Úvod Kontakty a lidé v Consultě

Kontakty a lidé v Consultě

Provozovatel Provozní doba Informace a dotazy

Consulta Bürotechnik s.r.o.
Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Pondělí - pátek: 8:00 až 17:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Tel.: +420 517 356 635
Email: obchod (@) consulta . cz
WWW: www.consulta.cz

IČ: 25327101 DIČ: CZ25327101 Bankovní spojení: 153171249/0300

Vedení společnosti

Michal Kalenda Radim Reška
Michal Kalenda Ing. Radim Reška
Jednatel Obchodní ředitel
Ve vedení firmy stojí Michal. Navštěvuje mezinárodní výstavy, produkty osobně testuje a ta nejlepší řešení zavádí do nabídky firmy Consulta. Sponzorsky podporuje vzdělávání a sport mládeže. S Radimem se setkáte při řešení větších zakázek. Poradí vám a doporučí řešení přesně pro vás. Také koordinuje tým našich milých obchodních zástupkyň, které k vám rád vyšle na osobní schůzku.

Obchodní zástupci pro školy a vzdělávací instituce

Marta Re Benešová, dříve Křepelová Radmila Hrdinová Andrea Šilerová
Marta Re Benešová
dříve Křepelová
Vendula Bláhová Andrea Šilerová
Olomoucký a Jihomoravský kraj Jihomoravský a Zlínský kraj
Chcete moderní školu, ale nevyznáte se přesně v řešeních a možnostech? Marta je člověk, kterého hledáte. Stojí za ní stovky spokojených škol v celé České republice. Vendula pedagogům rozumí. Ráda naslouchá jejich potřebám a dovede perfektně vystihnout a naplánovat učebny snů, pro žáky i vyučující. Andrea se nejlépe cítí v krásném prostředí a ráda ho navrhne i pro vás. A vy jen sledujte, jak roste pracovní výkon zaměstnanců či studentů, díky příjemnému prostředí s funkčními vychytávkami.

Produktoví specialisté, manažeři a obchodníci pro B2B

Vlastimil Pospíšil Jiří Kostiha Jakub Konecký
Vlastík Pospíšil Jiří Kostiha Ing. Jakub Konecký
Prezentační, audiovizuální a kancelářská technika Pokladny, pokladní SW Conto a POS systémy Pokladny, pokladní SW Conto a POS systémy
Vlastík zná dokonale všechny naše produkty a rád Vám poradí. Pravidelně navštěvuje světové veletrhy a má výborný přehled v oblasti AV techniky. Vlastík také tvoří naše originální produktová videa, která najdete na našem YouTube kanálu. Jirka je ve firmě od jejího vzniku (více než 20 let). V České republice nenajdete zkušenějšího člověka na pokladny a pokladní software. Jirka řídí vývoj programů, které využívají stovky firem a oceňují jejich srozumitelnost, uživatelskou přívětivost a modulárnost. Jakub má perfektní přehled v pokladnách a pokladních softwarech a umí skvěle a srozumitelně poradit s výběrem. Jakuba také možná znáte z našeho YouTube kanálu, kde představuje naše produkty.

Jarda Káňa
David Šiler Jaroslav Káňa
Servis a instalace prezentační a kancelářské techniky Instalace prezentační a kancelářské techniky
David je přesně ten člověk, kterého oceníte, až děti ve škole zlomyslně odpojí kabel interaktivní tabule, nebo ho propíchnou kružítkem. V ten moment sedne David do auta a za chvíli bude u vás, aby dal vše do pořádku. Jarda je náš zkušený technik, který již u nás nainstaloval několik stovek tabulí, interaktivek, projektorů a dalších zařízení, které prodáváme.
Jarda Káňa
Miloš Kříž Radek Štrajt
Servis a instalace prezentační a kancelářské techniky Instalace prezentační a kancelářské techniky
Miloš je pečlivý, spolehlivý a velmi šikovný. Rád se učí novým věcem a je specialistou na instalaci dotykových interaktivních displejů. V našem týmu servisních techniků je posledním přírůstkem, ale i tak je platným členem naší skupiny techniků. Zatím se stále učí, ale ví jak vzít za práci.

V rámci celé České republiky instalujeme a dodáváme také prostřednictvím našich obchodních partnerů - dealerů, kteří mají zkušenosti s našimi produkty a rádi Vám poradí nebo pomohou.

Oddělení fakturace a účetnictví

Marie Koutná Účetní
Ing. Marie Koutná Ing. Věra Košáková
Fakturace, objednávky Účetnictví, fakturace
Marie je ve firmě už od dob jejího založení, tedy skutečně více než 20 let. Ve firmě pracuje jako ekonomka, ale pod její dozor spadá také expedice zakázek. Pořádek dělá přátele, a o ten se v naší firmě stará účetní Věrka.

Věděli jste, že za příběhem vzniku firmy Consulta stojí psací stroje, na kterých se psalo zprava doleva? Že firma Consulta je na trhu více než 20 let a za tu dobu prošla mnohými zajímavými momenty? Podívejte se na náš příběh doplněný autentickými dobovými fotografiemi.


RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek