Revitalizační anti-age séra: co to je a jak fungují? | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Revitalizační anti-age séra: co to je a jak fungují?

Autor: Šilerová Andrea Datum: 15.3. 2024

Slyšeli jste už o novince na poli anti-age? Revitalizační séra. Koncentrované kosmetické produkty, které jsou navržené tak, aby pleti poskytly intenzivní péči. Jsou bohatá na účinné látky, jako jsou vitamíny, antioxidanty, peptidy a další složky, které pleť hydratují a regenerují. Cílem takových produktů je revitalizovat pleť, zlepšit její strukturu, vyhladit jemné vrásky a poskytnout pokožce zdravý a mladistvý vzhled.

Struktura těchto sér bývá lehká a lépe se vstřebává do pokožky než třeba krémy. Je to z toho důvodu, aby účinné látky mohly proniknout hlouběji do vrstev pleti. Já pro vás dnes mám ale absolutní NOVINKU. Revitalizační anti-age séra s mikrojehličkami pro domácí použití. Mikrojehličky pronikají do povrchových vrstev kůže pro dosažení maximálního účinku sér. Výsledný efekt je okamžitý a dlouhotrvající.

V mojí nabídce můžete najít hned 3 taková revitalizační séra s mikrojehličkami pro domácí použití. Všechny tři pochází z dílny italské kosmetické společnosti B-Selfie, jedničku v DIY domácích ošetřeních s efektem podobným botoxu. Jejich produkty nejsou testovány na zvířatech, jsou Cruelty Free a pochází z přírodních ingrediencí. Jejich domácí ošetření jsou rychlá, bezbolestná a přináší ohromující výsledky. A já bych vám teď tyto tři novinky v domácím revitalizačním ošetření ráda představila.

B-Selfie YOUth: intenzivní anti-age sérum

Toto sérum je navržené pro minimalizaci vrásek, hydrataci, rozjasnění a napnutí pleti. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která zpomaluje známky stárnutí, podporuje napnutí pokožky a redukuje vrásky. Sérum obshuje také acetyl octapeptide-3, který vytváří botoxový liftingový efekt. Pokožka působí hladší a vypnutější. Sérum se aplikuje pomocí stříkačky s mikrojehličkami. Nanášení je rychlé a přesné a doporučuji sérum aplikovat na konkrétní místa pokožky, kde jsou vrásky patrné.

B-Selfie DEEP – anti- age biorevitalizační sérum

Naprosto fantastické revitalizační anti-age sérum. Přináší efekt botoxu, filleru a liftingu. Toto sérum si zamilujete, pokud toužíte po vyplnění vrásek, regeneraci pokožky a zlepšení její pružnosti. Stimuluje produkci kolagenu a elastinu, výsledkem je zdravější a mladistvější vzhled pleti. Aplikace se provádí opět přes mikrojehličky, je to bezbolestné, rychlé a diskrétní.

B-Selfie DEEP RNA

Jako poslední bych vám ráda představila naprosto revoluční produkt. B-Selfie DEEP RNA využívá nejmodernějších poznatků a funkčních ingrediencí jako je Sodium DNA, polymerní směs deoxyribonukleotidů, známá pro své regenerační a anti-age účinky. Toto inovativní sérum je také bohaté na inovativní komplex na bázi RNA, chrání pokožku a její systém před poškozením způsobeným fotostárnutím. Dalšími skvělými složkami jsou rozpustný kolagen, epidermální růstové faktory (EGF), koenzym Q10 a mnoho dalších účinných látek.

Na závěr tohoto putování za úžasnými produkty z řady revitalizačních sér bych se s vámi chtěla podělit o moje osobní dojmy. Prozatím jsem vyzkoušela B-Selfie YOUth a B-Selfie DEEP (DEEP RNA si zatím schovávám na nějakou výjimečnou příležitost). A co mohu říct? Výsledky pro mě byly opravdu fascinující.

Po prvním použití jsem cítila okamžité zjemnění pleti, to byl ale jen začátek. Během několika hodin jsem si všimla, že se jemné linky na mojí pleti postupně vyhlazují, pokožka působí hydratovaná a pevná. Aplikace mne nebolela, připadala mi dokonce docela příjemná a vychutnávala jsem si pocit, že se o pleť starám s opravdu kvalitními produkty, které používají nejmodernější technologie. Tyto produkty nejsou nejlevnější, ale doporučuji je každému, kdo chce vyzkoušet něco nového a očekává jen to nejlepší. 


Související články

Co funguje na vrásky?

Co funguje na vrásky?

Nejvýznamnější faktor, který ovlivňuje tvorbu vrásek, je přirozený proces stárnutí. S věkem kůže ztrácí pevnost a elasticitu.Pokud vám záleží na stavu vaší pokožky a chcete si její zdravý vzhled udržet do co nejvyššího věku, připravila jsem pro vás 5 tipů, které na vrásky fungují.
CARBOXY CO2 ošetření pleti pro domácí použití

CARBOXY CO2 ošetření pleti pro domácí použití

Carboxy terapie je kosmetický postup, který se používá pro omlazení a zlepšení vzhledu pleti. Efekt je vidět hned po prvním ošetření. Pleť je vypnutá, hydratovaná a působí zdravějším, mladistvým dojmem. Dříve byla carboxy terapie možná pouze injekčním způsobem. Italská společnost B-selfie přišla s naprosto unikátním postupem, který umožňuje carboxy terapii v domácích podmínkách a s efektem srovnatelným...
Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.
Jak se bezpečně opalovat?

Jak se bezpečně opalovat?

Mírné opalování není škodlivé. Naopak! Sluníčko je zdrojem energie. Působení jeho paprsků má kladný vliv na naše zdraví i na naši psychiku.
Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?