B-selfie | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu
B-selfie

B-selfie je první společností, která uvedla na trh revoluční DIY injekční technologii. Nyní si můžete v pohodlí vašeho domova dopřát ošetření, které má efekt podobný botoxu. Pomocí vyplňujících náplastí či séra docílíte rychle, jednoduše a bezbolestně mladistvého vzhledu. Exkluzivní značka B-selfie pochází z Itálie a klade si za cíl, aby všechny produkty byly z přírodních ingrediencí a Cruelty Free. Produkty nejsou testované v žádné své výrobní fázi na zvířatech. Potřebujete poradit, které produkty jsou pro vás nejvhodnější? Vyplňte on-line formulář, zvolte datum a den a naše specialistka se bude věnovat jen vám.

Proč si pořídit produkty od B-selfie?
Produkty, které slouží k péči o obličej, krk a hrudník, obsahují kyselinu hyaluronovou a epidermální růstový faktor (EGF). Tyto látky pronikají kůží a během několika hodin se rozpustí hluboko v pokožce. Ošetření je rychlé, jednoduché, bezbolestné a ekologické.

Jaké produkty používat? Trápí vás vrásky, které vznikají nejen vlivem stárnutí, ale také díky mimice či vlivu slunečního záření? B-selfie má jednoduché řešení! Vyzkoušejte B-selfie YOUth intenzivní anti-age sérum, které vaši pleť rozjasní, zmírní výskyt vrásek a poskytne jí potřebnou hydrataci. Pokud řešíte konkrétně výskyt nosoretních vrásek, perfektním řešením je náplast B-Selfie AGELESS. Pomocí náplasti efektivně a jednoduše zmenšíte vaši vrásku mezi nosem a okrajem rtu. Výsledek je viditelný již po dvou hodinách aplikace. Pokud se chystáte na rande, pracovní schůzku či jinou důležitou událost, určitě oceníte tento rychle účinný produkt! Náplasti můžete ovšem využít i na oční okolí. Náplast B-Selfie Eye rychle a bezbolestně odstraní i vějířkovité vrásky neboli vrásky smíchu. V případě, že vás trápí splasklé rty, dodejte jim objem pomocí náplasti B-Selfie VOLUME. U každého produktu se dočtete, jak ho správně používat, aby výsledek byl co největší.

Kosmetické produkty od B-selfie přispívají k podpoře zdravého sebevědomí, jelikož ženy se pak cítí krásnější a atraktivnější. Pečujte o vaši pleť kvalitními produkty, výsledky se dostaví velmi rychle. V nabídce naleznete i dárkové sady, kterými můžete potěšit sami sebe či své blízké.