Úvod Vybavení pro kanceláře Tabule Lakované tabule Lakovaná tabule 100x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Lakovaná tabule 100x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Doprava zdarma

Lakovaná tabule 100x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Lakovaná tabule 100x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá
Cena 5 114 Kč 4 226 Kč bez DPH
Běžná cena 5 523 Kč 4 564 Kč bez DPH
Ušetříte 409 Kč
 ks
Dostupnost Obvykle do 3 týdnů
Kód produktu LEG-7102063

Detailní popis Lakovaná tabule 100x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Nejvyšší řada lakovaných magnetických tabulí v rozměrech 100x150 cm. Lakované magnetické tabule vznikají emailovým nástřikem na plech. Jsou velmi vhodné pro místa, kde se nepředpokládá větší zatížení tabule, než 3 mazací cykly denně. Tedy, pokud víte, že na tabuli budete psát (a mazat) méně než 3 krát denně je pro vás lakovaná tabule ideální díky skvělému poměru cena/výdrž.

Pokud chcete na tabuli psát vícekrát než 3 krát denně, doporučujeme vám vybírat z tabulí keramických. Povrch keramických tabulí je vypalovaný a snese vysokou (každodenní zátěž).

Lakované tabule nabízíme ve 4 řadách: ECONOMY, UNIVERSAL, ACCENTS a PREMIUM. Tyto typové řady se od sebe liší profilem rámečku, tloušťkou, materiálem jádra, způsobem montáže a dobou záruky na povrch.

Řez tabulí Legamaster ECONOMY Řez tabulí Legamaster UNIVERSAL

Řez tabulí Legamaster PREMIUM Řez tabulí Legamaster ACCENTS

Tabule, kterou si právě prohlížíte, je z řady PREMIUM. To znamená, že je nejvyšší variantou lakovaných tabulí. Její povrch je speciálně tvrzený a tabule je oblíbená pro svoji nízkou pořizovací cenu a současně vysokou kvalitu provedení. Svojí kvalitou vysoce převyšuje tabule z běžné obchodní sítě a nespecializovaných prodejen. Tabule PREMIUM od nižších řad lakovaných tabulí liší i vizuálně a její vzhled je reprezentativní s výrazným, kvalitním hliníkovým rámem.

Magnetická lakovaná tabule PREMIUM pochází od prověřené holandské firmy Legamaster, která je zárukou kvality zpracování, bezpečných úchytů a bezproblémové údržby tabule.

Tabule je zasazena v kvalitním hliníkovém rámu, který je v rozích spojen tmavě šedými plastovými spojkami. Na tabuli se píše za sucha stíratelnými popisovači .

Montážní sada je součástí balení. Uchycení lakované tabule PREMIUM na stěnu se provádí přes plastové držáky, které dovolí i drobné odchylky v měření při montáži. Montáž je díky tomuto systému snadná a zvládnou ji i méně zkušení. U nižších řad lakovaných tabulí (ECONOMY a UNIVERSAL) se montáž provádí přes rohy tabulí. Tam je třeba přesnost a montáž vyžaduje větší zručnost. Montážní návod je ke stažení přímo na našem e-shopu u každého produktu zvlášť a můžete se tedy u každého produktu předem informovat o způsobu uchycení na zeď.

Další velkou výhodou řady PREMIUM je, že ji umíme potisknout. Není problém vám na tabuli natisknout logo vaší firmy, obrázek, fotku anebo jakýkoliv jiný grafický návrh (hojně využívané například pro restaurace, kavárny apod.). Pokud máte zájem o tabuli na míru, můžete se nezávazně informovat na emailu info@consulta.cz nebo v pracovní dny od 8:00 do 16:30 na telefonním čísle: +420 517 356 635. Ukázku námi před připravených tabulí ke koupi si můžete prohlédnout v sekci Tabule s potiskem .

Součástí tabule je také odkládací lišta (dlouhá 30 cm). Ta se montuje pod tabuli a poskytuje praktický prostor pro odkládání popisovačů. (Tady pozor u tabule 1020 33 píšete, že má 20 cm lišta. Napsala bych to přímo jen u té jedné tabule, že má 20 cm, u ostatních to nepsat. Ať to lidi nemate).

Záruka na povrch tabule: 10 let

Váha tabule je 12 kg/m2.

Hlavní výhody lakované magnetické tabule PREMIUM

  • Vysoká kvalita za nízkou pořizovací cenu
  • Snadný způsob montáže přes držáky
  • Značková kvalita holandské firmy Legamaster
  • Praktická odkládací lišta na fixy součástí balení
  • Magnetický povrch
  • Tabuli umíme potisknout (logo, fotka, váš grafický návrh…)

Lakované tabule PREMIUM nabízíme v těchto rozměrech:

Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Lakovaná tabule 100x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Technické parametry
Šířka 150 cm
Výška 100 cm
Povrch Lakovaný
Barva povrchu Bílá
Designová řada PREMIUM
Záruční podmínky
Záruka 24 měs.
Záruka na povrch 10 roky

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Příslušenství Lakovaná tabule 100x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Značka

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

21. červenec 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek