Dárkové poukazy | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Podmínky nákupu dárkového poukazu

Dárkový poukaz

Jednou z nejlepších možností dárků v dnešní době je dárkový poukaz. Dilema najít vhodný dárek potkalo někdy každého z nás. Dárkový poukaz je ideální řešení pro obě strany, vy si nemusíte lámat hlavu nad tím, co za dárek pořídit a obdarovaná osoba si již vybere sama, co ji nejvíce potěší.

Vhodné pro každou příležitost

Dárkové poukazy jsou ideální pro každou příležitost, bez ohledu na to, kdo je kupuje nebo kdy je kupuje. Ať už pořizujete dárek pro vaši přítelkyni, babičku, kolegu či kamaráda, dárkový poukaz je skvělý způsob, jak své blízké obdarovat.

Výběr dle jejich preferencí

Hlavní výhodou nákupu dárkového poukazu pro přátele a příbuzné je, že si mohou sami vybrat, co jim udělá největší radost. Nalezení „správného“ dárku může být obtížné a zabere to spoustu času a přemýšlení. S dárkovým poukazem si obdarovaný již sám vybere, co si opravdu přeje.

Můžete nakupovat z pohodlí domova

Dárkový poukaz můžete pořídit jednoduše online na našem e-shopu, a tak nemusíte ani vycházet z domu. Pokud patříte k těm, kteří nakupují dárky na poslední chvíli, můžete dárkový poukaz dané osobě kdykoli poslat, dokonce i o svátcích, kdy je většina obchodů zavřená. V případě, že preferujete nákup v kamenné prodejně, lze zakoupit i na naší prodejně ve Vyškově.

Podmínky nákupu dárkového poukazu

  • V jedné objednávce je možné zakoupit pouze jeden dárkový poukaz a spolu s poukazem již nelze objednat žádné jiné zboží.
  • Dárkový poukaz lze zakoupit u nás na prodejně Consulta ve Vyškově či online na e-shopu. V případě nákupu online, jakmile dárkový poukaz uhradíte, okamžitě vám ho zašleme na email, který uvedete v objednávce. Z toho důvodu je možná platba pouze platební kartou či bankovním převodem, nikoliv dobírka.

Podmínky uplatnění dárkového poukazu

  • Všechny dárkové poukazy můžete využít do 6 měsíců od jejich nákupu. Uplatnit jej lze jak na e-shopu, tak i na kamenné prodejně Consulta ve Vyškově.
  • V jedné objednávce můžete uplatnit pouze jeden dárkový poukaz a musí být vyčerpán v celé jeho hodnotě.
  • Dárkový poukaz nelze použít na zaplacení dopravného a doběrečného. 
  • Dárkový poukaz nelze zpětně vyměnit za hotovost