Dotykový displej 86'', zvedací stojan a 4 křídla | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Dotykový displej 86'', 4 křídla a zvedací stojan

Nejmodernější interaktivní dotykový 86" LCD displej Legamaster EVOLVE 2 s EDLA certifikací od Google, určený do kmenových i odborných učeben. Vysoká kvalita obrazu, skrytý zvedací systém a 4 přídavná křídla jsou hlavní přednosti tohoto řešení.

Kód: LEG-ETX86BB04
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Obvykle do 3 týdnů
Datum doručení bude stanoveno dodatečně.
Cena s DPH 150 628
Kč bez DPH 124 485,95
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Nejmodernější interaktivní dotykový 86" LCD displej Legamaster EVOLVE 2 s EDLA certifikací od Google, určený do kmenových i odborných učeben. Vysoká kvalita obrazu, skrytý zvedací systém a 4 přídavná křídla jsou hlavní přednosti tohoto řešení.

LCD displeje se stávají celosvětovým trendem ve školství a rychle si získávají své pevné místo ve výuce, kde postupně nahrazují starší interaktivní tabule. Dotykové LCD displeje Legamaster EVOLVE 2 okamžitě nacházejí příznivce mezi učiteli. Proč? Jsou intuitivní a díky systému Android 13 jejich ovládání je známé téměř každému, kdo používá chytrý telefon, což posouvá výuku na novou technologickou úroveň.

 

Toto řešení obsahuje:

  • Dotykový LCD displej EVOLVE 2 - 86" s Androidem 13+
  • Čtyři bílá, keramická křídla pro popis za sucha stíratelnými popisovači
  • Kvalitní tichý skrytý pojezd s rozsahem 65 cm
  • Sada 2 ks ECO dotykových per, dálkový ovladač

Srdcem učebny je displej!

Je to přesně tak, srdcem dnešních moderních učeben je opravdu dotykový displej, který funguje jako zobrazovací zařízení, interaktivní nástroj pro výuku, ozvučení učebny a je zároveň zdrojem nekonečné zábavy pro děti i učitele. Dotykový LCD displej je učební nástroj s neomezenými možnostni a přístupem k online obsahu na internetu. Využít můžete vestavěný Android počítač nebo připojit vlastní notebook nebo počítač, je to snadné.


Certifikace přímo od Google

Díky vestavěnému počítači s Androidem 13 s EDLA certifikaci přímo od společnosti Google je to vlastně obrovský tablet. Díky tomu v něm najdete také oblíbený Google play obchod s milionem aplikací a výukových programů, můžete využívat všechny Google služby a aplikace, na které jste zvyklí. Doslova na špičce vašeho prstu máte k dispozici Google Disk, Google Classroom, Google Meet a další populární aplikace. Další oblíbené aplikace nebo hry si samozřejmě doinstalujete z online Google Play obchodu.


Bezdrátový přenos

Displej má předinstalovanou aplikaci LegaShare, která dokáže bezdrátově přenášet obraz z mobilního telefonu, tabletu i počítače. Současně je možné na displeji zobrazit až 16 zařízení. Vše co máte v telefonu teď můžou vidět i děti ve třídě a to z něj dělá správného parťáka pro vaši výuku. V případě počítačů s Windows zpětně přenáší také dotyk.

Bez problémů tak připojíte telefony nebo tablety se systémem Android a iOS nebo počítače s Windows nebo MacOS.


Digitální bílá tabule

V displeji je předinstalovaná řada aplikací, které umožní využít displej třeba jako je chytrá digitální psací plocha - Whiteboard. Displej pak slouží jako bílá tabule, ale s neuvěřitelnými možnostmi. Rozpozná psaní perem, prstem nebo mazání dlaní. A nejen to, vše, co na displej napíšete si můžete průběžně ukládat a kdykoliv se vrátit zpět nebo obsah výuky jednoduše uložit, vytisknout nebo nasdílet dětem. Při psaní rozpozná text a převede ho na písmena, umí automaticky rozpoznat tvary, vytvoří jednoduché matematické příklady atd. Můžete současně využívat internetový prohlížeč a vkládat obrázky přímo na plochu a přitom ještě psát. Možnosti jsou opravdu neomezené.


Tloušťka čary podle tlaku

Naprostou novinkou mezi dotykovými displeji je rozpoznání tlaku při psaní a podle toho je čára tenká nebo silná. Nemusíte přepínat nástroje a také při písmo vypadá daleko realističtější než při pevné tloušťce čáry.

Je to revoluční funkce, která ve spojení s přesností snímání 0,5 mm a až 50 současnými dotyky dělá z našich displejů naprostou špičku ve své třídě.


Rozdělení plochy a plovoucí okna

Díky novému systému Android umí tento displej používat současně více aplikací a to buď rozdělením na levou a pravou část nebo jako jednotlivá plovoucí okna jako to znate z počítače.

Tohle je opravdu velký krok kupředu a určitě budete mile překvapeni. V okně můžete mít i obraz z připojeného počítače a současně využívat některou z Android aplikací v displeji.


