Vypadávání vlasů: mohou pomoci výtažky ze zlatého prosa | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Vypadávání vlasů: mohou pomoci výtažky ze zlatého prosa

Autor: Šilerová Andrea Datum: 14.10. 2023

Zlaté proso je rostlina z čeledi lipnicovitých. Je to jednoletá rostlina, která má malá, kulatá zrnka žluté až zlaté barvy. Proso je původem z Asie, ale rozšířilo se do nejrůznějších koutů světa. Napadlo vás někdy, že tato zlatá zrníčka, která máte spojena spíše s krmivem pro ptáčky, mohou mít významný potenciál pro růst vlasů?

Zlaté proso: nový hráč na poli boje proti vypadávání vlasů

Ztráta vlasů může být nejen estetickou záležitostí, ale i zdrojem emocionálního stresu. Po desetiletí vznikají nejrůznější studie, které se snaží pochopit příčinu vypadávání vlasů a objevit faktory, které by mohly padání zpomalit nebo úplně zastavit. V tomto neustálém pátrání se objevil nový hráč: zlaté proso. Starobylá plodina, u které byl teprve nedávno zjištěn její pozitivní vliv pro zdraví a krásu vlasů. Čím je proso pro růst vlasů tolik významné?

  • Vyživuje: zlaté proso je bohaté na živiny, které jsou klíčové pro zdraví vlasů. Obsahují vitamíny skupiny B, minerály, zinek, železo a další nezbytné látky pro růst a pevnost vlasů
  • Posiluje kořínky: proso může posilovat vlasové folikuly a snižovat tak vypadávání vlasů
  • Zlepšuje strukturu vlasů: zlaté proso může zlepšit strukturu vlasů díky vysokému obsahu bílkovin a aminokyselin
  • Hydratuje: zlaté proso obsahuje vlákninu, která může pomoci udržet vlhkost vlasů a pokožky, což je klíčový faktor pro zdravý růst vlasů

Migliorin: inovativní produkt proti padání vlasů se zlatým prosem

Jedním z produktů, který využívá bohatství zlatého prosa pro zlepšení zdraví a krásy vlasů je značka Migliorin. Za touto značkou stojí italská rodinná firma Cosval s.p.a. se švýcarskými kořeny, která se vlasové kosmetice věnuje už třetí generaci. Její příběh je spojením dlouholeté tradice znalosti bylin a moderní technologie.

Migliorin kromě výtažků ze zlatého prosa ve svých produktech používá další vysoce kvalitní suroviny, jako jsou výtažky z islandského lišejníku, esenciální oleje z rozmarýnu, panthenol, piroctone olamine a další. Produkty Migliorin nejsou testovány na zvířatech a jsou paraben free.

Migliorin není jen kosmetika, je to příběh krásy a spokojenosti. Migliorin je volbou tisíců zákazníků po celém světě. Ti, kteří si ho vybrali, se nevrací jen jednou. Stávají se stálými zákazníky, protože věří, že je to jedna z nejlepších vlasových řad proti padání vlasů na trhu.


Související články

Jak se zbavit lupů?

Jak se zbavit lupů?

Trápí vás nevzhledné bílé a suché šupinky v hlavě, kterých se nemůžete zbavit?
Co pomáhá proti vypadávání vlasů?

Co pomáhá proti vypadávání vlasů?

Víme jak zastavit vypadávání vlasů.
Vypadávání vlasů u mužů: příčiny a jak proti vypadávání vlasů bojovat

Vypadávání vlasů u mužů: příčiny a jak proti vypadávání vlasů bojovat

Vypadávání vlasů je častým problémem, který postihuje muže po celém světě. Tento stav, známý také jako androgenní alopecie, začíná pozvolna – v různých věkových obdobích. Nejčastěji se objevuje v pozdním dospívání, nebo na počátku dospělosti, kolem 30. roku věku života. Pojďme se společně podívat, jaké jsou příčiny vypadávání vlasů u mužů a zda jde něco udělat pro zpomalení nebo zastavení řídnutí ...
V čem se drahý šampon liší od levného?

V čem se drahý šampon liší od levného?

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy. Zdravé, lesklé, krásně upravené vlasy zvyšují sebevědomí a stávají se důležitým prvkem naší osobní prezentace. Jenže ne každý takové štěstí má. Většinu z nás trápí vlasy jemné, zplihlé a nepoddajné. Může šampon pomoci tyto problémy vyřešit?
Co funguje na vrásky?

Co funguje na vrásky?

Nejvýznamnější faktor, který ovlivňuje tvorbu vrásek, je přirozený proces stárnutí. S věkem kůže ztrácí pevnost a elasticitu.Pokud vám záleží na stavu vaší pokožky a chcete si její zdravý vzhled udržet do co nejvyššího věku, připravila jsem pro vás 5 tipů, které na vrásky fungují.
Jak fungují séra na řasy?

Jak fungují séra na řasy?

Dlouhé, husté a krásně zakulacené řasy jsou snem mnoha žen po celém světě. Ne vždy ale naše řasy přirozeně vypadají tak, jak jsme si vysnily. Sen se stal skutečností a do hry vstoupily séra na řasy. Kosmetické produkty, které slibují zázraky v podobě prodloužení, zesílení a zvětšení objemu řas. Jak ale tato séra vlastně fungují, co stojí za jejich účinky a fungují vůbec?