Plaťte a objednávejte bez číšníka: Qerko | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Plaťte a objednávejte bez číšníka: Qerko

Plaťte a objednávejte bez číšníka: Qerko

Qerko se neustále vyvíjí a my s ním držíme krok. Proto už nyní mohou restaurace používající náš pokladní software Conto využít dvě nové funkce, které modul Qerko přináší.

Objednávka jídla od stolu

Objednávka od stolu funguje tak, že zákazník přijde do restaurace, usadí se ke stolu a svým telefonem s aplikací Qerko načte QR kód na stole. V telefonu se hostovi zobrazí menu restaurace (menu může obsahovat obrázky a rozšířený popis), host si vybere a kliknutím potvrdí objednávku. Objednávka se automaticky pošle kuchařům do kuchyně, kteří začnou připravovat objednané jídlo. Pokud si zákazník chce něco doobjednat, stačí si v telefonu znovu otevřít menu a vybrat si. Když chce zákazník platit, může to udělat bez obsluhy přímo v aplikaci Qerko, nebo klasicky obsluze (hotovostí, kartou, ...).

V nastavení pokladního softwaru Conto si může majitel restaurace určit, které položky se mají v aplikaci zobrazovat, doplnit k nim obrázek, případně rozšířený popis. Menu se tak může velmi pružně obměňovat a reagovat například na denní dobu, sezónní nabídku nebo akce. Popisy a obrázky stačí zadat pouze v Contu, do aplikace zákazníků se změny promítnou automaticky.

Objednávka jídla s sebou

Další novou funkcí Qerka je objednávka jídla hostem pro vyzvednutí s sebou. Zákazník si v aplikaci nejprve vybere restauraci, následně si z jejího menu vybere přesně to, na co má chuť a v dalším kroku zvolí, v kolik si jídlo vyzvedne. Posledním krokem je platba v aplikaci Qerko. Zákazník je v telefonu informován o tom, že restaurace objednávku přijala a následně i o tom, že je objednávka připravena k vyzvednutí.

I v tomto případě stačí v pokladním softwaru Conto nastavit, které položky se mají zobrazit v menu, doplnit jim obrázek a případně rozšířený popis. Posledním krokem je nastavení času, kdy restaurace přijímá objednávky na jídlo sebou.

Hlavní výhody využívání Qerka

  • účtenku najde host ve svém e-mailu přímo v aplikaci ihned po zaplacení a nemusí se tisknout
  • host nemusí čekat na číšníka, aby si mohl objednat nebo zaplatit
  • host má neustále přehled o své útratě
  • rozpočítávání účtu na více platících je hračka
  • host nemusí brát do ruky papírové menu, které měli před ním v rukou stovky lidí
  • není třeba si s personálem předávat hotovost, nebo brát do ruky platební terminál
  • zákazník si jídlo pro vyzvednutí s sebou objedná a zaplatí během pár kliknutí ve svém mobilu, což je přehledné a příjemné pro zákazníka i majitele restaurace
  • spokojenější personál, protože nemusí s kvůli každé maličkosti běhat mezi barem, kuchyní a stoly

Pokud byste se chtěli na cokoli zeptat, nebo by Vám nebylo něco jasné, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím telefonu 517 356 635 nebo prostřednictvím e-mailu obchod@consulta.cz.

Chcete další informace o modulu Qerko?


Související články

Plaťte a objednávejte bez číšníka: Qerko

Plaťte a objednávejte bez číšníka: Qerko

Qerko se neustále vyvíjí a my s ním držíme krok. Proto už nyní mohou restaurace používající náš pokladní software Conto využít dvě nové funkce, které modul Qerko přináší. Objednávka jídla od stolu Objednávka od stolu funguje tak, že zákazník přijde do restaurace, usadí se ke stolu a svým telefonem s aplikací Qerko načte QR kód na stole. V telefonu se hostovi zobrazí menu...