360° vizualizace multifunkční učebny se dvěma dotykovými LCD displeji a studentskými stoly s elektri | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

360° vizualizace multifunkční učebny se dvěma dotykovými LCD displeji a studentskými stoly s elektrickými výsuvy PC

Autor: Pospíšil Vlastimil Datum: 6.10. 2023

Vizualizace učebny chemieVelký prostor stávající učebny nabídl v tomto případě možnost velmi netradičního, ale vysoce funkčního uspořádání učebny. Zákazník celkem jasně nastínil požadavky pro plánované využívání učebny, které jsme pak přenesli do vizualizace a v tuto chvíli už také úspěšně do reálné podoby.

Jedním z hlavních požadavků bylo vytvořit multifunkční počítačovou učebnu s prostorem pro minimálně 30 studentů, možnost rozdělení do skupin, kdy i jen určitá skupina studentů využívá počítače a dále vytvořit arénu se šesti počítačovými simulátory pro výuku jízdy s různými vozidly. Nesmí chybět úložné prostory na učební pomůcky a malá šatna.

V návrhu nakonec zvítězila varianta, kdy se uspořádání otočí o 90° oproti původnímu stavu. Ve středu učebny je umístěná keramická bílá bezrámová tabule na pylonovém zvedacím systému a po obou stranách jsou opět na pylonech dva 86“ dotykové LCD displeje. Tato chytrá kombinace, ve spojení se stoly s elektricky ovládaným výsuvem počítačů, nabízí učitelům široké možnosti pro organizaci výuky. V katedře je umístěný počítač se dvěma LCD monitory a další počítač je přímo v pultu před tabulí. Ten má dotykový LCD displej s úhlopříčkou 22" a slouží během výuky učiteli pro snadné řízení výuky, zobrazení prezentací apod. Pro snadnou obsluhu je i tento pult s vestavěným elektrickým ovládáním výšky. Na velkých dotykových displejích lze volit různé možnosti zobrazení, které se ovládá chytrý ovládací systém se 7" dotykovým displejem. Současně se tímto systémem ovládají také elektrické výsuvy studentských stolů. Lze vysunout všechny, levou nebo pravou polovinu a také jednotlivé bloky stolů.

Samostatnou částí je "herní aréna" se šesti počítači, širokoúhlými prohnutými displeji, která bude sloužit pro výuku jízdy různými vozidly, především kamiony. V plánu je také jeden letecký simulátor.

Protože má učebna vysoký strop a bylo nutné vyřešit akustiku, jsou v učebně mezi okny a nad simulátory umístěné tzv. akustické panely, které snižují odraz zvuku a zajišťují optimální akustickou pohodu během výuky.

A nyní si už sami můžete užít virtuální 3D prohlídku v této učebně. V dolní části můžete přepínat mezi variantami vysunutých nebo zasunutých stolů.


Součástí takové vizualizace může být také podrobný popis realizace v návaznosti na jednotlivá řemesla, předběžný položkový rozpočet do projektu, návrh použitých technologií atd. Vše je otázkou domluvy při objednání provedení a poskytnutí potřebných podkladů.

Chcete se vyvarovat možným nepříjemnostem a překvapením v průběhu realizace? Využijte skvělé možnosti a nechte si od nás zpracovat 3D vizualizaci Vaší učebny. Stačí nám zavolat na telefon 517 356 635 nebo poslat email a domluvit si schůzku.


Fotogalerie

Související články

Nejlevnější dotykové LCD displeje - nebezpečný risk!

Nejlevnější dotykové LCD displeje - nebezpečný risk!

„Je levný LCD displej nejlepší?“ „nebo má v sobě nízká cena nějaký háček?“ Už babičky říkaly: „laciný, dvakrát placený“. A věřte, že ani u dotykových LCD displejů tomu není jinak. Hledáte skvěle fungující dotykový LCD displej za rozumnou cenu? Co by měl váš LCD displej splňovat, jakou má mít záruku a co si ohlídat, abyste při reklamaci nemuseli displej sami demontovat?...
ROBOTIS DREAM II: aneb jak využít robota ve výuce?

ROBOTIS DREAM II: aneb jak využít robota ve výuce?

ROBOTIS DREAM II se skládá z  pěti výukových stavebnic . Základ robotické stavebnice tvoří startovací sada Robotis Dream II úrovně I . Následují další řady (označené 2, 3, 4 a 5), kterými můžete postupně vašeho robota rozšiřovat a učit se s ním další a další kousky a výuku tak přizpůsobovat žákům od nejnižších tříd až po vyšší ročníky základních škol, nejvyšší level lze ale bez potíží...
Digitální informační LCD displeje pro školy: vyměňte zastaralé nástěnky za moderní řešení

Digitální informační LCD displeje pro školy: vyměňte zastaralé nástěnky za moderní řešení

LCD displeje pro školy si můžete představit jako moderní digitální nástěnku, na které zobrazíte téměř jakýkoliv obsah (DOC, XLS, PPT, PDF, obrázky, videa…) odkudkoliv a okamžitě přes webový prohlížeč. Na úpravě a aktualizaci dat displejů se tak může podílet každý, komu dáte přístupové údaje. Nahrazují chaotické a neaktuální papírové nástěnky a stávají se oblíbeným centrem dění na chodbách i ve tří...
Rekonstrukce učebny

Rekonstrukce učebny

Modernizace školních učeben není jen estetickým vylepšením, ale významným strategickým krokem, který formuluje budoucnost vzdělávání vašich žáků. Věříme, že kvalitní vzdělávání s důrazem na moderní výukové metody je klíčem k lepší budoucnosti nás všech. Renovace školní třídy je komplexní úkol, který vyžaduje pečlivé plánování, profesionální know-how a odborné vedení. V naší společnosti Consulta máme...
Displeje EVOLVE a One Percent for the Planet

Displeje EVOLVE a One Percent for the Planet

One Percent for the Planet (Jedno procento pro planetu) je mezinárodní organizace, která vznikla v roce 2001 na březích řeky Madison, když se dva dlouholetí přátelé a úspěšní podnikatelé vydali na rybářský výlet. Uvědomili si na něm, že jsou odpovědni za životní prostředí a zavázali se věnovat 1% svých tržeb (nikoliv zisku) ekologických organizacím a aktivně podporovat ochranu a obnovu životních p...
Jak zvýšit zaujetí publika? Vizualizujte. Jeden obraz je víc než sto slov.

Jak zvýšit zaujetí publika? Vizualizujte. Jeden obraz je víc než sto slov.

Pozornost posluchačů je omezená a času máte málo. Hledáte způsoby, jak jako zaujmout publikum rychle a účinně?