Víceúčelová učebna rétoriky, psychologie a cizích jazyků. | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Víceúčelová učebna rétoriky, psychologie a cizích jazyků.

Víceúčelová učebna rétoriky, psychologie a cizích jazyků.

Datum: 25.4. 2022

Víceúčelová učebna s dotykovým LCD a interaktivní tabulí.

Na SPŠ Dopravní v Praze jsme provedli rekonstrukci víceúčelové učebny, která sloužila pro výuku cizích jazyků, psychologie a rétoriky. Vzhledem ke stáří objektu, které sahá do 14. století byly návrh a výroba nábytku i stavební část velmi náročnou výzvou. I přesto jsme se úkolu zhostili a vytvořili příjemnou moderní učebnu, která bude opět sloužit svému účelu, ovšem s moderními technologiemi, které si zasloužila.

Mimo výrobu a instalaci nábytku na míru jsme provedli také výměnu podlahové krytiny, instalovali nový podhledový strop včetně osvětlení a nové elektroinstalace. V učebně je dále nový dotykový LCD displej Legamaster ETX-8620, kterému sekunduje dotyková interaktivní tabule eBoard Touch 93" s Full HD projektorem, umístěná na pódiu. Učebnu jsme také rozšířili o několik satelitních pracovních míst pro individuální práci studentů. Koncepce menších stolů a židlí umožňuje různé uspořádání pro různé účely využití učebny - třída, divadlo apod.

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.


Fotogalerie