Víte, že existují krémy s probiotiky? Jaké mají účinky a proč je používat? | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Víte, že existují krémy s probiotiky? Jaké mají účinky a proč je používat?

Probiotika jsou mikroskopické živé organismy. Jejich název pochází z řeckého „pro biotic“ tedy „pro život“ a jejich působení máme spojené spíše se zdravým zažíváním. Kromě podpory zdravého trávení a pozitivního působení na imunitní systém mají ale probiotika i jednu skvělou vlastnost o které se zatím tolik nehovoří, a tím je podpora zdravého stavu kůže. Probiotika mohou pozitivně působit na mikrobiom kůže, tedy kompletní populaci mikroorganismů, jako jsou bakterie, kvasinky a viry, které jsou přirozeně na naši kůži.

Krém s probiotiky: podpora buněčné obnovy a viditelné výsledky

Probiotika se v kosmetickém průmyslu začaly využívat s cílem udržet přirozenou rovnováhu mikrobiomu kůže, což může vést ke zdravější a hebčí pokožce. Je samozřejmě důležité brát na vědomí, že účinek krému se bude lišit dle kvality produktu a bude se odvíjet od jeho složení a kvality probiotik.

Palazzo Rosa PROBIOTIKA: anti-age krém s probatiky v prémiové kvalitě

Jedním z vysoce kvalitních krémů s probiotiky je například krém Palazzo Rosa PROBIOTIKA. Tento Anti-age krém díky přítomnosti probiotik stimuluje obnovu buněk a působí tak proti nedokonalostem pleti a známkám stárnutí. Pallazo Rosa uvádí viditelné výsledky už po 28 dnech od každodenní aplikace. Pro získání maximálních výsledků se doporučuje denní aplikace po dobu alespoň 90 dnů.

Jak funguje krém Palazzo Rosa PROBIOTIKA?

Probiotika chrání pleti proti škodlivým bakteriím a poskytují ochranný štít proti vnějším faktorům – jako jsou volné radikály, sluneční záření a dalšími nepříznivými vlivy městského prostředí. 

Palazzo ROSA prémiová značka kosmetiky pro náročné

Značka Palazzo Rosa pochází z Itálie a jedná se o prémiovou značku pleťové kosmetiky. Velkou část zisků Palazzo Rosa věnuje zpět na výzkum a vývoj produktů s akcentem na zdraví a krásu. Jsou tzv. „zelená společnost“ a používají pouze přírodní produkty s důrazem na udržitelnost. Jejich produkty mají biocertifikát. Významnou hodnotou jejich firmy je výzkum a hledání nejnovějších trendů v kosmetickém průmyslu.

Líbí se vám značka Palazzo ROSA? Chcete se o ní dozvědět více? Nebojte se mne kontaktovat, ráda vám ji představím naživo. Andrea.


Související články

Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.
Jak se bezpečně opalovat?

Jak se bezpečně opalovat?

Mírné opalování není škodlivé. Naopak! Sluníčko je zdrojem energie. Působení jeho paprsků má kladný vliv na naše zdraví i na naši psychiku.
Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?
Péče o pleť

Péče o pleť

Pleť je neustále vystavována slunci a škodlivým vlivům ovzduší, proto je důležité jí poskytovat speciální péči.
Jak poznat luxusní svíčku

Jak poznat luxusní svíčku

Dříve sloužily svíčky jen jako zdroj světla a tepla. V dnešní době se spíše používají jako dekorace a pro relaxaci.