Ukázky našich realizací: Školy a školky

Vybavení školních učeben

Navrhujeme třídy pro 21. století. Kombinujeme nejmodernější trendy mediální a digitální výchovy dle revidovaného RVP (vstupujícího v platnost nejpozději do 1. září 2023). A protože věříme, že nejdůležitějším nositelem vzdělání je stále učitel, přenecháváme dostatek prostoru i pro klasickou výuku. Klademe důraz na maximálně jednoduché a intuitivní ovládání a navržení prostoru, ve kterém se budou cítit dobře žáci i učitelé.

Podívejte se na ukázky našich realizací. Kromě škol navrhujeme a realizujeme i úpravy firemního prostředí na klíč.

Rádi připravíme nový prostor i pro vás. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 517 356 635 v pracovní dny od 8:00 do 16:30, nebo kdykoliv na e-mailu: info@consulta.cz

 

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek