Moderní počítačová učebna | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Moderní počítačová učebna

Moderní počítačová učebna

Datum: 25.4. 2022

Moderní počítačová učebna - videoProvedli jsme kompletní rekonstrukci netradiční učebny na SPŠ Dopravní v Praze. Cílem rekonstrukce byla přeměna na nejmodernější multifunkční učebnu, která bude sloužit jako klasická i jako počítačová učebna. Nelehký ukol s sebou nesl nejedno úskalí, od velikosti učebny a počtu pracovních míst až po návrh speciálních stolů s elektrickým výsuvem a věstavěnými počítači.

Součástí rekonstrukce byly také stavební práce jako například výztuha podlahy, uprava velikosti stupňovité podlahy, nové SDK stěny, elektroinstalace apod.

Výsledek se velmi podařil a učebna tak dostala nový moderní ráz a stala se opravdu multifunkční pro různé předměty. Učebně vévodí velkoformátový LCD displej Legamaster ETX-8620 spolu s bezrámovou keramickou bílou tabulí řady ESSENCE. V učebně je celkem 33 pracovních míst, které může kantor přimo od katedry, pouhým stiskem tlačítka, změnit v počítačové. Do historické budovy ze 14. století jsme tak zasadili nejmodernější technologie a dali jsme učebně novou sílu do dalších let.

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.