Vůně do bytu difuzér 250 ml | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Vůně do bytu 250 ml

Difuzéru velikosti 250 ml je vhodný do středně velkých prostor. Vhodně zvolenou vůni vytvoříte harmonickou nebo povzbuzující atmosféru.  Náplň vydrží 3 měsíce. Intenzitu vůně můžete regulovat počtem nebo délkou vložených stébel.  Pokud budete spokojeni můžete zakoupit náhradní náplň 250 ml nebo 500 ml ve stejné vůni anebo se můžete rozhodnout pro jinou vůni.

Nejprodávanější

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Co jsou to vonné difuzéry s tyčinkami?

Vonné difuzéry se stébly jsou jednoduchý a elegantní způsob, jak provonět interiér. Hodí se do domácností, kanceláří, wellness center, ale i nevětraných prostorů jakou jsou šatna, vstupní hala, toaleta, kde budou příjemně osvěžovat vzduch.

Jak se vonné difuzéry s tyčinkami používají?

Jejich použití je velmi snadné. Aroma difuzéry Millefiori se skládají z elegantního flakónu s vonnou náplní a několika ratanových tyčinek. Z flakónu se odstraní zátka, přišroubuje (nebo přiloží) se ozdobné víčko s dírou, přes kterou se tyčinky vloží přímo do vonné náplně. Díky vzlínání tyčinky nasají vonné esence a ty pak postupně uvolňují do prostoru. Intenzitu vůně můžete ovlivnit počtem tyčinek vložených do difuzéru.

Jak velký difuzér mám zvolit?

Difuzéry Millefiori nabízíme v objemu 100 ml, 250 ml, 350 ml500 ml.

Difuzéry s objemem 100 ml doporučujeme do menších prostorů (toaleta, šatna, vstupní hala). Náplň vydrží asi 5 – 6 týdnů. Difuzéry s objemem 250 ml jsou vhodné do středně velkých prostorů o velikosti zhruba 15m2 a vydrží asi 3 měsíce. Difuzér o objemu 350 ml se hodí do středně velkých místností o velikosti zhruba 20 m2 a vydrží vonět asi 4 měsíce, největší možné balení má 500 ml, je vhodné do velkých prostorů o rozměrech až 30 m2 a vydrží vonět až 7 měsíců.  Pro velké prostory je možné kombinovat více difuzérů s různými velikostmi.

 

Nemusím se bát přepravy difuzéru?

Nemusíte, difuzéry pečlivě balíme do bublinkové fólie a do krabice, abychom zamezili jakémukoliv jejich poškození. Difuzéry jsou před použitím uzavřené a nehrozí vylití vonné esence. Difuzér si sami odšroubujete až před použitím. Šroubovací vršek doporučujeme uschovat, kdybyste někdy v budoucnu chtěli difuzér na chvíli uzavřít (například při odjezdu na dovolenou). 

 

Proč jsou stejně velké vůně různě drahé?

Vonné difuzéry Millefiori existují ve třech řadách. Natural, Selected a Zona. Tyto tři řady se liší vzhledem, počtem ratanových stébel a množstvím vonných esencí.

Nejnižší cenu má řada Natural. Tato řada má skleněný flakón, bílý keramický uzávěr, vonné oleje jsou v živých a veselých barvách a dodávají se světlými ratanovými stébly. I když je tato řada nejlevnější, je mezi zákazníky (a i námi) velmi oblíbená. Vůně jsou velmi svěží, příjemné a dlouho vydrží.

Zlatým středem je řada Selected. Jejich flakón je v designu z ledového skla (jemně matné sklo) se vkusným proužkem s logem Millefiori uprostřed a zakončena kroužkem v dřevěném nebo kovovém stylu. Dodávají se s černými ratanovými tyčinkami. Mají velmi elegantní vzhled vhodný do reprezentativních prostorů. Řada Selected je k dostání pouze ve velikosti 100 ml a 350 ml.

Nejluxusnější řadou je Zona. Sofistikovaná vůně a vzhled pro nejnáročnější zákazníky. Jejich vonné esence se kvalitou blíží parfému. Mají flakón z čirého skla a zakončeny jsou bílým keramickým kroužkem a noblesní stuhou. Dodáváme je se světlými ratanovými tyčinkami.

Millefiori Natural Millefiori SelectedMillefiori Zona

Co mám dělat, až bude flakón prázdný?

Myslíme ekologicky a Millefiori máme rádi právě proto, že prázdný flakón nemusíte vyhazovat. Stačí si koupit náhradní náplň, která je levnější než pořizování celého nového difuzéru a hlavně je tato varianta šetrnější k přírodě. V nabídce máme jak náhradní vůně, tak náhradní stébla.

 

Mohu si vůně vyzkoušet?

Samozřejmě, naše bytová specialistka Andrea vám ráda vůně osobně představí na naší prodejně ve Vyškově na ulici Cukrovarská. Pro velký zájem zákazníků jsme vytvořili tento kontaktní formulář, kde si můžete zarezervovat vaši schůzku. Pokud to máte do Vyškova daleko, ale rádi byste si nechali s výběrem vůně poradit, určitě využijte naši službu privátní nákup on-line.

ConsultaMiilefiori