Jak pečovat o pleť kvalitně a s minimálními náklady? | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Jak pečovat o pleť kvalitně a s minimálními náklady?

Autor: Šilerová Andrea Datum: 29.8. 2023

Dnes bych ráda odpověděla na častý dotaz zákaznic. V mém obchůdku se setkávám s ženami, které chtějí dbát o svoji pleť kvalitní kosmetikou, ale současně si potřebují nechat rezervu v rodinném rozpočtu. Naprosto to chápu a dovolte mi poradit všem, kteří chtějí za co nejmenší náklady, co největší úspěch.

1. Cena odráží kvalitu, ale jde najít i luxus za přijatelnou cenu

V kosmetice platí, že cena odráží kvalitu. O tom se více můžete dočíst v mém článku „proč jsou některé kosmetické přípravky tak drahé.“ Protože ale ne každý si může dovolit neustále používat jen tu nejdražší kosmetiku, vybrala jsem na náš e-shop ty nejlepší produkty v několika cenových kategoriích.

Stoprocentně vám mohu doporučit kosmetiku značky Locherber. Je za velmi přijatelnou cenu (v řádech stokorun) a svojí kvalitou je naprosto nesrovnatelná s kosmetikou z běžné sítě drogerií. 

2. Raději než jeden drahý krém, vyberte si celou sadu levnější kosmetiky

Častou chybou, se kterou se u mých zákaznic setkávám, je - že se rozhodou koupit si jeden drahý krém, který doplní o další produkty levné kosmetiky z drogerie. Toto bych nedoporučovala, základem krásné pleti je komplexní péče. Proto doporučuji, jednou za čas (třeba k Vánocům, narozeninám, výročí) se rozmazlit dražší sadou kosmetiky a na běžné používání volit levnější kosmetiku, ale opět v celé řadě.

3. Jaké jsou výhody používání celé sady péče o pleť? 

Aby byla pleť krásná, nestačí používat krémy, ale je třeba dodržovat základní kroky péče o pleť. Mezi naprosté základy patří:

  • Vyčištění pleti
  • Hydratace (denní, noční krémy)
  • Používání očních krémů
  • Exfoliace (odstraňování odumřelých buněk)

Sady krémů (od jednoho výrobce) jsou k sobě kompatibilní a mají synergický účinek (násobení efektu) a dosahují lepších výsledků, než by tomu bylo v případě používání jednoho samostatného krému.


Související články

Fungují krémy proti vráskám?

Fungují krémy proti vráskám?

Vrásky jsou přirozeným projevem stárnutí. V různých kulturách jsou vrásky vnímány různě. Například v Afrických kulturách jsou vrásky, jako známka stárnutí, vnímány pozitivně. Starší lidé jsou respektováni jako moudří lidé s bohatými zkušenostmi. Oproti tomu ve většině západních zemí naopak pozorujeme trend snahy zachovat si co nejdéle mladistvý vzhled a pokožku. Jde díky krémům zpomalit čas?
Co jsou to filler náplasti na vrásky a jak fungují?

Co jsou to filler náplasti na vrásky a jak fungují?

Slovo „filler“ pochází z angličtiny a v kontextu estetické medicíny se překládá jako „výplň“. Filler náplasti obsahují speciální složky (o nich si řekneme více za chvíli), které pomáhají vyplnit a vyhladit povrch pokožky a zmenšují drobné vrásky a linky. Jsou moderním způsobem, jak si v domácím prostředí zajistit krásnou a mladistvou pleť, bez nutnosti invazivních zásahů.
Jak pečovat o pleť s akné?

Jak pečovat o pleť s akné?

Akné se bohužel netýká jen teenagerů, ale při správné péči lze dosáhnout jasné a zářivé pleti bez pupínků.
Jaký je rozdíl mezi sérem, boosterem a emulzí?

Jaký je rozdíl mezi sérem, boosterem a emulzí?

Séra, boostery a emulze jsou si navzájem velmi podobné. Víte, v čem se liší a jak se správně aplikují?
Osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu

Jaké jsou druhy osvěžovačů vzduchu a jak vybrat ten nejlepší?
Rady pro používání katalytické lampy

Rady pro používání katalytické lampy

Praktické rady pro použití katalytické lapmy.