Co pomáhá proti vypadávání vlasů? | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Co pomáhá proti vypadávání vlasů?

Autor: Šilerová Andrea

V průměru většina lidí ztrácí přibližně 100 vlasů denně. Pokud začne docházet k nadměrnému vypadávání vlasů, je potřeba správnou péčí vypadávání vlasů zastavit či alespoň zpomalit. Řídnutí vlasů postihuje nejvíce muže, avšak trápí i mnoho žen.

Jaké jsou příčiny vypadávání vlasů?

Jednou z hlavních příčin jsou hormonální změny, proto ženám začínají nejvíce padat vlasy po porodu a v menopauze. Jakmile totiž dojde k hormonální nerovnováze, často se to projeví na vlasech. U mužů vypadávání vlasů také zapříčiňuje hladina jejich hormonů v těle, a proto dochází v některých případech k řídnutí vlasů již např. ve 30 letech.

Další příčinou je fyzický a psychický stres. Na řídnutí vlasů má ovšem vliv také genetika a zatěžující úprava vlasů, jako je časté barvení či účesy, které hodně stahují vlasy.

Jaké šampony a přípravky používat proti vypadání vlasů?

Pokud vás trápí nadměrné vypadávání vlasů, zakročte co nejdříve. Klíčový je kvalitní šampon, který ošetří křehké a poškozené vlasy a díky svému složení pomůže zastavit vypadání vlasů. Šampon Migliorin obsahuje výtažek z prosa, bylin, minerálů a panthenolu, díky čemuž vlasy budou pevné a pružné. Při mytí vlasů by se nemělo opomíjet používání vlasového kondicionéru, který usnadní rozčesávání a zanechá vlasy lesklé a hebké. Pro maximální péči je velmi efektivní užívání oleje s vitamínem E, který je účinný proti vypadávání vlasů a tvorbě lupů.

Ať už vás trápí vypadávání vlasů či nikoliv, v každém případě je potřeba vlasům dodávat potřebné vitamíny a minerály. Migliorin kapsle chrání vlasy, usnadňují růst, posilují jejich kořínky a zlepšují okysličení vlasové pokožky.


Související články

Jak se zbavit lupů?

Jak se zbavit lupů?

Trápí vás nevzhledné bílé a suché šupinky v hlavě, kterých se nemůžete zbavit?
Přípravky vhodné při atopické dermatitidě

Přípravky vhodné při atopické dermatitidě

Jak v případě výskytu atopické dermatitidy pečovat o pokožku a jaké přípravky používat?
Vypadávání vlasů: mohou pomoci výtažky ze zlatého prosa

Vypadávání vlasů: mohou pomoci výtažky ze zlatého prosa

Ztráta vlasů může být nejen estetickou záležitostí, ale i zdrojem emocionálního stresu. Po desetiletí vznikají nejrůznější studie, které se snaží pochopit příčinu vypadávání vlasů a objevit faktory, které by mohly padání zpomalit nebo úplně zastavit. V tomto neustálém pátrání se objevil nový hráč: zlaté proso. Čím je proso pro růst vlasů tolik významné?
V čem se drahý šampon liší od levného?

V čem se drahý šampon liší od levného?

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy. Zdravé, lesklé, krásně upravené vlasy zvyšují sebevědomí a stávají se důležitým prvkem naší osobní prezentace. Jenže ne každý takové štěstí má. Většinu z nás trápí vlasy jemné, zplihlé a nepoddajné. Může šampon pomoci tyto problémy vyřešit?
Vypadávání vlasů u mužů: příčiny a jak proti vypadávání vlasů bojovat

Vypadávání vlasů u mužů: příčiny a jak proti vypadávání vlasů bojovat

Vypadávání vlasů je častým problémem, který postihuje muže po celém světě. Tento stav, známý také jako androgenní alopecie, začíná pozvolna – v různých věkových obdobích. Nejčastěji se objevuje v pozdním dospívání, nebo na počátku dospělosti, kolem 30. roku věku života. Pojďme se společně podívat, jaké jsou příčiny vypadávání vlasů u mužů a zda jde něco udělat pro zpomalení nebo zastavení řídnutí ...
Co je to unisex parfém?

Co je to unisex parfém?

Unisex parfém je navržený tak, aby jej mohli nosit muži i ženy. Oproti tradičním parfémům, které jsou často tvořeny s ohledem na tradiční genderové normy a očekávání (mužské parfémy jsou obvykle silnější a kořeněnější, zatímco ženské spíše sladší a květinovější), jsou unisex parfémy navrženy, aby byly neutrální vůči pohlaví a vhodné pro kohokoliv.