Privátní nákupy vůní do bytu a vonných svíček | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Privátní nákupy vůní do bytu a vonných svíček

Privátní nákupy vůní do bytu a vonných svíček

Nechejte se hýčkat. Dopřejte si čas pro sebe. Naši specialisté tu budou jen pro vás. Využijte možnosti privátního nákupu v příjemném prostředí naší firmy ve Vyškově na ulici Cukrovarská 519/20. Budeme se věnovat pouze vám. Sejdeme se ve vámi určený termín a budeme vám k dispozici tak dlouho, jak budete potřebovat. Vše nezávazně.

Můžete si prohlédnout a zeptat se na vše o svíčkách WoodWick, vůních Millefiori, luxusních dekách a polštářích švýcarské značky Winter Home a  můžete si u nás také prohlédnout  produkty exkluzivní značky Locherber Milano. Nově jsme doplnili sortiment o prémiovou kosmetiku a bio kosmetiku. Vše máme skladem, takže vám můžeme nejen poradit, ale vše přímo i ukázat.

Prodejna svíček a dek Vyškov

Zavolejte nám na telefon 517 356 635 nebo vyplňte formulář níže. My se vám v co nejkratším možném termínu ozveme (obvykle ještě ten samý den) a společně si potvrdíme termín setkání.

NOVINKA! Nově můžete využít i naší úplně nové služby PRIVÁTNÍ NÁKUP ON-LINE. Co to znamená? Naše specialistka na vůně se s vámi spojí přes videohovor (na platformě Viber, WhatsApp nebo Messenger) a ráda vám poradí s výběrem . Vše vám ráda ukáže, představí – z pohodlí vašeho domu. Vyzkoušejte, naše zákaznice a zákazníci tuto novou službu milují a jsme si jistí, že si ji zamilujete i vy! Registrujte se přes formulář níže nebo na uvedeném telefonním čísle.

Prohlédnout si u nás můžete vonné svíčky, interiérové vůně, luxusní deky a plédy Winter Home ,polštáře Winter Home  a kosmetiku a parfémy