Úvod Privátní nákupy vůní do bytu a vonných svíček

Privátní nákupy

Vůně do bytu - privátní nákup v Consultě

Nechejte se hýčkat. Dopřejte si čas pro sebe. Naši specialisté tu budou jen pro vás.

Využijte možnosti privátního nákupu v příjemném prostředí naší firmy ve Vyškově na ulici Cukrovarská 519/20. 

Budeme se věnovat pouze vám. Sejdeme se ve vámi určený termín a budeme vám k dispozici tak dlouho, jak budete potřebovat. Vše nezávazně.

Můžete si prohlédnout a zeptat se na vše o svíčkách WoodWick, vůních Millefiori a také nový sortiment dek a plédů luxusní švýcarské značky Winter Home. Vše máme skladem, takže vám můžeme nejen poradit, ale přímo i ukázat.   

Otestujete si všechny vůně Vyberete si ten správný difuzér nebo sprej   

Prodejna svíček a dek Vyškov

Zavolejte nám na telefon 517 356 635 nebo vyplňte formulář níže. My se vám v co nejkratším možném termínu ozveme (obvykle ještě ten samý den) a společně si potvrdíme termín setkání.

NOVINKA! Nově můžete využít i naší úplně nové služby PRIVÁTNÍ NÁKUP ON-LINE. Co to znamená? Naše specialistka na vůně se s vámi spojí přes videohovor (na platformě Viber, WhatsApp nebo Messenger) a ráda vám poradí s výběrem . Vše vám ráda ukáže, představí – z pohodlí vašeho domu. Vyzkoušejte, naše zákaznice a zákazníci tuto novou službu milují a jsme si jistí, že si ji zamilujete i vy! Registrujte se přes formulář níže nebo na uvedeném telefonním čísle.

Prohlédnout si u nás můžete vonné svíčky, interiérové vůně, luxusní deky a plédy Winter Homepolštáře Winter Home

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

20. červenec 2021
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Archiv novinek