Instalace, návrhy, 3D | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Instalace, návrhy, 3D

Potřebujete moderní interaktivní prostor pro učení a práci? Nechejte všechno na nás. Známe naše produkty, zjistíme vaše potřeby a náš tým odborníků vám připraví návrh na míru. Jak bude celý proces probíhat?

1.      ZJISTÍME VAŠE POTŘEBY

Spojíme se s vámi přes e-mail, živě u nás nebo u vás, nebo přes on-line meeting a zjistíme vaše potřeby. Nebojte se nám říci každý detail a problém, který potřebujete v dosavadním prostoru vyřešit. Žádná připomínka není zbytečná a našim cílem je vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit skvěle, a vaše pracovní produktivita bude maximální. 

 

2.      NAVRHNEME ŘEŠENÍ

Ve druhé fázi přijde ke slovu náš tým odborníků. Připraví pro vás první návrh řešení, spolu s cenovou kalkulací a časovým plánem. Získáte od nás 3D návrh řešení ve kterém uvidíte konkrétní rozložení vybavení ve vaší místnosti z několika úhlů pohledů. Tento první návrh se stane výchozím bodem k další diskusi a ladění finálního návrhu.

 

3.      DODÁME NA KLÍČ

Jakmile se docílíme řešení místnosti, které se vám bude líbit a bude přesně odpovídat vašim představám, pustíme se do práce. Náš specializovaný tým zařídí vše potřebné. Profesionálně vám vybavení nainstalujeme, vyzkoušíme, zaškolíme vás i vaše zaměstnance. Vy se můžete už jen těšit na váš nový chytrý prostor.

 

Prohlédněte si naše referenční projekty3D vizualizace a návrhy

Školy a školky

Firemní prostory a kanceláře

Fotogalerie

Související články

Nový trend ve školství: dotykové LCD displeje

Nový trend ve školství: dotykové LCD displeje

Nebraňme našim dětem využívat moderní technologie. Naučme je využívat je konstruktivně. Co přinese dotykový LCD displej vaší škole: Zapojení studentů do výuky technologií, která je jim důvěrně známá, ale kterou neumí využívat konstruktivně Neustálý online přístup k informacím (ani učitel nemusí vědět vše, ale může studenty učit, kde informace shánět a jak s nimi pracovat) ...
Proč používat ve školách LCD displeje?

Proč používat ve školách LCD displeje?

Ve světě vzdělávání neexistují kompromisy. Neumíme si představit nic důležitějšího, než vychovávat spokojené mladé lidi. Vnímavé, hloubavé, s přehledem a těmi správnými hodnotami. Je jen na školách, jak se svého poslání zhostí.Školy jsou nositelem vzdělání společnosti. Mějte odvahu inovovat.Pokud nám události spojené s korona virem něco ukázaly, pak jsou to obrovské rozdíly mezi...
Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

V našem projektu jsme vytvořili novou ředitelnu pro Základní školu Ivanovice. Vkusnou, profesionální s maximálním důrazem pro komfort v práci.