Instalace, návrhy, 3D | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Instalace, návrhy, 3D

Datum: 25.4. 2022

Potřebujete moderní interaktivní prostor pro učení a práci? Nechejte všechno na nás. Známe naše produkty, zjistíme vaše potřeby a náš tým odborníků vám připraví návrh na míru. Jak bude celý proces probíhat?

1.      ZJISTÍME VAŠE POTŘEBY

Zjistíme Vaše potřeby a představySpojíme se s vámi přes e-mail, živě u nás nebo u vás, nebo přes on-line meeting a zjistíme vaše potřeby. Nebojte se nám říci každý detail a problém, který potřebujete v dosavadním prostoru vyřešit. Žádná připomínka není zbytečná a našim cílem je vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit skvěle, a vaše pracovní produktivita bude maximální. 

 

2.      NAVRHNEME ŘEŠENÍ

3D vizualizace a návrhy - ConsultaVe druhé fázi přijde ke slovu náš tým odborníků. Připraví pro vás první návrh řešení, spolu s cenovou kalkulací a časovým plánem. Získáte od nás 3D návrh řešení ve kterém uvidíte konkrétní rozložení vybavení ve vaší místnosti z několika úhlů pohledů. Tento první návrh se stane výchozím bodem k další diskusi a ladění finálního návrhu.

 

3.      DODÁME NA KLÍČ

Dodáme na klíčJakmile se docílíme řešení místnosti, které se vám bude líbit a bude přesně odpovídat vašim představám, pustíme se do práce. Náš specializovaný tým zařídí vše potřebné. Profesionálně vám vybavení nainstalujeme, vyzkoušíme, zaškolíme vás i vaše zaměstnance. Vy se můžete už jen těšit na váš nový chytrý prostor.

 

Prohlédněte si naše referenční projekty3D vizualizace a návrhy

Školy a školky

Firemní prostory a kanceláře