Počítačová učebna se dvěma dotykovými LCD displeji a studentskými stoly s elektrickými výsuvy PC | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Počítačová učebna se dvěma dotykovými LCD displeji a studentskými stoly s elektrickými výsuvy PC

Autor: Pospíšil Vlastimil

Vizualizace učebny chemieNa základě konzultace a vizualizace vznikla nová moderní učebna na místě staré, již nevyhovující potřebám moderní výuky. Velký prostor nabídl možnost změny stávajícího uspořádání. Zákazník je s celkovým výsledkem více než spokojený a hned po dokončení rekonstrukce se učebna začala využívat na 100%.

Jedním z hlavních požadavků bylo vytvořit multifunkční počítačovou učebnu s prostorem pro minimálně 30 studentů, možnost rozdělení do skupin, kdy i jen určitá skupina studentů využívá počítače a dále vytvořit arénu se šesti počítačovými simulátory pro výuku jízdy s různými vozidly. Nesmí chybět úložné prostory na učební pomůcky a také malá šatna na odkložení šatů nebo batohů.

Ve středu nové učebny, která je oproti původní otočená o 90° je umístěná keramická bílá bezrámová tabule na pylonovém zvedacím systému a po obou stranách jsou opět na pylonech dva 86“ dotykové LCD displeje. Tato chytrá kombinace, ve spojení se stoly s elektricky ovládaným výsuvem počítačů, nabízí učitelům široké možnosti pro organizaci výuky. V katedře je umístěný počítač se dvěma LCD monitory a další počítač je přímo v pultu před tabulí. Ten má dotykový LCD displej s úhlopříčkou 22" a slouží během výuky učiteli pro snadné řízení výuky, zobrazení prezentací apod. Pro snadnou obsluhu je i tento pult s vestavěným elektrickým ovládáním výšky. Na velkých dotykových displejích lze volit různé možnosti zobrazení, které se ovládá chytrý ovládací systém se 7" dotykovým displejem. Současně se tímto systémem ovládají také elektrické výsuvy studentských stolů. Lze vysunout všechny, levou nebo pravou polovinu a také jednotlivé bloky stolů.

Samostatnou částí je "herní aréna" se šesti počítači, širokoúhlými prohnutými displeji, která slouží pro výuku jízdy s kamiony a bude zde také letecký simulátor.

Protože má učebna vysoký strop je zde řešená také akustika. V učebně jsou mezi okny a nad simulátory umístěné tzv. akustické panely, které snižují odraz zvuku a zajišťují optimální akustickou pohodu během výuky.

Podívejte se na krátké video z této učebny, kde uvidíte jak se tato rekonstrukce vydařila - VIDEO.


Součástí takové realizace může být také detailní vizualizace včetně 360° virtuální prohlídky, podrobný popis realizace v návaznosti na jednotlivá řemesla, předběžný položkový rozpočet do projektu, návrh použitých technologií atd. Vše je otázkou domluvy při objednání provedení a poskytnutí potřebných podkladů.

Chcete se vyvarovat možným nepříjemnostem a překvapením v průběhu realizace? Využijte skvělé možnosti a nechte si od nás zpracovat 3D vizualizaci Vaší učebny. Stačí nám zavolat na telefon 517 356 635 nebo poslat email a domluvit si schůzku.