Privátní nákup v Consultě | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Privátní nákup v Consultě

Privátní nákup v Consultě

Některé věci je lepší vyzkoušet naživo. Cítit hebkost luxusní deky, přičichnout k podmanivé vůni tělové kosmetiky nebo vyzkoušet jemnost prémiového pleťového krému. Na to všechno mít dostatek času, soukromí a vychutnat si u nákupu třeba i výbornou italskou kávu. Takový zážitek vám nabízí Privátní nákup v Consultě.

Na naší adrese ve Vyškově v ulici Cukrovarská 519/20 nabízíme možnost privátních nákupů. V přízemí naší budovy máme zařízenou útulnou prodejnu s více než tisícovkou prémiových produktů skladem.

Prodejna svíček a dek Vyškov

Jaká je otevírací doba?

Neomezená. Stačí vyplnit registrační formulář níže, nebo v pracovní dny od 8 do 16:30 zavolat na telefonní číslo 517 356 635 a domluvit si termín a čas vaší schůzky. Naše specialistka Andrea si v daný termín vyhradí čas pouze pro vás. Vzít s sebou si můžete i doprovod, partnera, partnerku, kamarádku, zkrátka kohokoliv s kým chcete váš výběr konzultovat, nebo komu chcete třeba něco pěkného koupit.

Kam můžete zaparkovat?

Přímo před naší firmu. Máme pohodlné velké parkoviště přímo před sídlem budovy, kam bez problémů zaparkujete.

Jak můžete platit?

Jakkoliv, k dispozici máme platební terminál, takže kromě platby v hotovosti pro nás není problém přijímat i bezhotovostní platby.

Je tento druh nákupu obvyklý? 

Ano, tento způsob nákupu si u nás zamilovává čím dál více zákazníků. Máme širokou klientelu zákazníků, kteří k nám rádi chodí prohlédnout novinky, dát si kávu a zkrátka si udělat příjemnou chvilku pro sebe.  Jezdí k nám ale i zákazníci, kteří si zboží rádi napoprvé prohlédnou osobně, a poté když už mají přehled o kvalitě našich produktů, si zboží objednávají dále on-line přes náš e-shop.

Co když jste příliš zdaleka?

Jste zdaleka a nemáte možnost přijet k nám do Vyškova? Nevadí, nabízíme možnost privátního nákupu on-line. S naší specialistkou se můžete spojit i po telefonu nebo vybrané platformě pro videohovory a není problém se domluvit na on-line konzultaci, nebo (pokud je to možné) třeba zaslání vzorku.