Komplexní péče proti padání vlasů | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Kouty u mužů: proč se tvoří a jde s tím něco dělat?

Datum: 16.5. 2024

Ustupující vlasová linie a kouty? Nezoufejte, nejste v tom sami! Vypadávání vlasů a tvorba koutů, je u mužů běžnější, než si myslíte. Odhaduje se, že po padesátce se s tímto problémem potýká každý druhý muž.

Zajímavé je, že muži kavkazského původu (bílé populace) mají k tomuto typu vypadávání vlasů větší sklony než muži asijského či afroamerického původu. Ale pozor, za ztrátou vlasů nemusí stát jen věk a genetika. Na vině mohou být i zdravotní problémy, stres nebo některé léky.

Kouty u mužů: proč se tvoří a jde s tím něco dělat? Vypadávání vlasů u mužů. Co s tím?

Než se vzdáte svých vlasů, zkuste pátrat po příčině. Návštěva lékaře nebo dermatologa vám může pomoci odhalit, co za vypadáváním vlasů stojí, a navrhnout vhodnou léčbu.

Pokud ale nechcete čekat a chcete něco udělat hned, tak pro vás máme skvělý tip. Po důkladném testování jsme objevili zázrak jménem Migliorin. Tato značka se specializuje na problémy s vypadáváním vlasů a své produkty nabila křemíkem a dalšími živinami, které jsou klíčové pro zdraví a krásu vlasů.

Základem produktů je výtažek ze zlatého prosa, který je bohatý na křemík. Ten je nezbytný nejen pro vlasy, ale také pro nehty a pokožku. Jeho nedostatek může vést k jejich oslabení a vypadávání. Zlaté proso má ale mnohem víc než jen křemík. Obsahuje také aminokyseliny, vitamíny a minerály, které vyživují vlasové kořínky, posilují vlasová vlákna a podporují jejich růst.

Komplexní péče proti padání vlasů

Nejlepšího úspěchu dosáhnete synergickým působením šamponu, vlasové vody a vitamínů. Každý z produktů hraje svou specifickou roli.

  • Šampony proti vypadávání vlasů: jemně čistí vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasové kořínky a připravuje je na další péči
  • Vlasová voda ve spreji: prokrvuje, čistí a vyživuje vlasovou pokožku, čímž tvoří ideální prostředí pro růst nových vlasů
  • Ampule proti padání vlasů: obsahují koncentrované účinné látky, které vyživují a posilují vlasové folikuly a zároveň působí preventivně proti padání vlasů
  • Tricox tablety: pokrokový doplněk stravy ve formě tablet, který působí zevnitř. Dodává tělu potřebné látky, stimuluje oběh krve v pokožce hlavy a redukuje aktivitu enzymu 5alfa-reduktázy, který je zodpovědný za vypadávání vlasů

Zkuste to. Migliorin je značka osvědčené italské rodinné firmy Cosval s.p.a., která už tři generace spojuje zkušenosti s nejnovějšími vědeckými poznatky, aby přinesla účinné a bezpečné řešení proti vypadávání vlasů. Výsledkem je přírodní bezpečná kosmetika Migliorin patentovaná proti vypadávání vlasů.


Související články

Jak se zbavit lupů?

Jak se zbavit lupů?

Trápí vás nevzhledné bílé a suché šupinky v hlavě, kterých se nemůžete zbavit?
Co pomáhá proti vypadávání vlasů?

Co pomáhá proti vypadávání vlasů?

Víme jak zastavit vypadávání vlasů.
V čem se drahý šampon liší od levného?

V čem se drahý šampon liší od levného?

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy. Zdravé, lesklé, krásně upravené vlasy zvyšují sebevědomí a stávají se důležitým prvkem naší osobní prezentace. Jenže ne každý takové štěstí má. Většinu z nás trápí vlasy jemné, zplihlé a nepoddajné. Může šampon pomoci tyto problémy vyřešit?
Vypadávání vlasů u mužů: příčiny a jak proti vypadávání vlasů bojovat

Vypadávání vlasů u mužů: příčiny a jak proti vypadávání vlasů bojovat

Vypadávání vlasů je častým problémem, který postihuje muže po celém světě. Tento stav, známý také jako androgenní alopecie, začíná pozvolna – v různých věkových obdobích. Nejčastěji se objevuje v pozdním dospívání, nebo na počátku dospělosti, kolem 30. roku věku života. Pojďme se společně podívat, jaké jsou příčiny vypadávání vlasů u mužů a zda jde něco udělat pro zpomalení nebo zastavení řídnutí ...
Vypadávání vlasů: mohou pomoci výtažky ze zlatého prosa

Vypadávání vlasů: mohou pomoci výtažky ze zlatého prosa

Ztráta vlasů může být nejen estetickou záležitostí, ale i zdrojem emocionálního stresu. Po desetiletí vznikají nejrůznější studie, které se snaží pochopit příčinu vypadávání vlasů a objevit faktory, které by mohly padání zpomalit nebo úplně zastavit. V tomto neustálém pátrání se objevil nový hráč: zlaté proso. Čím je proso pro růst vlasů tolik významné?