Qerko - přináší nové funkce | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Qerko - přináší nové funkce

Autor: Konecký Jakub Datum: 24.1. 2024

Náš pokladní systém Conto má dlouhodobé partnerství se službou Qerko. Nyní bychom vám chtěli představit jeho novou a ještě lepší formu, které přináší nové možnosti v komunikyci s vašimi zákazníky.

Qerko spouští zajímavou novinku.

Nyní přichází nová funkcionalita, na kterou čekají všechny gastro podniky v Česku. Už jste určitě zažili situaci, kdy host odešel, ale vy jste mu ještě něco potřebovali sdělit, např. poděkovat za to, že k vám často chodí, nebo ho informovat, že za týden pořádáte zvěřinové hody nebo že máte nový nápojový lístek.

Díky Qerku je to nyní už možné. Každému zákazníkovi, který u vás zaplatí Qerkem, můžete poslat zprávu do jeho aplikace. A nezáleží na tom, jestli sedí u vás v podniku nebo doma v obýváku.

Vite, že?

  • Qerko je ta nejpohodlnější platba, u které si hosté sami rozpočítají svůj účet, což vám především ve špičkách pomůže jich obsloužit mnohem více.
  • Na Qerku má váš personál o 40% vyšší spropitné než na kartách.
  • Qerko využívá přes 1 000 podniků, které mohou oslovit více než 900 000 uživatelů.
  • Qerko není zdaleka jenom platba. V ceně QR platby máte také digitální menu a objednávání, digitální věrnostní program, e-shop s rozvozem a další skvělé funkce.

Také do gastronomie nezadržitelně přichází doba digitalizace a v té patří Conto a Qerko mezi lídry trhu. Předběhněte konkurenci a staňte se lídrem - v moderní gastronomii.


Související články

Co je Qerko?

Co je Qerko?

Qerko je sytém, který umožní zákazníkům platbu přes aplikaci v mobilním telefonu skenováním QR kódů nalepených na stolech kaváren a restaurací.
Chytré platby Qerko - už nemusíte čekat na číšníka

Chytré platby Qerko - už nemusíte čekat na číšníka

Co je to Qerko? Známe dobře situaci, kdy má restaurace plno, obzvláště přes obědy, a obsluha nestíhá rozpočítávat hostům účty a ti musí čekat na placení často dlouhé minuty. Tato situace není ideální ani pro hosty, ani pro obsluhu a restauraci, která přichází o peníze, protože nestíhá odbavit více hostů. Proto na trh přichází aplikace Qerko, která tento problém řeší: Aplikace...
Nabízíme Qerko: jídelní lístek i platba útraty ve vašem mobilu

Nabízíme Qerko: jídelní lístek i platba útraty ve vašem mobilu

Během kovidu jsme nezaháleli a naši vývojáři připravili skvělou novinku: rozšiřující modul Qerko vhodný pro pokladny Conto.
Plaťte a objednávejte bez číšníka: Qerko

Plaťte a objednávejte bez číšníka: Qerko

Qerko se neustále vyvíjí a my s ním držíme krok. Proto už nyní mohou restaurace používající náš pokladní software Conto využít dvě nové funkce, které modul Qerko přináší. Objednávka jídla od stolu Objednávka od stolu funguje tak, že zákazník přijde do restaurace, usadí se ke stolu a svým telefonem s aplikací Qerko načte QR kód na stole. V telefonu se hostovi zobrazí menu...
Co si představit pod pojmem POS systém?

Co si představit pod pojmem POS systém?

Většina z nás už si pravděpodobně ani nevzpomene, kdy se v obchodech objevily displeje pro zákazníky, čtečky čárových kódů a další periferie. Obchodníci si již zase zvykli na dokonalou kontrolu nad příjmy i výdaji, skladovými zásobami atd. To vše nám umožňuje výpočetní technika. Systémy, které vznikají spojením ovládacích počítačů a rozličných periférií s rozmanitými...
Je nebo bude EET zrušeno?

Je nebo bude EET zrušeno?

Pokladny Quorion i pokladní software Conto umí fungovat v režimu EET i bez něj. Jejich používání není ohroženo přípanou legislativní změnou.