4 kroky k dokonale plným a hebkým rtům: zvládnete to doma | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

4 kroky k dokonale plným a hebkým rtům: zvládnete to doma

Autor: Šilerová Andrea Datum: 12.11. 2023

Čtyři produkty, čtyři kroky a jednoduše nádherné rty. B-selfie přichází s dalším inovativním produktem z oblasti estetických ošetření pro domácí použití. Italská firma B-selfie je známá svými inovativními výplňovými materiály pro tvář, kontury obličeje a objem rtů, které si můžete aplikovat diskrétně – doma.

Jak zvětšit objem rtů doma?

Řada B-selfie LIPS SECRET se skládá ze 4 produktů, které mají synergický účinek. Regenerují, pečují a zvětšují objem rtů. Péče o rty s řadou LIPS SECRET je jednoduchá, příjemná a bezbolestná a přináší ohromující a přirozeně vypadající účinky. Při aplikaci přípravků dbejte na to, abyste produkty aplikovali jen na oblast rtů. Kosmetika B-selfie není testovaná na zvířatech.

Patentované složky pro okamžitý okysličující a objemový efekt

B-selfie využívá patentovaných aktivních složek InstaPlump™ a Maxi-Lip™. Okysličující efekt InstaPlump má za cíl zvyšovat objem a plnost rtů. Maxi-Lip rty zpevňuje a vytváří jasně definované kontury. Synergickým efektem působících složek rty získávají mladý, zdravý a plný vzhled.

Sada LIP SECRET se skládá z těchto 4 produktů:

  1. Exfoliační a hydratační peeling SECRET CUPID´S SAND: jemný peeling, díky kterému odstraníte odumřelé kožní buňky z povrchu rtů. Rty zůstanou hladké a měkké. Díky tomu, že na rtech nebudou suché částečky kůže, bude se i vaše rtěnka roztírat rovnoměrně a bude trvalejší a vizuálně krásnější.
  2. Noční maska SECRET MIDNIGHT KISS: kůže rtů je jedinečná a odlišuje se od kůže na jiných částech těla. Je tenká, citlivá a náchylná na vnější vlivy. Noční maska je bohatá na hydratační složky s vysokým obsahem vlhkosti. Pomůže rty udržovat hydratované a hladké.
  3. Primer SECRET FANCY KISS: primer je kosmetický produkt, který má připravit vaše rty na aplikaci rtěnky. Jeho hlavním úkolem je udělat rty hladké a prodloužit trvanlivost rtěnky. Primer by se měl stát běžnou součástí vaší kosmetické rutiny.
  4. Hyper objemový lesk SECRET SWEET BLOOM: závěrečné ošetření rtů s doslova hyperobjemovým účinkem. Speciální lesk dodá vašim rtům plnost v pohodlí vašeho domova. Rychle a diskrétně.

Jaké rty si přejete? Zvolte si váš postup

Chci větší a plnější rty

Ráno: nejprve natřete rty primerem FANCY KISS, poté naneste masku MIDNIGHT DREAM. Vyčkejte, až se maska vstřebá a aplikujte hyperobjemový lesk SWEET BLOOM

Odpoledne: opakujte ranní postup, tedy: začněte primerem FANCY KISS, naneste masku MIDNIGHT DREAM a po vstřebání aplikujte lesk SWEET BLOOM

Večer: jemně aplikujte hydratační peeling CUPID´S SAND, odstraňte zbytky peelingu a aplikujte primer FANCY KISS. Po vstřebání přidejte masku MIDNIGHT KISS a po vstřebání naneste hyperobjemový lesk SWEET BLOOM

Chci hydratovat suché a poškozené rty

Ráno: naneste na rty primer FANCY KISS, poté masku MIDNIGHT DREAM a po vstřebání naneste hyperobjemový lesk SWEET BLOOM

Odpoledne: jemně aplikujte hydratační peeling CUPID´S SAND, zbytky peelingu odstraňte a naneste primer FANCY KISS. Poté naneste masku MIDNIGHT DREAM a po vstřebání aplikujte hyperobjemový lesk SWEET BLOOM

Večer: zopakujte odpolední postup. Tedy: jemně aplikujte hydratační peeling CUPID´S SAND, zbytky peelingu odstraňte a naneste primer FANCY KISS. Poté naneste masku MIDNIGHT DREAM a po vstřebání aplikujte hyperobjemový lesk SWEET BLOOM

Chci svým rtům zajistit optimální péči 365 dnů v roce

Ráno: aplikujte primer FANCY KISS a poté hyperobjemový lesk SWEET BLOOM

Odpoledne: opět aplikujte primer FANCY KISS a poté hyperobjemový lesk SWEET BLOOM

Večer: jemně ošetřete rty hydratačním peelingem CUPID´S SAND, zbytky peelingu odstraňte a naneste primer FANCY KISS. Poté naneste hyperobjemový lesk SWEET BLOOM a nakonec noční masku MIDNIGHT DREAM

Rty jsou spolu s očima jedním z nejvýraznějších částí naší tváře. Péče o ně může mít důležitý vliv na naši krásu a sebevědomí. Ráda vám pomohu k plným, hydratovaným a hebkým rtům. V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.


Související články

Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.
Jak se bezpečně opalovat?

Jak se bezpečně opalovat?

Mírné opalování není škodlivé. Naopak! Sluníčko je zdrojem energie. Působení jeho paprsků má kladný vliv na naše zdraví i na naši psychiku.
Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?
Péče o pleť

Péče o pleť

Pleť je neustále vystavována slunci a škodlivým vlivům ovzduší, proto je důležité jí poskytovat speciální péči.
Jak poznat luxusní svíčku

Jak poznat luxusní svíčku

Dříve sloužily svíčky jen jako zdroj světla a tepla. V dnešní době se spíše používají jako dekorace a pro relaxaci.