Lakovaná tabule 75x100 cm, PREMIUM, magnetická, bílá | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Lakovaná tabule 75x100 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Nejvyšší řada lakovaných magnetických tabulí v rozměrech 75x100 cm. Lakované magnetické tabule vznikají emailovým nástřikem na plech. Jsou velmi vhodné pro místa, kde se nepředpokládá větší zatížení tabule, než 3 mazací cykly denně. Tedy, pokud víte, že na tabuli budete psát (a mazat) méně než 3 krát denně je pro vás lakovaná tabule ideální díky skvělému poměru cena/výdrž.

Kód: LEG-7102048
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Obvykle do 3 týdnů
Datum doručení bude stanoveno dodatečně.
Cena s DPH 3 753
Kč bez DPH 3 101,65
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Nejvyšší řada lakovaných magnetických tabulí v rozměrech 75x100 cm. Lakované magnetické tabule vznikají emailovým nástřikem na plech. Jsou velmi vhodné pro místa, kde se nepředpokládá větší zatížení tabule, než 3 mazací cykly denně. Tedy, pokud víte, že na tabuli budete psát (a mazat) méně než 3 krát denně je pro vás lakovaná tabule ideální díky skvělému poměru cena/výdrž.

Pokud chcete na tabuli psát vícekrát než 3 krát denně, doporučujeme vám vybírat z tabulí keramických. Povrch keramických tabulí je vypalovaný a snese vysokou (každodenní zátěž).

Lakované tabule nabízíme ve 4 řadách: ECONOMY, UNIVERSAL, ACCENTS a PREMIUM. Tyto typové řady se od sebe liší profilem rámečku, tloušťkou, materiálem jádra, způsobem montáže a dobou záruky na povrch.

Řez tabulí Legamaster ECONOMY Řez tabulí Legamaster UNIVERSAL

Řez tabulí Legamaster PREMIUM Řez tabulí Legamaster ACCENTS

Tabule, kterou si právě prohlížíte, je z řady PREMIUM. To znamená, že je nejvyšší variantou lakovaných tabulí. Její povrch je speciálně tvrzený a tabule je oblíbená pro svoji nízkou pořizovací cenu a současně vysokou kvalitu provedení. Svojí kvalitou vysoce převyšuje tabule z běžné obchodní sítě a nespecializovaných prodejen. Tabule PREMIUM od nižších řad lakovaných tabulí liší i vizuálně a její vzhled je reprezentativní s výrazným, kvalitním hliníkovým rámem. 

Magnetická lakovaná tabule PREMIUM pochází od prověřené holandské firmy Legamaster, která je zárukou kvality zpracování, bezpečných úchytů a bezproblémové údržby tabule.

Tabule je zasazena v kvalitním hliníkovém rámu, který je v rozích spojen tmavě šedými plastovými spojkami. Na tabuli se píše za sucha stíratelnými popisovači .

Montážní sada je součástí balení. Uchycení lakované tabule PREMIUM na stěnu se provádí přes plastové držáky, které dovolí i drobné odchylky v měření při montáži. Montáž je díky tomuto systému snadná a zvládnou ji i méně zkušení. U nižších řad lakovaných tabulí (ECONOMY a UNIVERSAL) se montáž provádí přes rohy tabulí. Tam je třeba přesnost a montáž vyžaduje větší zručnost. Montážní návod je ke stažení přímo na našem e-shopu u každého produktu zvlášť a můžete se tedy u každého produktu předem informovat o způsobu uchycení na zeď.

Další velkou výhodou řady PREMIUM je, že ji umíme potisknout. Není problém vám na tabuli natisknout logo vaší firmy, obrázek, fotku anebo jakýkoliv jiný grafický návrh (hojně využívané například pro restaurace, kavárny apod.). Pokud máte zájem o tabuli na míru, můžete se nezávazně informovat na emailu info@consulta.cz nebo v pracovní dny od 8:00 do 16:30 na telefonním čísle: +420 517 356 635. Ukázku námi před připravených tabulí ke koupi si můžete prohlédnout v sekci Tabule s potiskem .

Součástí tabule je také odkládací lišta (dlouhá 30 cm). Ta se montuje pod tabuli a poskytuje praktický prostor pro odkládání popisovačů. (Tady pozor u tabule 1020 33 píšete, že má 20 cm lišta. Napsala bych to přímo jen u té jedné tabule, že má 20 cm, u ostatních to nepsat. Ať to lidi nemate).

Záruka na povrch tabule: 10 let

Váha tabule je 12 kg/m2.

Hlavní výhody lakované magnetické tabule PREMIUM

  • Vysoká kvalita za nízkou pořizovací cenu
  • Snadný způsob montáže přes držáky
  • Značková kvalita holandské firmy Legamaster
  • Praktická odkládací lišta na fixy součástí balení
  • Magnetický povrch
  • Tabuli umíme potisknout (logo, fotka, váš grafický návrh…)

Lakované tabule PREMIUM nabízíme v těchto rozměrech:

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Vlastnosti tabule
Šířka
100 cm
Výška
75 cm
Povrch
Lakovaný
Barva povrchu
Bílá
Certifikace
PEFCi
ano
Záruka
Záruka
24 měs.
Záruka na povrch
10 roky
Ostatní
Designová řada
PREMIUM
Speciální funkce
-
Výrobce
Legamaster

Dokumenty k produktu ke stažení

Příslušenství a doplňky