Tabule: magnetické a popisovací | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Výška

Šířka

EU Ecolabel i

ano (14)

FSC i

ano (71)

PEFC i

ano (22)

e3 i

ano (81)

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Tabule

Máme nejširší nabídku magnetických popisovacích tabulí. Od klasických bílých až po moderní designové skleněné povrchy. Volit můžete z tabulí montovaných na zeď, mobilních (na kolečkách) i posuvných tabulí (tabule na zvedacím systému). 

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Jak vybrat magnetickou a popisovací tabuli?

Tabulím rozumíme. Rádi vám pomůžeme se v nich vyznat, abyste vybrali tu nejlepší podle vašich potřeb. Pokud se vám nechce číst, nevadí, ozvěte se nám (kontakty naleznete zde) a my vám rádi poradíme, která tabule nejlépe splní vaše potřeby. V naší nabídce nabízíme pouze prověřené a kvalitní tabule (holandské firmy Legamaster), které poskytují záruku precizního zpracování, dlouhé životnosti a kvalitního uchycení na zeď (nehrozí, že by tabule spadla).

1.)    Pro jaké prostory tabuli vybíráte?

2.)    Jak často na tabuli budete psát?

3.)    Hledáte zajímavý design tabule?

4.)   Potřebujete hodně velkou tabuli?

5.)   Potřebujete řešení na míru?

 

1.)    Pro jaké prostory tabuli vybíráte?

Jako první se rozmyslete, jak vypadá prostor, do kterého chcete tabuli umístit. A jestli by pro vás byla lepší statická tabule (která se připevní na zeď či zvedací systém), mobilní tabule (na kolečkách a pojízdnou například mezi více kancelářemi) nebo kombinace obou.

Statické tabule doporučujeme pro prostory, ve kterých víte, že bude tabule umístěna dlouhodobě. Že je na ni vyhrazený prostor a nebude třeba ji nijak přemisťovat. Tyto tabule lze také vhodně kombinovat s interiérem, aby se staly mimo své funkčnosti i dekorativním prvkem (o tom více za chvíli).

Pojízdné tabule jsou skvělé pro malé prostory, nebo pro místa, která se o jednu tabuli chtějí dělit. Dále je doporučujeme například pro výjimečné situace, kdy potřebujete dát lidem důležité informace a po čase tabuli zase odklidíte. Takovým příkladem mohou být například nárazové akce u příležitosti Dne otevřených dveří, nejrůznějších výročí, soutěží, na psaní zpětné vazby od návštěvníků a další příležitosti. Z našich zkušeností víme, že ve větších organizacích se minimálně jedna taková tabule hodí vždy a je oceňovaným prvkem. 

2.)    Jak často na tabuli budete psát?

Budete tabuli používat každý den? Několikrát denně ji mazat a opět psát (například školy, kanceláře s velkým vytížením..atd.)? V tom případě vám určitě doporučujeme tabuli s odolným keramickým povrchem a zárukou 25 let na povrch tabule. Tato tabule opravdu vydrží, bude stále pěkně mazatelná, nebudou na ní čmouhy a po dlouhé a dlouhé roky bude vypadat dobře.

Pokud budete tabuli používat třeba několikrát týdně, volte z tabulí s lakovaným nebo melaminovým povrchem. Tabule budou levnější než keramické a přitom perfektně splní svoji funkci. Lakovaný povrch se skvěle hodí pro toto méně časté psaní například do kanceláří, kabinetů nebo i domácností. Melaminové tabule jsou vyrobeny (jak název napovídá) z melaminu (plast). Melaminové tabule tedy jako jediné z nabídky nejsou magnetické.  Jejich výhodou je ale nízká pořizovací cena a velmi kvalitní zpracování. Je tedy skvělou variantou například do dětských pokojů, nebo pro zákazníky, kteří očekávají kvalitu za co nejnižší cenu.

3.)    Hledáte zajímavý design tabule?

Vybíráte tabuli pro prostory, které chcete mít krásné a nápadité? Hledáte tabuli, která nebude „fádně školní“, ale která bude ozdobou interiéru? Určitě se podívejte na skleněné tabule. A opět je máme ve variantě jak statické skleněné tabule, tak pojízdné skleněné tabule. Jsou nádherné na pohled, k dostání v nabídce netradičních barev a pestré paletě velikostí. Tyto tabule jsou oblíbené do reprezentativních prostorů, moderních kanceláří, bytů, ale i posiloven a kaváren.

Oblíbenou novinkou jsou bezrámové tabule. Některé lze dokonce skládat vedle sebe a tvořit z nich popisovací plochy netradičních tvarů a rozměrů.

Další možností jsou tabule na míru. Jsme schopni vám na tabuli potisknout cokoliv. Ať už to bude logo firmy, předtištěné bloky (např. na plánování, scrum, rozvrh…atd.), ale třeba i fotku vašeho dítěte nebo oblíbené filmové postavičky vašeho dítěte. Tyto tabule s vlastním potiskem se mohou stát opravdu nápaditým detailem každého interiéru.

4.)    Potřebujete hodně velkou tabuli?

Zejména školy potřebují pro svoji výuku velké množství prostoru. V tomto případě určitě doporučujeme třídílné tabule, které mají zavírací „křídla“ díky nimž se dá plocha velmi rychle zvětšovat. Učitelé (nebo přednášející) se nemusí zdržovat mazáním „starého textu“ a pouze otevíráním nových oken vytváří další plochu – a současně se mohou vracet k tomu již dříve napsanému. 

Variantou velkých psacích ploch pro kanceláře a reprezentativní prostory je kolekce tabulí SPACE-UP, která je jako jediná v naší nabídce doslova nekonečná. Má tři produktové řady, všechny jsou magnetické a bezrámové. Jednotlivé bloky tabulí se dají přikládat k sobě a tvořit tak neomezeně velký prostor v neomezeně nápaditém tvaru.

5.)   Potřebujete řešení na míru?

Potřebujete vybavit učebnu, kancelář, školící místnost a podobné prostory? Spolehněte se na nás. Rádi pro vás připravíme profesionální řešení na klíč.

Mohlo by Vás zajímat

Jak udělat přednášku zajímavou?
3.4.2023 Kalenda Michal LCD displeje

Jak udělat přednášku zajímavou?

Zapomeňte na sebe a myslete na publikum. Základní rada je, že přednáška nemá být prezentace vás samotných, ale vy máte být prostředníkem mezi novou vědomostí, dovedností či kompetencí a publikem. Myslete
Číst více