Bezrámové tabule | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Barva povrchu

Bílá (15)

Výška

Šířka

Povrch

FSC i

ano (13)

e3 i

ano (10)

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Bezrámové tabule

Bezrámové tabule jsou moderní a funkční prvek kanceláří i domácností. Některé typy bezrámových tabulí je možné skládat vedle sebe a tvořit z nich nekonečné popisovací plochy v libovolných tvarech. Jsme výhradní dovozce pro Českou republiku těchto vysoce kvalitních bezrámových tabulí holandské firmy Legamaster.

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Bezrámové tabule

Co jsou to bezrámové tabule?

Jak se od sebe bezrámové tabule liší?

Jak mám vybírat bezrámovou tabuli?

Chci tabuli ve velké ploše a neobvyklém tvaru, jde to?

Existuje jiná varianta bezrámových tabulí?

 

Co jsou to bezrámové tabule?

Bezrámové tabule jsou nový trend mezi kancelářským vybavením. Jak už název napovídá, jsou tyto tabule bez rámu a to z nich kromě funkčního prvku dělá i efektní prvek interiéru. Jsou magnetické a píše se na ně mazacím popisovačem. Některé z nich (řada Board-up) se navíc dají přikládat vedle sebe a tvořit nekonečné psací plochy.

 

Jak se od sebe bezrámové tabule liší?

Bezrámové tabule se od sebe liší zejména kvalitou povrchu. V naší nabídce bezrámových tabulí se můžete setkat se dvěma typy povrchů: lakovanýkeramický.

Levnější jsou lakované tabule. Jejich povrch vzniká emailovým nástřikem na plech a následným vypálením. Na pohled jsou lakované tabule od keramických téměř k nerozeznání. Lakované tabule jsou proto skvělé svým poměrem cena/výkon a doporučujeme je těm, kteří budou na tabuli psát a mazat zhruba dvakrát až třikrát denně.

Dražší jsou keramické tabule. Keramické tabule jsou nejodolnější variantou magnetických tabulí a jsou využívány v profesionálních provozech, kancelářích, školách a jiných místech s velkou vytížeností. Jejich povrch se vypaluje při 800°C a dá se říct, že jejich povrch je téměř nezničitelný. Mají vysokou chemickou i mechanickou odolnost. Keramické tabule si budou užívat milovníci vysoké kvality zpracování.

Jak mám vybírat bezrámovou tabuli?

1.       Rozhodněte se, jaký povrch tabule preferujete. Lakovaný bude skvělý v poměru cena/výkon a je vhodný do provozů s nižší vytížeností (používání dvakrát a třikrát denně). Keramická tabule bude dražší, ale její povrch je v podstatě nezničitelný s vysokou mechanickou i chemickou odolností.

 

2.       Jaký chcete mít tvar bezrámové tabule? V naší nabídce najdete nejluxusnější řadu keramických tabulí Legamaster, která má specifické kulaté rohy a je oblíbená pro svůj exkluzivní vzhled. Druhou variantou je řada bezrámových tabulí Board-up, které jsou v neobvyklých rozměrech (například i pro svislé použití) a je možné je přikládat k sobě a tvořit z nich moderní neobvyklé popisovací plochy.

Chci magnetickou tabuli ve velké ploše a neobvyklém tvaru, jde to?

Pro vás bude skvělá řada neomezených psacích ploch Space-UP, jako jediná na trhu je skutečně nekonečná a je možné z ní tvořit neobvyklé magnetické psací plochy. Řešení Space-UP opět pochází z dílny holandské firmy Legamaster, která tvoří profesionálního vybavení pro kanceláře. Space-UP má tři produktové řady:

popisovací tapetu Wrap-UP,

tabulovou stavebnici Board-UP

velkoplošný systém Wall-UP.

Existuje jiná varianta bezrámových tabulí?

V naší nabídce máme i luxusní řadu skleněných tabulí. Tyto tabule jsou také bezrámové, designové a v neobvyklých barvách. Obvykle ji nabízíme zákazníkům, kteří hledají něco neobvyklého. Kteří hledají tabuli, která nebude působit jako školní tabule, ale stane se ozdobou interiéru. Často je využívaná do domácností, hotelů, fitness center apod.

Mohlo by Vás zajímat