CARBOXY CO2 ošetření pleti pro domácí použití | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

CARBOXY CO2 ošetření pleti pro domácí použití

Autor: Šilerová Andrea Datum: 2.1. 2024

Carboxy terapie je kosmetický postup, který se používá pro omlazení a zlepšení vzhledu

Carboxy terapie je kosmetický postup, který se používá pro omlazení a zlepšení vzhledu pleti. Efekt je vidět hned po prvním ošetření. Pleť je vypnutá, hydratovaná a působí zdravějším, mladistvým dojmem. Dříve byla carboxy terapie možná pouze injekčním způsobem. Italská společnost B-selfie přišla s naprosto unikátním postupem, který umožňuje carboxy terapii v domácích podmínkách a s efektem srovnatelným s tím z kosmetického salonu a za nižší cenu.

Jak se působí CARBOXY ošetření na kvalitu pleti?

B-selfie carboxy ošetření využívá tzv. BOHR efektu, kdy cílem je maximální okysličení pokožky, díky vazodilataci podkožních cév. Reakcí speciálního gelu (naneseného na obličej) a suché masky vzniká prudká reakce, která vytváří silný podkožní tlak, který působí zdola nahoru. Zbavuje pleť nečistot, okysličuje pokožku a obličej je plnější, jasnější a zdravější. Nedávný výzkum Leeds University a ST James Hospital odhalil také zásadní roli kyslíku v boji proti akné. Bakterie P. Acnes (hlavní příčina akné) se obtížně množí v prostředí bohatém na kyslík.

CARBOXY CO2 B-Selfie: okamžitá pomoc proti vráskám

Tři kroky pro okamžitý efekt. B-selfie přišla s unikátním postupem pro ošetření pleti CARBOXY terapií v domácích podmínkách. Ošetření probíhá hluboko v tkáních, působí proti vráskám, pleť se stává zářivou, vyčištěnou a hedvábně jemnou. Sada B-selfie se skládá ze tří komponentů.

FUKNČNÍ SÉRUM

Toto sérum se aplikuje na pleť, krk a dekolt.

SUCHÁ AKTIVAČNÍ MASKA

Funkční sérum při kontaktu s aktivační maskou spustí silnou reakci při které je uvolňován kyslík do podkožních tkání. Vzniká okamžitý rozjasňující a čistící efekt. Silný tlak, který vytváří uvolňování kyslíku, posouvá a reorganizuje tkáně, čímž podporuje přirozenou rekonfiguraci kontur a obličeje a výplň vrásek. Silné okysličení pomáhá rozpouštět tuk v kritických oblastech (zejména v oblasti dvojité brady).

UKLIDŇUJÍCÍ MASKA


Hydratuje pokožku a pomáhá zvýšit a uzamknout účinek carboxy terapie.

Moje zkušenost s domácí Carboxy ošetřením pleti: co bylo prima a co bych příště udělala jinak

Každý produkt, který nabízím na našem e-shopu, nejprve vyzkouším sama na sobě. Efekt Carboxy CO2 terapie byl pro mě doslova „WOW“. Ráda bych se s vámi podělila o moje zkušenosti a porovnala doporučený postup výrobce a moje zkušenosti.

Balení obsahuje materiál potřebný k provedení 3 ošetření. Výrobce doporučuje provádět tato 3 ošetření s desetidenním odstupem od sebe. Přičemž první výsledky mají být viditelné už po prvním ošetření. S tím naprosto souhlasím a už po první aplikaci jsem viděla evidentní rozdíl v kvalitě pleti před a po aplikaci. Pleť po provedení carboxy terapie byla zářivá, plná a „šťavnatá“.

Výrobce doporučuje aplikovat celou jednu stříkačku gelu na pleť (přímo ze stříkačky). Tady jsem měla drobné problémy. Gel se mi ze stříkačky špatně aplikoval a aplikace mi přišla nepřesná. Pro příště tedy určitě vezmu nějakou čistou malou misku, do ní si gel aplikuji a nanášet na obličej jej budu přiloženou špachtličkou. Aktivační maska sahá i na krk a drobně do dekoltu. Funkčního séra (gelu) je velké množství, příště si určitě nějaké nechám i v misce (neaplikuji ho všechen rovnou na pleť) a nechám si trošku právě i na oblast krku a dekoltu (až uvidím, kam přesně mi sahá aktivační maska). 

Po nanesení funkčního séra se na obličej a krk přikládá aktivační maska. Nelekejte se, že je suchá. Má tak být. Je obohacená o suchou kyselinu citronovou a její suchost je nezbytná pro vyvolání kýžené reakce. Musím říct, že v první moment jsem měla obavy, zda je vše v pořádku. Po přiložení aktivační masky na obličej, byla reakce opravdu silná. Pod maskou to začalo pěnit, obličej mě štípal, pálel a aktivační maska se pomalu napouštěla gelem. Prvních asi 5 vteřin bylo nejcitlivějších, pak ale reakce začala pozvolna opadat. A nakonec jsem si efekt začala docela i užívat. Bylo to úplně jiné, než vše co jsem doposud znala a měla jsem dojem, že se s mojí pletí skutečně něco děje. Zhruba po 10 – 15 minutách (tak jak uvádí výrobce) jsem aktivační masku sundala a obličej jsem si omyla vlažnou vodou tak, abych odstranila zbytky gelu.

Na obličej jsem si dala zklidňující masku (součást balení) a nechala jsem ji působit 20 minut. Po 20 minutách jsem uklidňující masku sejmula a zbytky gelu jemně vklepala do obličeje a šla jsem spát. Efekt byl pro mě opravdu ohromující. Pleť byla hedvábná, tónovaná s jemnou strukturou bez nedokonalostí. A už teď se nemohu dočkat, až za 10 dnů zkusím druhé kolo carboxy ošetření.

Na co bych vás určitě ráda upozornila, v žádném případě nekombinujte Carboxy ošetření a přípravky, které obsahují vitamín C a vyhněte se před ošetřením čistícím nebo exfoliačním přípravkům s obsahem AHA nebo BHA. Reakce by byla příliš silná a mohla by působit negativně na vaši pleť.

TIP: výrobce uvádí, že nejlepších výsledků v počáteční fázi je možné docílit jedním ošetřením každé dva dny, po kterém následuje cyklus tří ošetření každé čtyři dny.

Carboxy CO2 terapii B-selfie si můžete objednat u mě na e-shopu. Samozřejmě se můžete přijet i osobně podívat do mého obchodu ve Vyškově. Pokud máte tento produkt jako dárek, dejte mi vědět a ráda vám ho dárkově zabalím. Jsem ráda, že jsem vám tuto novinku mohla předvést a přinést k nám do České republiky. Věřím, že tento naprosto inovativní produkt vás potěší stejně jako mě :-)


Související články

Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.
Jak se bezpečně opalovat?

Jak se bezpečně opalovat?

Mírné opalování není škodlivé. Naopak! Sluníčko je zdrojem energie. Působení jeho paprsků má kladný vliv na naše zdraví i na naši psychiku.
Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?
Péče o pleť

Péče o pleť

Pleť je neustále vystavována slunci a škodlivým vlivům ovzduší, proto je důležité jí poskytovat speciální péči.
Jak poznat luxusní svíčku

Jak poznat luxusní svíčku

Dříve sloužily svíčky jen jako zdroj světla a tepla. V dnešní době se spíše používají jako dekorace a pro relaxaci.