Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

Datum: 14.12. 2021

Návrh a realizace ředitelnyJsme společnost Consulta a už 20 roků vybavujeme školy po celé České republice inovativní technikou. V našem nejnovějším projektu jsme vytvořili novou ředitelnu pro Základní školu Ivanovice.. Vkusnou, profesionální s maximálním důrazem pro komfort v práci.

Velká pracovní plocha, maximum úložného prostoru a vzdušný dojem

Každý náš projekt začíná porozuměním potřeb našeho klienta. Pan ředitel si přál kancelář s co největším úložným prostorem, zasedacím stolem pro šest lidí a velkou pracovní plochou. Přitom chtěl zachovat dojem vzdušeného a nepřeplácaného prostoru. Designérka Andrea se rozhodla pro kombinaci dubového dřeva Halifax, šedého matného nábytku a komfortních židlí. Interiér doplnila o světlé řasené záclony pro vytvoření pocitu soukromí.

Cílem bylo vytvořit prostor, ve kterém se bude panu řediteli skvěle pracovat a ředitelna bude v každou denní dobu působit uklizeným a příjemným dojmem. 

První vizualizace ředitelny a cenový návrh

Pravidelná konzultace návrhu ředitelny s investorem zajistila maximální naplnění představ pana ředitele a minimum nadbytečné práce našich designérů. Je pro nás samozřejmostí, že průběh rekonstrukce diskutujeme i s našimi techniky a dokážeme tak předcházet všem nepříjemnostem, které obvykle rekonstrukce provází. Včas jsme odhalili například nevyhovující dveře a zárubně a po domluvě jsme do plánu zahrnuli i jejich výměnu. Doladili jsme všechny detaily a investorovi jsme představili finální vizualizaci ředitelny a cenový návrh. Vše bylo investorem beze zbytku schváleno a mohli jsme se pustit do práce.

3D vizualizace ředitelny 3D vizualizace ředitelny 3D vizualizace ředitelny

Za 10 dnů byla ředitelna kompletně zrekonstruovaná

Rekonstrukce ředitelnyV dnešní době není jednoduché synchronizovat více řemesel dohromady, díky našim mnoholetým zkušenostem se to povedlo bezezbytku a kompletní rekonstrukce ředitelny trvala jen 10 dnů. Začínali jsme výměnou starých dveří a zárubní, výmalbou, tapetováním, v těsném sledu nastupovali pokladači koberců. Poté se montoval nábytek vyrobený na míru. Posledním krokem bylo pověšení záclon a také dotykového LCD s videokonferenční kamerou pro online jednání.

Celý projekt od původního zjištění potřeb pana ředitele až po finální realizaci se nesl v tónu příjemné spolupráce. Vážíme si naší vzájemné spolupráce a jsme rádi, že jsme se mohli na tomto projektu podílet.

Také plánujete rekonstrukci Vaší kanceláře nebo jednací místnosti a chcete se vyvarovat nepříjemnostem a překvapením v průběhu a na konci realizace? Využijte skvělé možnosti a nechte si od nás zpracovat 3D vizualizaci a následnou rekonstrukci. Stačí nám zavolat na telefon 517 356 635 nebo poslat email a domluvit si schůzku.

 3D vizualizace ředitelny Rekonstrukce ředitelny

Rekonstrukce ředitelny Rekonstrukce ředitelny Rekonstrukce ředitelny


Související články

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

V našem týmu máme bytové designéry, učitele, techniky i řemeslníky. Když se dá tato parta dohromady, umíme vytvořit místo jako stvořené pro výuku a práci. Zjistíme vaše potřeby, navrhneme řešení, doladíme s vámi detaily a pustíme se do práce.
Barevné tabule: netradiční nápady pro moderní prostory

Barevné tabule: netradiční nápady pro moderní prostory

Většina z nás si tabule a nástěnky spojuje s klasickou bílou, zelenou nebo černou barvou. Je čas na změnu. Barvy totiž mají neuvěřitelnou moc ovlivňovat naši náladu, kreativitu i produktivitu. Pojďte se s námi podívat na nejnovější trendy tabulí pro kanceláře.