Úvod Služby, školení, servis Instalace, návrhy, 3D

Instalace AV techniky, návrhy a 3D vizualizace

Potřebujete moderní interaktivní prostor pro učení a práci? Nechejte všechno na nás. Známe naše produkty, zjistíme vaše potřeby a náš tým odborníků vám připraví návrh na míru. Jak bude celý proces probíhat?

1.      ZJISTÍME VAŠE POTŘEBY

Zjistíme Vaše potřeby a představy

Spojíme se s vámi přes e-mail, živě u nás nebo u vás, nebo přes on-line meeting a zjistíme vaše potřeby. Nebojte se nám říci každý detail a problém, který potřebujete v dosavadním prostoru vyřešit. Žádná připomínka není zbytečná a našim cílem je vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit skvěle, a vaše pracovní produktivita bude maximální. 

 

2.      NAVRHNEME ŘEŠENÍ

3D vizualizace a návrhy - Consulta

Ve druhé fázi přijde ke slovu náš tým odborníků. Připraví pro vás první návrh řešení, spolu s cenovou kalkulací a časovým plánem. Získáte od nás 3D návrh řešení ve kterém uvidíte konkrétní rozložení vybavení ve vaší místnosti z několika úhlů pohledů. Tento první návrh se stane výchozím bodem k další diskusi a ladění finálního návrhu.

 

3.      DODÁME NA KLÍČ

Dodáme na klíč

Jakmile se docílíme řešení místnosti, které se vám bude líbit a bude přesně odpovídat vašim představám, pustíme se do práce. Náš specializovaný tým zařídí vše potřebné. Profesionálně vám vybavení nainstalujeme, vyzkoušíme, zaškolíme vás i vaše zaměstnance. Vy se můžete už jen těšit na váš nový chytrý prostor.

 

Prohlédněte si naše hotové projekty a nechejte si navrhnout řešení na klíč

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek