Designové dřevěné příslušenství k tabulím | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Designové dřevěné příslušenství k tabulím

Svět se mění, tak proč mít v kanceláři doplňky z plastu, když je možné je mít z pravého dřeva? Dřevo prostor zútulní a zateplí. Je příjemné na omak a i takový malý detail jako dřevěné doplňky dokáže z vaší kanceláře vykouzlit místo, kam se budete vy a vaši kolegové rádi vracet. 

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Produkty v této kategorii mají certifikát FSC, víte, co to znamená?

Forest Stewardship Council (zkráceně FSC) je mezinárodní organizace, jejímž cílem je chránit ohrožené a zdevastované světové lesy. Certifikát FSC vznikl v roce 1993 a získat ho mohou ty firmy a organizace, které zpracovávají dřevo těžené environmentálně zodpovědně, to znamená s maximálním ohledem a respektem k přírodě.
Celá kolekce dřevěných holandských produktů Legamaster (viz výše) se pyšní certifikací FSC. Možná vás potěší, že ekologické povědomí je protkané celou filosofií společnosti Legamaster. Nejen dřevěné produkty ale i papír, lepenka a další každodenně nezbytné kancelářské produkty v naší nabídce, z velké části pochází z certifikovaných a odpovědně spravovaných lesů.