Nástěnky do kanceláře | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Barva povrchu

Povrch

Šířka

Výška

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Nástěnky

Největší výběr profesionálních nástěnek. V naší nabídce najdete jen kvalitní nástěnky od značkových a prověřených dodavatelů. Zdravotně nezávadné materiály, špičkové uchycení (nehrozí že spadnou) a vysoká odolnost vůči zátěži. Váháte, kterou vybrat? Průvodce nástěnkami najdete dole pod produkty.

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Jak správně vybrat nástěnku

Nástěnka Legamaster v kanceláři  V kanceláři či domácnosti vybavené nejmodernější technikou může nástěnka na první pohled působit jako nefunkční přežitek. Nenechte se mýlit! I ve 21. století si potřebujeme opakovaně a hlavně názorně připomínat určité věci. A nástěnka v místnosti je natolik vemlouvavá, že oči si nemohou nevšimnout, co se snaží sdělit. Může jít o seznamy a návody všeho druhu, praktické informace či postupy, obrázky nebo třeba citáty.

Aby nástěnka splňovala vaše představy, při koupi byste měli vzít v potaz několik aspektů.


Vyberte správný rozměr - Kolik místa na ni máte? Jaké množství materiálů má pojmout? 

Nástěnka Legamaster na závěsném systému exporail  Rozměr nástěnky musíte samozřejmě podřídit konkrétnímu místu, kam ji plánujete pověsit – instalace může být vertikální i horizontální.

A nejde jen o dostatek místa na zdi, ale také o to, aby nástěnka svou velikostí upoutala všechny, kteří na ni mají a potřebují vidět. Je tedy rozdíl, jestli ji pořizujete do pokoje teeangera nebo vybíráte nástěnku do firemní zasedačky.

Tip: Vezměte v potaz také množství materiálů, které má nástěnka pojmout. Potřebný rozměr pak zjistíte, když si představíte, kolik listů papíru A4 tištěných dokumentů, plakátků či letáků se má na nástěnku vejít.


Zvolte vhodný povrch - Korková, textilní nebo kombinovaná?

Nástěnka Legamaster korková  Tato léty prověřená klasika je dostupná v mnoha rozměrech a v dřevěném nebo hliníkovém rámu. Hlavní výhodou korkové nástěnky je pěkný přírodní vzhled, snadná instalace, trvající sotva pár minut, a současně jednoduché používání, protože špendlíky do ní lehce zapíchne i školák.

Nástěnka Legamaster linokorková  Jedinou nevýhodou korkového povrchu je jeho postupné opotřebení. Počítáte-li s velkou vytížeností nástěnky, sáhněte raději po pevnější linokorkové variantě, která si uchovává všechny přednosti běžné korkové nástěnky, ale nejsou v ní vidět dírky po špendlících a také se snadněji udržuje (nečistoty pouze setřete z povrchu vlhkým hadříkem). 


 

Nástěnka Legamaster modrá textilní  Ať korek nebo látka, princip zůstává stejný. Výhodou látkového povrchu nástěnky je elegantní až luxusní vzhled, možnost sladění s barvami korporátní identity, interiérem nebo doplňky na psacím stole, a také jednoduchá údržba. Tento typ nástěnek se prodává s rámem i bez rámu.
Dokumenty na nástěnku připevníte špendlíky nebo kolečky se suchým zipem.


 

Nástěnka Legamaster kombinovaná korková lakovaná  Hlavní výhodou tohoto typu nástěnky, která je napůl magnetická a napůl korková, je jednoduše všestrannost. Dokumenty můžete připevňovat špendlíky, ale také magnety, což je výhodné v případě, že nechcete listiny poškodit.


Tip: Na magnetickou část nástěnky lze také sát mazatelnými popisovači, tudíž součástí kombinovaných nástěnek bývá rovněž odkládací lišta k jejich odložení.  Rozmyslete si účel - Osobní, nebo skupinové využití? V zaměstnání, nebo doma?

Nástěnka Legamaster šedá v kanceláři  

Nástěnka je všestranný pomocník, který připomíná a organizuje v pracovním i domácím prostředí.

 

Nástěnka se hodí se pro:

  •  lepší organizaci práce a sdílení informací v kanceláři;

Pořizujete-li ji do kanceláře, zvažte, jestli vybíráte pro sebe, nebo má sloužit většímu počtu kolegů. Lze na ni připevnit seznam vlastních pracovních povinností, ale také povinnosti a úkoly ostatních zaměstnanců. V takovém případě lze plochu nástěnky lze rozdělit do několik sekcí.

  •  stmelení kolektivu zaměstnanců;

Poslouží jako neformální plocha, na které vaši kolegové najdou zveřejněné výsledky firemního tenisového turnaje, pozvánky na narozeninové oslavy, kulturní akce v okolí nebo třeba informace o zvířecím útulku, jehož činnost firma sponzoruje.

  •  lepší fungování domácnosti.

Dobrou službu nástěnka udělá i doma. V kuchyni na ní budete mít vyvěšený seznam aktuálních úkolů, rozpis aktivit členů rodiny, narozeniny, důležitá telefonní čísla nebo plány na víkend, v pracovně vám pak připomene pracovní úkoly, schůzky a termíny. Nástěnku v dětském pokoji ocení i váš potomek, ať už je v jakémkoliv věku. 


Tip: Aby bylo používání nástěnky efektivní, pracujte s ní, jako kdyby to byla plocha monitoru vašeho počítače. Neumisťujte na ni žádné podrobné informace ani vyčerpávají texty. Úkolem dokumentů na nástěnce je pouze připomínat, proto stačí, když budou stručné, jednoduché a snadno čitelné.