Nový směr ve výuce s dotykovým LCD displejem | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Nový směr ve výuce s dotykovým LCD displejem

Datum: 20.7. 2022

Také na základní škole v Drnovicích se vydali novým směrem a pořídili do první učebny dotykový interaktivní LCD displej s úhlopříčkou 86". Jedním z faktorů, které ovlivnily rozhodování byla možnost využití jak pro klasickou, tak pro kombinovanou výuku, která je pak díky tomu daleko jednodušší a pro děti zajímavější.

Stejně jako ve většině škol padl výběr na jednoznačně nejrozšířenější kombinaci, displej na pylonech s velkým rozsahem pojezdu, aby s ním mohly pracovat i malé děti. Displej je doplněný o pár otočných křídel s bílou keramikou pro popisování fixem. I když displej nabízí řadu možností využití, třeba jako digitální bílá tabule, stále je dobré mít místo na běžné psaní. Po zavření pak křídla displej chrání proti případnému poškození, ale to jsme za dobu několika let, co instalujememe LCD displeje do škol, ještě neviděli.

"Mám radost z každého vylepšení naší školy. Nový displej, který dodala firma Consulta, je perfektní. Učitelé mohou učit nejnovějšími metodami a i přechod na hybridní nebo distanční výuku by pro nás teď nebyl problém.” Říká Mgr. Miroslav Zemánek, ředitel ZŠ Drnovice. 

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.


Fotogalerie