360° vizualizace firemního coworkingového prostoru | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

360° vizualizace firemního coworkingového prostoru

Datum: 30.10. 2023

Firemní coworkingový prostor

V raných érách korporátního života byla magickým místem kuchyňka. Lidé se tam střetávali nejen kvůli kávě a obědu, ale také kvůli sdílení myšlenek a řešení problémů. Velká spousta důležitých diskusí a inovací vznikla právě tam. Moderní firmy si uvědomily, že skvělé nápady si zaslouží více než kuchyňský koutek. Rozhodli jsme se změnit pravidla hry a vytvořili jsme návrh prostoru, kde se mohou zaměstnanci volně potkávat, bavit se, diskutovat nad problémy, zvát externisty a nebýt ničím a nikým omezeni. Náš cíl je jasný: vytvořit prostor, kde budou vznikat nápady bez limitů.

Industriální prostředí a pracovní zóny

Na první pohled vás zaujmou cihlové zdi kanceláře. Ty dávají prostoru industriální šarm, ale současně dokážou snižovat pocit hluku a ruchu v místnosti. Jednotlivé pracovní zóny jsou esteticky oddělené koberci, které prostor nejen zútulňují, ohraničují ale opět i účinně absorbují hluk.

Dalším dominantním prvkem kanceláře je lehká dřevěná příčka, která vizuálně odděluje dvě velké pracovní zóny a dodává pocit soukromí, ale současně umožňuje zůstávat v kontaktu s ostatními.

Praktické prvky: tabule, počítače

V několika částech místnosti najdete tabule na psaní, díky kterým mohou zaměstnanci sdílet myšlenky a plánovat projekty. Tak se podporuje týmová spolupráce a informovanost lidí napříč všemi týmy ve firmě. Na tabule navazuje pracovní zóna s počítači. Toto místo nabízí technickou podporu, interakci s nejrůznějšími profesionály anebo rychlé získávání informací.

Různé druhy sezení podle aktuálních potřeb zaměstnanců

Pohodlná křesla, kancelářské židle, sedací vaky i moderní otočné „ušáky“. Různé druhy sezení v pracovním prostředí jsou nedocenitelným pomocníkem. Lidé si mohou vybrat to sezení, které je nejvhodnější pro jejich aktuální potřeby a pohodu. Klasické kancelářské židle u počítačů podporují koncentrovanou prácí, zatímco měkká křesla u stolků poskytují dostatek komfortu pro pohodlnou diskusi nad pracovními úkoly. Sedací vaky v rohu místnosti zase vytvoří neformální prostředí pro kreativní brainstorming.

Zeleň, vůně: dobrá reprezentace firmy i značky

Celý prostor jsme zútulnili řadou prvků, které oslovují smysly. Rostliny jsou přirozenými čističi vzduchu a působí pozitivně na lidskou psychiku. Díky rostlinám se lidé cítí příjemně a v kontaktu s přírodou i v uzavřeném prostoru. Tento pocit jsme ještě umocnili velkými okny, díky kterým je v místnosti dostatek přirozeného světla.

Velký samostatně stojící vonný difuzér dodává kanceláři příjemnou vůni, která podprahově příjemně působí na prožívání lidí v místnosti. Celkový dojem z kanceláře už po prvním vstupu bude pozitivní a reprezentativní.

Nechali jste se inspirovat tímto našim návrhem pracovního prostoru? Cítíte, že by takové prostředí mohlo přinést pozitivní změny i do vaší firmy? Rádi vám pomůžeme s návrhem a vytvořením podobného prostoru i pro vás.

Náš tým se specializuje na vytváření inovativních pracovních prostředí, jejichž spojovacím prvkem je komfort, produktivita, estetika a nejnovější technologie.


Fotogalerie

Související články

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

V našem týmu máme bytové designéry, učitele, techniky i řemeslníky. Když se dá tato parta dohromady, umíme vytvořit místo jako stvořené pro výuku a práci. Zjistíme vaše potřeby, navrhneme řešení, doladíme s vámi detaily a pustíme se do práce.
Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

V našem projektu jsme vytvořili novou ředitelnu pro Základní školu Ivanovice. Vkusnou, profesionální s maximálním důrazem pro komfort v práci.
Jak správně pečovat o dotykové LCD displeje?

Jak správně pečovat o dotykové LCD displeje?

Stejně jako televize u vás doma nebo LCD monitor na vašem pracovním stole, potřebuje i dotykový displej péči a údržbu. Víte, na co si u čištění dotykového LCD displeje dávat pozor a tak prodloužit jeho životnost? Proč je nutné displej čistit? Možná vás jako první napadlo, proč je vlastně dobré LCD displej čistit. Odpověď je jednoduchá, displej se ovládá prsty a je...
Nejlevnější dotykové LCD displeje - nebezpečný risk!

Nejlevnější dotykové LCD displeje - nebezpečný risk!

„Je levný LCD displej nejlepší?“ „nebo má v sobě nízká cena nějaký háček?“ Už babičky říkaly: „laciný, dvakrát placený“. A věřte, že ani u dotykových LCD displejů tomu není jinak. Hledáte skvěle fungující dotykový LCD displej za rozumnou cenu? Co by měl váš LCD displej splňovat, jakou má mít záruku a co si ohlídat, abyste při reklamaci nemuseli displej sami demontovat?...
Bezdrátový přenos obrazu do LCD displeje nebo projektoru

Bezdrátový přenos obrazu do LCD displeje nebo projektoru

Nezastavitelný vývoj IT technologií způsobuje, že při pořízení nového projektoru nebo LCD displeje, je stávající kabeláž v zasedací místnosti nebo školní třídě nevyhovující. Nedokáže přenést datově náročný 4K obraz a už vůbec ne včetně dotyku, například při použití dotykového LCD displeje. Kdo bych chtěl sekat zeď nebo podlahu pro novou kabeláž v zasedací místnosti nebo třídě, kterou každý...
Jak vybrat flipchart?

Jak vybrat flipchart?

Ať už si přejete flipchart používat pro diagramy, brainstorming nebo poznámky, u nás si můžete vybrat z široké nabídky flipchartů od holandské firmy Legamaster.