Řada B-selfie: unikátní složení, účinky jako botox a zvládnete to doma | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Řada B-selfie: unikátní složení, účinky jako botox a zvládnete to doma

Láká vás botox, ale máte strach? Bojíte se stigmatizace, bolesti, zdá se vám tato procedura drahá nebo nedostupná? A co kdybychom vám řekli, že existují produkty, které jsou svými účinky podobné botoxu, ale můžete si je aplikovat diskrétně – sama doma?

Značka B-Selfie je první společnost, která na trh přinesla revoluční produkty DIY (Do It Yourself – udělej si sám). Unikátní injekční technologie se složením pro efekt podobný botoxu a výplním, které si můžete aplikovat sama doma. Rychlé, bezbolestné a pohodlné.


Epidermální růstový faktor (EGF): jednička proti stárnutí pleti

Kromě oblíbené kyseliny hyaluronové obsahují vybrané produkty B-Selfie také tzv. EGF tedy epidermální růstový faktor. EGF byl poprvé objeven v roce 1957, kdy hrál důležitou úlohu v lékařství v oblasti hojení ran a regenerace tkání. Jeho používání v kosmetickém průmyslu je poměrně novou záležitostí. Používá se jako složka luxusních krémů a sér proti stárnutí a pro zlepšení vzhledu pleti. Náš top tip s EGF je řada B-selfie MIRACLE, luxusní anti-age krém s praktickým dávkovačem. 


Revoluční systém mikrojehliček: intradermální aplikace

Intradermální aplikace znamená vpravení účinné látky do vrstvy kůže zvané dermis. Tedy mezi svrchní vrstvu kůže (epidermis) a podkožní tkáň. Sada B-Selfie biorevitalizační sérum obsahuje předávkovanou injekční stříkačku a nástavec s mikrojehličkami. Zákrok je bezbolestný a při každém stlačení se uvolní přesné množství séra do pokožky. Výsledný efekt je okamžitý a dlouhotrvající.

Výplně rtů a vrásek v pohodlí domova: náplasti s mikrojehličkami

Výplně se v kosmetickém průmyslu používají za účelem vyplnění vrásek, zvýraznění kontur obličeje nebo zvětšení objemu rtů. Obvykle se vpravují do kůže pomocí injekčních stříkaček. Řada B-selfie má ale ve své nabídce celou řadu výplní pro domácí použití. Podívat se můžete například na:

  • Výplň rtů pro domácí použití s kyselinou hyaluronovou
  • Náplast pro vyplnění tzv. „kuřáckých vrásek“
  • Náplast pro vyplnění vrásek očního okolí

Kompletní řadu revoluční kosmetiky B-Selfie si můžete prohlédnout zde B-Selfie. A v případě jakýhkoliv dotazů se neváhejte obrátit na mě, s výběrem vám ráda pomůžu. Buď on-line (spojíme se telefonicky nebo on-line), nebo se můžete přijít poradit osobně, přímo k nám na prodejnu.


Související články

Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.
Jak se bezpečně opalovat?

Jak se bezpečně opalovat?

Mírné opalování není škodlivé. Naopak! Sluníčko je zdrojem energie. Působení jeho paprsků má kladný vliv na naše zdraví i na naši psychiku.
Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?
Péče o pleť

Péče o pleť

Pleť je neustále vystavována slunci a škodlivým vlivům ovzduší, proto je důležité jí poskytovat speciální péči.
Jak poznat luxusní svíčku

Jak poznat luxusní svíčku

Dříve sloužily svíčky jen jako zdroj světla a tepla. V dnešní době se spíše používají jako dekorace a pro relaxaci.