Lakovaná tabule 60x90 cm, ACCENTS, magnetická, bílá | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Lakovaná tabule 60x90 cm, ACCENTS, magnetická, bílá

Speciální řada magnetických lakovaných tabulí v rozměrech 60x90 cm. Řada ACCENTS se od ostatních řad lakovaných tabulí (ECONOMY, UNIVERSAL, PREMIUM) liší na první pohled neobvyklým a velmi reprezentativním vzhledem. Lakovaná tabule ACCENTS je bezrámová, s modrým okrajem a velmi lehkou konstrukcí.

Kód: LEG-7103143
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Skladem 4 ks

Zboží odešleme: pondělí 17.6.2024i

Cena s DPH 2 413
Kč bez DPH 1 994,21
Koupit (ks):
Doprava zdarma
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Speciální řada magnetických lakovaných tabulí v rozměrech 60x90 cm. Řada ACCENTS se od ostatních řad lakovaných tabulí (ECONOMY, UNIVERSAL, PREMIUM) liší na první pohled neobvyklým a velmi reprezentativním vzhledem. Lakovaná tabule ACCENTS je bezrámová, s modrým okrajem a velmi lehkou konstrukcí.

Lakované magnetické tabule vznikají emailovým nástřikem na plech. Jsou velmi vhodné pro místa, kde se nepředpokládá větší zatížení tabule, než 3 mazací cykly denně. Tedy, pokud víte, že na tabuli budete psát (a mazat) méně než 3 krát denně je pro vás lakovaná tabule ideální díky skvělému poměru cena/výdrž.

Pokud chcete na tabuli psát vícekrát než 3 krát denně, doporučujeme vám vybírat z tabulí keramických . Povrch keramických tabulí je vypalovaný a snese vysokou (každodenní zátěž).

Lakované tabule nabízíme ve 4 řadách: ECONOMY, UNIVERSAL, ACCENTS a PREMIUM. Tyto typové řady se od sebe liší profilem rámečku, tloušťkou, materiálem jádra, způsobem montáže a dobou záruky na povrch. (FOTKY)

Tabule, kterou si právě prohlížíte, je z řady ACCENTS. Jedná se o speciální bezrámovou řadu s lehkou konstrukcí. Je skvělou variantou pro všechny, pro které by běžná bílá tabule byla příliš fádní, nudná nebo školní. Má nízkou pořizovací cenu a odlehčenou konstrukci. Kvalitou jednoznačně převyšuje tabule z běžné obchodní sítě a nespecializovaných prodejen.

Magnetická lakovaná tabule ACCENTS pochází od prověřené holandské firmy Legamaster, která je zárukou kvality zpracování, bezpečných úchytů a bezproblémové údržby tabule.

Na tabuli se píše za sucha stíratelnými popisovači .

Montážní sada je součástí balení. Tabule se montuje na dva šroubky schované ve zdi za tabulí. Montážní návod je ke stažení přímo na našem e-shopu u každého produktu zvlášť a můžete se tedy předem informovat o způsobu uchycení na zeď.

Další velkou výhodou řady ACCENTS je, že ji umíme potisknout. Není problém vám na tabuli natisknout logo vaší firmy, obrázek, fotku anebo jakýkoliv jiný grafický návrh (hojně využívané například pro restaurace, kavárny apod.). Pokud máte zájem o tabuli na míru, můžete se nezávazně informovat na emailu info@consulta.cz nebo v pracovní dny od 8:00 do 16:30 na telefonním čísle: +420 517 356 635. Ukázku námi před připravených tabulí ke koupi si můžete prohlédnout v sekci Tabule s potiskem

Součástí tabule je také odkládací lišta (dlouhá 18 cm). Ta se montuje pod tabuli a poskytuje praktický prostor pro odkládání popisovačů.

Záruka na povrch tabule: 5 let

Váha tabule je 5 kg/m2.

Hlavní výhody lakované magnetické tabule ACCENTS

  • Výhodná pořizovací cena
  • Ojedinělý vzhled díky bezrámové konstrukci
  • Značková kvalita holandské firmy Legamaster
  • Praktická odkládací lišta na fixy součástí balení
  • Magnetický povrch
  • Možnost vlastního potisku na tabuli

Lakované tabule ACCENTS nabízíme v těchto rozměrech:

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Vlastnosti tabule
Šířka
90 cm
Výška
60 cm
Povrch
Lakovaný
Barva povrchu
Bílá
Certifikace
FSCi
ano
Záruka
Záruka
24 měs.
Záruka na povrch
5 roky
Ostatní
Designová řada
ACCENTS
Speciální funkce
-
Výrobce
Legamaster

Dokumenty k produktu ke stažení

Příslušenství a doplňky