Co pomáhá proti vypadávání vlasů? | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Co pomáhá proti vypadávání vlasů?

Autor: Šilerová Andrea

V průměru většina lidí ztrácí přibližně 100 vlasů denně. Pokud začne docházet k nadměrnému vypadávání vlasů, je potřeba správnou péčí vypadávání vlasů zastavit či alespoň zpomalit. Řídnutí vlasů postihuje nejvíce muže, avšak trápí i mnoho žen.

Jaké jsou příčiny vypadávání vlasů?

Jednou z hlavních příčin jsou hormonální změny, proto ženám začínají nejvíce padat vlasy po porodu a v menopauze. Jakmile totiž dojde k hormonální nerovnováze, často se to projeví na vlasech. U mužů vypadávání vlasů také zapříčiňuje hladina jejich hormonů v těle, a proto dochází v některých případech k řídnutí vlasů již např. ve 30 letech.

Další příčinou je fyzický a psychický stres. Na řídnutí vlasů má ovšem vliv také genetika a zatěžující úprava vlasů, jako je časté barvení či účesy, které hodně stahují vlasy.

Jaké šampony a přípravky používat proti vypadání vlasů?

Pokud vás trápí nadměrné vypadávání vlasů, zakročte co nejdříve. Klíčový je kvalitní šampon, který ošetří křehké a poškozené vlasy a díky svému složení pomůže zastavit vypadání vlasů. Šampon Migliorin obsahuje výtažek z prosa, bylin, minerálů a panthenolu, díky čemuž vlasy budou pevné a pružné. Při mytí vlasů by se nemělo opomíjet používání vlasového kondicionéru, který usnadní rozčesávání a zanechá vlasy lesklé a hebké. Pro maximální péči je velmi efektivní užívání oleje s vitamínem E, který je účinný proti vypadávání vlasů a tvorbě lupů.

Ať už vás trápí vypadávání vlasů či nikoliv, v každém případě je potřeba vlasům dodávat potřebné vitamíny a minerály. Migliorin kapsle chrání vlasy, usnadňují růst, posilují jejich kořínky a zlepšují okysličení vlasové pokožky.


Související články

Jak se zbavit lupů?

Jak se zbavit lupů?

Trápí vás nevzhledné bílé a suché šupinky v hlavě, kterých se nemůžete zbavit?
Přípravky vhodné při atopické dermatitidě

Přípravky vhodné při atopické dermatitidě

Jak v případě výskytu atopické dermatitidy pečovat o pokožku a jaké přípravky používat?
V čem se drahý šampon liší od levného?

V čem se drahý šampon liší od levného?

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy. Zdravé, lesklé, krásně upravené vlasy zvyšují sebevědomí a stávají se důležitým prvkem naší osobní prezentace. Jenže ne každý takové štěstí má. Většinu z nás trápí vlasy jemné, zplihlé a nepoddajné. Může šampon pomoci tyto problémy vyřešit?
Vypadávání vlasů u mužů: příčiny a jak proti vypadávání vlasů bojovat

Vypadávání vlasů u mužů: příčiny a jak proti vypadávání vlasů bojovat

Vypadávání vlasů je častým problémem, který postihuje muže po celém světě. Tento stav, známý také jako androgenní alopecie, začíná pozvolna – v různých věkových obdobích. Nejčastěji se objevuje v pozdním dospívání, nebo na počátku dospělosti, kolem 30. roku věku života. Pojďme se společně podívat, jaké jsou příčiny vypadávání vlasů u mužů a zda jde něco udělat pro zpomalení nebo zastavení řídnutí ...
Vypadávání vlasů: mohou pomoci výtažky ze zlatého prosa

Vypadávání vlasů: mohou pomoci výtažky ze zlatého prosa

Ztráta vlasů může být nejen estetickou záležitostí, ale i zdrojem emocionálního stresu. Po desetiletí vznikají nejrůznější studie, které se snaží pochopit příčinu vypadávání vlasů a objevit faktory, které by mohly padání zpomalit nebo úplně zastavit. V tomto neustálém pátrání se objevil nový hráč: zlaté proso. Čím je proso pro růst vlasů tolik významné?
Co je to parfémovaný sprej na tělo?

Co je to parfémovaný sprej na tělo?

Parfémovaný sprej na tělo je kosmetický výrobek, který obsahuje vonné látky smíchané s alkoholem (nebo jinou látkou), umístěný do flakonu s rozprašovačem. Používá se k rychlému osvěžení těla a vytvoření příjemné vůně na kůži.