Magnetické skleněné tabule: Moderní a funkční řešení pro váš domov i kancelář | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Barevné tabule: netradiční nápady pro moderní prostory

Autor: Kalenda Michal Datum: 30.5. 2024

Většina z nás si tabule a nástěnky spojuje s klasickou bílou, zelenou nebo černou barvou. Je čas na změnu. Barvy totiž mají neuvěřitelnou moc ovlivňovat naši náladu, kreativitu i produktivitu. Pojďte se s námi podívat na nejnovější trendy tabulí pro kanceláře.

Matné tabule v tlumených odstínech: trend, který ovládá kanceláře

Moderní kancelářský design je plný překvapení a inovací. Kromě klasických obdélníkových tvarů začínají designéři využívat neobvyklých tabulí se zaoblenými rohy, které nejenže zvyšují bezpečnost v rušných prostorách, ale také působí útulněji a harmoničtěji.

Svou oblibu získávají také tabule neobvyklých rozměrů (od malých až po obrovské, či skládané do tvarů), které skvěle padnou do malých fokus roomů i velkých zasedacích místností.

Co se barevnosti týká, tak aktuálně nejvíce u tabulí trendují tlumené odstíny barev, v šedé, zelené, modré a růžové, které se často kombinují s příslušenstvím ve stejných tónech. Výsledkem je esteticky dokonalá a sofistikovaná kancelář. Která navíc pozitivně působí na pracovní atmosféru, tlumené barvy působí příjemně na oči, uklidňují, snižují únavu a podporují soustředění.

Tento příjemný přírodní dojem se v kanceláři dá ještě umocnit kvalitním příslušenstvím k tabulím z pravého bukového dřeva.

Jak vybrat tabuli do kanceláře?

V kancelářích se tradičně používají lakované a keramické tabule. Lakované tabule jsou cenově dostupné (vznikají emailovým nástřikem na plech), snadno udržovatelné, píše se na ně klasickými mazacími fixami na tabule, nicméně pro prostory s častým používáním nejsou ideální (doporučují se tam, kde se maže maximálně 3x denně).

Keramické tabule jsou odolnější (vypalují se při vysokých teplotách), jsou odolné vůči kyselinám i poškrábání, proto se často používají třeba ve školství.

Moderní kanceláře dnes upřednostňují tabule ze skla. Jedná se o speciální tvrzené sklo, které se v případě rozbití netříští, ale zůstává vcelku – podobně jako čelní sklo u automobilu. Skleněné tabule nejenže působí esteticky a moderně, ale existují v barevných variantách a v lesklém i matném povrchu. Píše se na ně speciálními popisovači na skleněné tabule, které mají pestrou škálu neobvyklých barev. Garantujeme, že při prezentaci zaujmou.

Matné skleněné tabule: elegantní a funkční

Matné skleněné tabule v sobě snoubí sofistikovaný vzhled s praktickými vlastnostmi. Jejich jemný povrch minimalizuje odlesky i otisky prstů. Matná úprava dodává tabuli luxusní nádech a perfektně se hodí do moderních kanceláří, designových studií i domácností.

Hlavní výhody matných skleněných tabulí: minimalizace odlesků, odolnost vůči otiskům prstů, neobvyklý elegantní vzhled

Lesklé skleněné tabule: jasné a moderní

Lesklé skleněné tabule byly a jsou symbolem moderního designu. Působí jako velké lesklé monitory, skvěle se hodící do moderních městských interiérů. Jejich zářivý povrch odráží světlo a dodává prostoru energii.

Hlavní výhody lesklých skleněných tabulí: zářivý vzhled, neobvyklé výrazné barvy, moderní design

Kromě prodeje moderních a funkčních tabulí, které máme skladem, vám rádi pomůžeme také vytvořit funkční a estetický interiér na míru vašim potřebám. Můžete si prohlédnout naše on-line portfolio, kde najdete ukázky naší práce.


Související články

Barevné tabule: netradiční nápady pro moderní prostory

Barevné tabule: netradiční nápady pro moderní prostory

Většina z nás si tabule a nástěnky spojuje s klasickou bílou, zelenou nebo černou barvou. Je čas na změnu. Barvy totiž mají neuvěřitelnou moc ovlivňovat naši náladu, kreativitu i produktivitu. Pojďte se s námi podívat na nejnovější trendy tabulí pro kanceláře.
Průvodce výběrem popisovací tabule do kanceláře

Průvodce výběrem popisovací tabule do kanceláře

Popisovací tabule se již stala nedílnou součástí učeben, konferenčních či zasedacích místností i mnoha kanceláří . Výuka, psaní poznámek či zaznamenávání nápadů nebo třeba plánování projektů – to jsou jen některé z množství možností jejího využití. Na trhu je však takových tabulí mnoho, jak si tedy vybrat tu správnou?...
Tabule, které nikdo nemá?

Tabule, které nikdo nemá?

Hledáte tabuli a máte speciální požadavek na potisk, tabulku, schéma nebo třeba logo firmy? V tom případě jste u nás správně. Umíme to co nikdo nemá, umíme potisknout tabuli podle Vašeho přání. Potřebujete něco co nikdo nemá? Tabule s vlastním potiskem, logem firmy, tabulkou, obrázkem Tak tohle umíme splnit jen my. Pošlete nám svůj návrh potisku nebo využijte online návrhář a my...
Využití popisovacích tabulí nejen v kancelářích

Využití popisovacích tabulí nejen v kancelářích

Doba mohutných černých monster a drolících se kříd, kterými se na ně psalo je již nenávratně pryč. Dnešní popisovací tabule mají oproti nim elegantní design, odolný keramický povrch, nižší hmotnost a snadnější použití díky tomu, že jsou za sucha stíratelné. Současně se rozšířily ze školních tříd i do kanceláří,...
Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

V našem týmu máme bytové designéry, učitele, techniky i řemeslníky. Když se dá tato parta dohromady, umíme vytvořit místo jako stvořené pro výuku a práci. Zjistíme vaše potřeby, navrhneme řešení, doladíme s vámi detaily a pustíme se do práce.
Legamaster: produkty ohleduplné k lidem i k přírodě

Legamaster: produkty ohleduplné k lidem i k přírodě

Společnost Legamaster věří v hodnoty lidských práv, udržitelného rozvoje a ochrany přírodního prostředí. Jdeme příkladem v oblastech firemní odpovědnosti i odpovědnosti jedince. Vysoké nároky klademe nejen na sebe, ale také na naše dodavatele. Odmítáme spolupráci s obchodními partnery, kteří nesplňují náš náročný etický kodex. Jako firma bojujeme proti jakékoli diskriminaci...