3D vizualizace multifunkční kreativní učebny: Podpořte tvořivost a inovativní výuku | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

3D studie vizualizace odborné kreativní učebny

Autor: Pospíšil Vlastimil Datum: 10.5. 2024

Vizualizace učebny chemie

3D vizualizace multifunkční kreativní učebny: Podpořte tvořivost a inovativní výuku

Hledáte inspiraci pro vybavení moderní kreativní učebny, která podpoří tvořivost a inovativní výuku vašich žáků? Podívejte se na náš zdařilý projekt, který zahrnuje:

  • Multifunkční prostor: Učebna se snadno přizpůsobí různým potřebám výuky. Z běžné učebny se během chvilky stane počítačová učebna s pracovišti pro robotiku, jazykové předměty a další aktivity.
  • Moderní technologie: 3D tiskárna a velký dotykový LCD displej na pylonovém zvedacím systému otevírají žákům široké možnosti pro tvořivou práci a interaktivní výuku.
  • Variabilní nábytek: Robustní stoly s výsuvnými počítači nabízí dostatek prostoru pro tvořivé činnosti i pro výuku s učebními pomůckami.
  • Prostor pro zájmové kroužky: Díky komplexnosti a variabilitě učebny ji lze využít i pro různé zájmové aktivity.

Možnosti spolupráce:

  • Podrobný popis realizace: Získáte podrobný popis realizace projektu s rozdělením na jednotlivá řemesla, předběžný položkový rozpočet a návrh použitých technologií.
  • 3D vizualizace: Nabízíme 3D vizualizaci učebny, která vám pomůže lépe si představit hotový projekt.
  • Komplexní realizace: Zajistíme kompletní realizaci projektu od návrhu až po finální montáž.

Neváhejte nás kontaktovat:

Telefon: 517 356 635 Email:obchod@consulta.cz

Vytvořte pro své žáky inspirativní a moderní prostředí, které podpoří jejich tvořivost, zájem o učení a rozvíjí klíčové kompetence pro 21. století!


Související články

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

V našem týmu máme bytové designéry, učitele, techniky i řemeslníky. Když se dá tato parta dohromady, umíme vytvořit místo jako stvořené pro výuku a práci. Zjistíme vaše potřeby, navrhneme řešení, doladíme s vámi detaily a pustíme se do práce.
Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

V našem projektu jsme vytvořili novou ředitelnu pro Základní školu Ivanovice. Vkusnou, profesionální s maximálním důrazem pro komfort v práci.
Nejlevnější dotykové LCD displeje - nebezpečný risk!

Nejlevnější dotykové LCD displeje - nebezpečný risk!

„Je levný LCD displej nejlepší?“ „nebo má v sobě nízká cena nějaký háček?“ Už babičky říkaly: „laciný, dvakrát placený“. A věřte, že ani u dotykových LCD displejů tomu není jinak. Hledáte skvěle fungující dotykový LCD displej za rozumnou cenu? Co by měl váš LCD displej splňovat, jakou má mít záruku a co si ohlídat, abyste při reklamaci nemuseli displej sami demontovat?...
ROBOTIS DREAM II: aneb jak využít robota ve výuce?

ROBOTIS DREAM II: aneb jak využít robota ve výuce?

ROBOTIS DREAM II se skládá z  pěti výukových stavebnic . Základ robotické stavebnice tvoří startovací sada Robotis Dream II úrovně I . Následují další řady (označené 2, 3, 4 a 5), kterými můžete postupně vašeho robota rozšiřovat a učit se s ním další a další kousky a výuku tak přizpůsobovat žákům od nejnižších tříd až po vyšší ročníky základních škol, nejvyšší level lze ale bez potíží...
Národní plán obnovy: jak se mohou školy připravit?

Národní plán obnovy: jak se mohou školy připravit?

Tipy na dovybavení MŠ, ZŠ, SŠ a Gymnázií o pomůcky z Národního plánu obnovy.
Jak udělat přednášku zajímavou?

Jak udělat přednášku zajímavou?

Zapomeňte na sebe a myslete na publikum. Základní rada je, že přednáška nemá být prezentace vás samotných, ale vy máte být prostředníkem mezi novou vědomostí, dovedností či kompetencí a publikem. Myslete na to, pro koho je prezentace určena a co si z vaší přednášky chtějí posluchači odnést.