Lakované tabule jsou skvělé svým poměrem cena/výkon a doporučujeme je všem, kdo předpokládají, že na tabuli nebudou psát více než několikrát denně. Více o rozdílech mezi tabulemi a rady, jak vybrat tabuli najdete ve článku dole pod produkty.

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Co jsou lakované tabule?

Lakované tabule vznikají emailovým nástřikem na plech a následným vypálením při teplotě 250 stupňů celsia. Nesnesou takové intenzivní zatížení, jako keramické tabule, ale nemůžeme ale říct, že by byly nekvalitní. Svou kvalitou vysoce převyšují tabule z běžné obchodní sítě a jsou skvělou variantou tam, kde se předpokládá několik mazacích cyklů denně. To znamená, pokud hledáte tabuli a víte, že na ni nebudete tak často psát nebo bude sloužit například jako informační tabule (do čekáren, kaváren, restaurací) atd. jsou lakované tabule pro vás vhodnou variantou díky skvělému poměru cena / výdrž.

Jak se od sebe liší jednotlivé řady lakovaných tabulí?

Lakované tabule nabízíme ve 4 řadách. Jsou to: ECONOMY, UNIVERSAL, PREMIUMACCENTS. Tyto typové řady se od sebe liší profilem rámečku, tloušťkou, materiálem jádra, způsobem montáže a dobou záruky na povrch. Profil rámečku, tloušťku a materiál jádra můžete vidět na fotografiích. Tyto parametry ovlivňují výdrž tabulí a snadnost montáže na stěnu.

Řez tabulí Legamaster ECONOMY Řez tabulí Legamaster UNIVERSAL

Řez tabulí Legamaster PREMIUM Řez tabulí Legamaster ACCENTS

Rozdíl v řadách lakovaných tabulí v záruce:

  • Řada ECONOMY: záruka 5 let na povrch
  • Řada UNIVERSAL: záruka 5 let na povrch
  • Řada ACCENTS: záruka 5 let na povrch
  • Řada PREMIUM: záruka 10 let na povrch

Rozdíl v řadách v způsobu montáže:

Montážní sady jsou vždy součástí balení. Způsob montáže u řad ECONOMYUNIVERSAL se provádí přes plastové rohy, které se následně překryjí krytkou. Tento způsob montáže vyžaduje větší přesnost a zručnost. Řada PREMIUM se montuje přes plastové držáky, do kterých se tabule vloží a zajistí. Tento způsob montáže dovoluje drobné odchylky v přesnosti vrtání a pro nezkušené je montáž jednodušší. Tabule řady ACCENTS se zavěšují na dva šroubky schované za tabulí.

  • Řada ECONOMY: montáž přes rohy
  • Řada UNIVERSAL: montáž přes rohy
  • Řada ACCENTS: montáž na dva šroubky schované za tabulí
  • Řada PREMIUM: montáž přes držáky

Přesný způsob montáže popisuje obrázkový manuál, který si u většiny našich tabulí můžete stáhnout a prozkoumat ještě před nákupem. Pro velké zakázky je možné objednat profesionální instalace přímo od našich montážních techniků.

Chcete na lakovanou tabuli váš vlastní potisk? Logo..?

Lakované tabule řady PREMIUM a ACCENT umíme potisknout a vytvořit vám tabuli na míru. Tuto naši službu často využívají firmy (potisk logem, tabule ve firemních barvách, tabule s linkami pro zaznamenávání úkolů, do kaváren, restaurací apod.). Dále jsou tabule ve vlastním stylu oblíbeným a netradičním dárkem. Třeba s obrázkem oblíbené dětské postavičky, se jménem nebo fotkou. Pokud máte zájem o tabuli na míru, můžete se nezávazně informovat na emailu info@consulta.cz nebo v pracovní dny od 8:00 do 16:30 na telefonním čísle: +420 517 356 635. Ukázku námi před připravených tabulí ke koupi si můžete prohlédnout v sekci Tabule s potiskem nebo v sekci Tabule pro agilní coaching .

Jaké existují další možnosti tabulí?

Pro každodenní zatížení jsou vhodné keramické tabule. Keramické tabule se vypalují za vysokých teplot (kolem 800 ˚C) a  mají vysokou mechanickou i chemickou odolnost. V naší nabídce najdete keramické tabule, na které poskytujeme záruku na povrch i 25 let. Keramické magnetické tabule jsou pro své vlastnosti skvělé do místností s velkým zatížením: školy, zasedací místnosti, coworkingová centra atp.

Poměrně novinkou na trhu jsou skleněné tabule. Jak už název napovídá, je jejich povrch skutečně z skla. Holanská firma Legamaster touto designovou řadou reagovala na požadavky zákazníků, kteří potřebují „nástěnku“ resp. tabuli, ale současně očekávají vysoce kvalitní zpracování a reprezentativní vzhled, který podtrhne krásu interiéru.

Pro zákazníky, kteří mají rádi netradiční řešení a chtějí (nebo potřebují) tabule neobvyklých rozměrů je ideálním řešením kolekce SPACE-UP. Tato kolekce obsahuje tři možnosti tvorby v podstatě jakkoliv velké a jakkoliv tvarované popisovatelné plochy a to formou tapety, panelů anebo i v nejvyšší kvalitě keramických tabulí.

Pokud hledáte tabuli za velmi výhodou cenu, ale stále s velmi kvalitním zpracováním (holandská firma Legamaster), doporučujeme podívat se na melaminové tabule. Jsou to tabule základní řady a popisovací plocha je tvořena plastem: melaminem. Nevýhodou tabulí s tímto povrchem je, že nejsou magnetické. Ale zase potěší všechny, kteří mají rádi efektivitu za nízkou cenu.

Mohlo by Vás zajímat