Jak fungují séra na řasy? | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Jak fungují séra na řasy?

Autor: Šilerová Andrea Datum: 11.9. 2023

Dlouhé, husté a krásně zakulacené řasy jsou snem mnoha žen po celém světě. Ne vždy ale naše řasy přirozeně vypadají tak, jak jsme si vysnily. Sen se stal skutečností a do hry vstoupily séra na řasy. Kosmetické produkty, které slibují zázraky v podobě prodloužení, zesílení a zvětšení objemu řas. Jak ale tato séra vlastně fungují, co stojí za jejich účinky a fungují vůbec?

Posílení folikulů, stimulace růstu a hydratace

Séra na řasy nejčastěji obsahují aktivní látky, které podporují zdraví a pevnost řasových folikulů. Tím se dosáhne menšího vypadávání řas a jejich rychlejší obnovy. Další složkou řasových sér bývají složky určené na podporu růstu. Řasy se pak začnou výrazně prodlužovat a zhušťovat. Tento fenomén souvisí s biologickými procesy a tzv. buněčnou proliferací. Jevu, kdy buňky v řasových folikulech se začnou aktivně množit a dělit, což vede ke vzniku nových řas. To způsobuje zahuštění a větší počet řas na víčku.

Prodloužení cyklu růstu řas

Řasy mají specifický cyklus růstu, který se skládá z několika fází. Anagen (fáze růstu), katagen (přechodná fáze) a felogen (klidová fáze). Celý tento cyklus trvá kolem 4 – 11 měsíců. To je také důvod, proč séra na řasy své maximální účinky vykazují zhruba po 3 měsících užívání.

Séra jsou schopna prodloužit fázi anagenu. Tedy ten moment, kdy se řasy prodlužují (protože se buňky v řasovém folikulu množí a dělí). A to v konečném důsledku způsobuje růst delších a hustějších řas.

Locherber sérum a booster na řasy a obočí

Pokud i vy chcete vyzkoušet, jaké to je mít přirozeně dlouhé a husté řasy zkuste Locherber sérum a booster. Jedná se o vědecky ověřené sérum, které působí proti stárnutí a už po 4 týdnech dochází k prodloužení řas o 5,2% a o zvětšení objemu o 18%, po 8 týdnech testování dokonce o 28,8%. Sérum navíc obsahuje regenerační a revitalizační složku, která o řasy pečuje a chrání před vnějšími vlivy a z 99% je přírodního původu.


Související články

Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.
Jak se bezpečně opalovat?

Jak se bezpečně opalovat?

Mírné opalování není škodlivé. Naopak! Sluníčko je zdrojem energie. Působení jeho paprsků má kladný vliv na naše zdraví i na naši psychiku.
Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?
Péče o pleť

Péče o pleť

Pleť je neustále vystavována slunci a škodlivým vlivům ovzduší, proto je důležité jí poskytovat speciální péči.
Jak poznat luxusní svíčku

Jak poznat luxusní svíčku

Dříve sloužily svíčky jen jako zdroj světla a tepla. V dnešní době se spíše používají jako dekorace a pro relaxaci.