Co pomáhá proti vypadávání vlasů? | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Co pomáhá proti vypadávání vlasů?

Autor: Šilerová Andrea

V průměru většina lidí ztrácí přibližně 100 vlasů denně. Pokud začne docházet k nadměrnému vypadávání vlasů, je potřeba správnou péčí vypadávání vlasů zastavit či alespoň zpomalit. Řídnutí vlasů postihuje nejvíce muže, avšak trápí i mnoho žen.

Jaké jsou příčiny vypadávání vlasů?

Jednou z hlavních příčin jsou hormonální změny, proto ženám začínají nejvíce padat vlasy po porodu a v menopauze. Jakmile totiž dojde k hormonální nerovnováze, často se to projeví na vlasech. U mužů vypadávání vlasů také zapříčiňuje hladina jejich hormonů v těle, a proto dochází v některých případech k řídnutí vlasů již např. ve 30 letech.

Další příčinou je fyzický a psychický stres. Na řídnutí vlasů má ovšem vliv také genetika a zatěžující úprava vlasů, jako je časté barvení či účesy, které hodně stahují vlasy.

Jaké šampony a přípravky používat proti vypadání vlasů?

Pokud vás trápí nadměrné vypadávání vlasů, zakročte co nejdříve. Klíčový je kvalitní šampon, který ošetří křehké a poškozené vlasy a díky svému složení pomůže zastavit vypadání vlasů. Šampon Migliorin obsahuje výtažek z prosa, bylin, minerálů a panthenolu, díky čemuž vlasy budou pevné a pružné. Při mytí vlasů by se nemělo opomíjet používání vlasového kondicionéru, který usnadní rozčesávání a zanechá vlasy lesklé a hebké. Pro maximální péči je velmi efektivní užívání oleje s vitamínem E, který je účinný proti vypadávání vlasů a tvorbě lupů.

Ať už vás trápí vypadávání vlasů či nikoliv, v každém případě je potřeba vlasům dodávat potřebné vitamíny a minerály. Migliorin kapsle chrání vlasy, usnadňují růst, posilují jejich kořínky a zlepšují okysličení vlasové pokožky.


Související články

Jak se zbavit lupů?

Jak se zbavit lupů?

Trápí vás nevzhledné bílé a suché šupinky v hlavě, kterých se nemůžete zbavit?
Přípravky vhodné při atopické dermatitidě

Přípravky vhodné při atopické dermatitidě

Jak v případě výskytu atopické dermatitidy pečovat o pokožku a jaké přípravky používat?
Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.
Jak se bezpečně opalovat?

Jak se bezpečně opalovat?

Mírné opalování není škodlivé. Naopak! Sluníčko je zdrojem energie. Působení jeho paprsků má kladný vliv na naše zdraví i na naši psychiku.
Pár rad jak na masky na obličej.

Pár rad jak na masky na obličej.

Jak používat masky na obličej?