Úvod Vybavení pro kanceláře Tabule Lakované tabule Lakovaná tabule 120x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Lakovaná tabule 120x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Doprava zdarma

Lakovaná tabule 120x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Lakovaná tabule 120x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá
Cena 5 219 Kč 4 313 Kč bez DPH
Běžná cena 5 640 Kč 4 661 Kč bez DPH
Ušetříte 421 Kč
 ks
Dostupnost Obvykle do 14 dnů i
Kód produktu LEG-7102073

Detailní popis Lakovaná tabule 120x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Nejvyšší řada lakovaných magnetických tabulí v rozměrech 120x150 cm. Lakované magnetické tabule vznikají emailovým nástřikem na plech. Jsou velmi vhodné pro místa, kde se nepředpokládá větší zatížení tabule, než 3 mazací cykly denně. Tedy, pokud víte, že na tabuli budete psát (a mazat) méně než 3 krát denně je pro vás lakovaná tabule ideální díky skvělému poměru cena/výdrž.

Pokud chcete na tabuli psát vícekrát než 3 krát denně, doporučujeme vám vybírat z tabulí keramických. Povrch keramických tabulí je vypalovaný a snese vysokou (každodenní zátěž).

Lakované tabule nabízíme ve 4 řadách: ECONOMY, UNIVERSAL, ACCENTS a PREMIUM. Tyto typové řady se od sebe liší profilem rámečku, tloušťkou, materiálem jádra, způsobem montáže a dobou záruky na povrch.

Řez tabulí Legamaster ECONOMY Řez tabulí Legamaster UNIVERSAL

Řez tabulí Legamaster PREMIUM Řez tabulí Legamaster ACCENTS

Tabule, kterou si právě prohlížíte, je z řady PREMIUM. To znamená, že je nejvyšší variantou lakovaných tabulí. Její povrch je speciálně tvrzený a tabule je oblíbená pro svoji nízkou pořizovací cenu a současně vysokou kvalitu provedení. Svojí kvalitou vysoce převyšuje tabule z běžné obchodní sítě a nespecializovaných prodejen. Tabule PREMIUM od nižších řad lakovaných tabulí liší i vizuálně a její vzhled je reprezentativní s výrazným, kvalitním hliníkovým rámem.

Magnetická lakovaná tabule PREMIUM pochází od prověřené holandské firmy Legamaster, která je zárukou kvality zpracování, bezpečných úchytů a bezproblémové údržby tabule.

Tabule je zasazena v kvalitním hliníkovém rámu, který je v rozích spojen tmavě šedými plastovými spojkami. Na tabuli se píše za sucha stíratelnými popisovači .

Montážní sada je součástí balení. Uchycení lakované tabule PREMIUM na stěnu se provádí přes plastové držáky, které dovolí i drobné odchylky v měření při montáži. Montáž je díky tomuto systému snadná a zvládnou ji i méně zkušení. U nižších řad lakovaných tabulí (ECONOMY a UNIVERSAL) se montáž provádí přes rohy tabulí. Tam je třeba přesnost a montáž vyžaduje větší zručnost. Montážní návod je ke stažení přímo na našem e-shopu u každého produktu zvlášť a můžete se tedy u každého produktu předem informovat o způsobu uchycení na zeď.

Další velkou výhodou řady PREMIUM je, že ji umíme potisknout. Není problém vám na tabuli natisknout logo vaší firmy, obrázek, fotku anebo jakýkoliv jiný grafický návrh (hojně využívané například pro restaurace, kavárny apod.). Pokud máte zájem o tabuli na míru, můžete se nezávazně informovat na emailu info@consulta.cz nebo v pracovní dny od 8:00 do 16:30 na telefonním čísle: +420 517 356 635. Ukázku námi před připravených tabulí ke koupi si můžete prohlédnout v sekci Tabule s potiskem .

Součástí tabule je také odkládací lišta (dlouhá 30 cm). Ta se montuje pod tabuli a poskytuje praktický prostor pro odkládání popisovačů. (Tady pozor u tabule 1020 33 píšete, že má 20 cm lišta. Napsala bych to přímo jen u té jedné tabule, že má 20 cm, u ostatních to nepsat. Ať to lidi nemate).

Záruka na povrch tabule: 10 let

Váha tabule je 12 kg/m2.

Hlavní výhody lakované magnetické tabule PREMIUM

  • Vysoká kvalita za nízkou pořizovací cenu
  • Snadný způsob montáže přes držáky
  • Značková kvalita holandské firmy Legamaster
  • Praktická odkládací lišta na fixy součástí balení
  • Magnetický povrch
  • Tabuli umíme potisknout (logo, fotka, váš grafický návrh…)

Lakované tabule PREMIUM nabízíme v těchto rozměrech:

ke stažení Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Lakovaná tabule 120x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Technické parametry
Šířka 150 cm
Výška 120 cm
Povrch Lakovaný
Barva povrchu Bílá
Designová řada PREMIUM
Záruční podmínky
Záruka 24 měs.
Záruka na povrch 10 roky

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Příslušenství Lakovaná tabule 120x150 cm, PREMIUM, magnetická, bílá

Značka

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: obchod@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

✅MÁME OTEVŘENO✅

22. říjen 2020
✅MÁME OTEVŘENO✅ stále si na našem e-shopu můžete vybírat z široké nabídky sortimentu. Vše vám ihned zabalíme a pošleme do pohodlí vašeho domova. Pokud byste potřebovali něco okamžitě, můžete využít naše výdejní místo na ulici Cukrovarská 519/20, Vyškov. Oblíbeným sortimentem našich zákazníků jsou momentálně dezinfekce, pomůcky pro distanční výuku (samodržící nástěnky, tabule) ale také milé drobnosti pro zlepšení nálady, jako jsou svíčky, bytové vůně a ultrazvukové hydrodifuzéry. Přejeme vám klidné dny ve zdraví. 

Změna šifrován EET

12. říjen 2020
Ukončení podpory TLS 1.1 se netýká pokladen a pokladních systémů Conto a Qurion. 

3 tipy pro zpříjemnění podzimu

5. říjen 2020
Letošní podzim je v mnohém jiný. Doléhá k nám spousta negativních zpráv a lidé už z toho začínají být unaveni. Připravili jsme pro vás proto 3 čistě pozitivní a milé tipy, jak si zpříjemnit podzim ve vaší domácnosti. 

Archiv novinek