Odolné krycí sklo

Krycí sklo displeje je kalené, extrémně odolné a má leptaný antireflexní povrch, který se jen tak nepoškrábe. Tvrdost skla je 7 MOHS a tak si můžete být jisti, že toto sklo opravdu něco vydrží.

(Někteří výrobci záměrně uvádí hodnotu 9H, která je ze stupnice tvrdosti tužek a na MOHS stupnici je to cca. 3,5. Povrch má jen nastříkanou antireflexní vrstvu, která se snadno poškrábe. Tvrdost tužky vyjadřuje odolnost materiálu proti poškrábání grafitovou tužkou, Mohsova stupnice vyjadřuje odolnost proti poškrábání minerály.)


Vážně pera ze dřeva?

Ano, Legamaster velmi dbá na udržitelnost zdrojů a je členem různých ekologických sdružení, hnutí a snaží se nabízet především ekologicky šetrné produkty s certifikací. ECO stylusy, které dodává spolu s displeji přináší autentický zážitek ze psaní s přesnou odezvou na špičkových IR a InGlass dotykových technologiích. Tento elegantní oboustranný stylus, vyrobený z odolného bukového dřeva, kombinuje inovativní výkon a minimální ekologický dopad. S FSC®-certifikovaným dřevem zaručuje udržitelnost a přináší ekologicky šetrné řešení pro moderní psaní. Proto upustil od konvenčních plastových per s neodymovými magnety.


1% pro planetu

V roce 2002 vzniklo globální hnutí One Percent for the Planet. Členové této organizace se zavazují věnovat alespoň 1% svých ročních tržeb na podporu ekologických projektů a neziskových organizací. Do této aktivity je zapojena také holandská společnost Legamaster, výrobce displejů EVOLVE 2, jejímž vyhradním dovozcem do České republiky je naše společnost Consulta. Každý podnikatel, jehož cílem je upřednostnit lidi a planetu nad ziskem má náš obdiv.


Kvalitní výbava a příslušenství

V displeji nechybí výkonné reproduktory 45W, které v bez problémů ozvučí i velkou učebnu, bezdrátové připojení WiFi nebo možnost vytvoření WiFi hotspotu. Displej můžeme rozšířit o senzor pohybu NFC čtečku nebo videokonferenční kameru pro případ, kdy chcete výuku nasdílet někomu kdo nemůže být přítomný na hodině. Zajímavou možností je i rozšíření displeje o OPS počítač s Windows systémem čím se z displeje stane plnohodnotný počítač s dotykovým displejem. Pokud nebude stačit stávající výkon vestavěných reproduktorů, tak můžeme displej doplnit o tzv. soundbar s výkonem 80W.


Proč právě displej Legamaster EVOLVE 2

LCD displeje Legamaster řady EVOLVE 2 jsou nejmodernější zařízení, které si v současné době můžete do školy pořídit. Jsou o několik kroků dál než konkurenční zařízení a o několik generací než interaktivní tabule nebo velmi předražené dotykové interaktivní projektory. Na rozdíl od jiných displejů na trhu umožňují displeje Legamaster montáž na skrytý zvedací systém, na pylonový zvedací systém, na mobilní stojan, a hlavně lze přidat dvě nebo čtyři bílá křídla. Z chytrého displeje tak uděláte opravdu srdce vaší moderní učebny a spolehlivě tak nahradíte klasickou školní tabuli.

Zdá se vám displej příliš velký nebo nechcete 4 křídla, ale jen dvě, nebo hledáte displej na skrytém zvedacím systému. Chcete displej přímo na zeď? Všechny tyhle varianty nabízíme také, stačí se podívat do kategorie DOTYKOVÉ LCD DISPLEJE PRO ŠKOLY  a hned budete mít na výběr přesně to co hledáte.

Pokud i tak nenajdete co hledáte tak nám zavolejte na telefon 517 356 635. Je možné, že pro vás řešení máme, jen ho ještě nemáme tady. Některá řešení instalací nejsou úplně standardní, ale snažíme se vyjít vstříc jak je to jen možné.


Bílá, magnetická keramická křídla

Křídla u displeje oceníte, když displej právě nepoužíváte. Můžete je zavřít a spolu s dalším párem křídel máte rázem k dispozici psací plochu o šířce skoro 4 metry! Samozřejmě pokud je displej zapnutý a křídla otevřená, tak je jejich vnitřní plocha rovněž připravená na psaní. Povrch křídel tvoří kvalitní dvouvrstvá keramika a je na ni záruka 25 let!


Skrytý zvedací systém

Vyplňte alternativní text

Skrytý zvedací systém - pojezd vám umožní nastavit displej do takové výšky do jaké právě potřebujete. Dolů proto když s displejem pracují menší děti nahoru když potřebujete, aby všichni perfektně viděli. Rozsah pojezdu displeje je 65 cm. Pojezd je opravdu tichý a je perfektně zpracovaný. Speciální technologie uvnitř pojezdu zajišťuje, že displej zůstává na svém místě i v nejnižší a nejvyšší poloze. To bývá obecný problém méně kvalitních řešení. Záruka na zvedací systém je 3 roky.


Instalace a záruka

Celou sestavu si od nás můžete koupit jako stavebnici a my vám zdarma pošleme všechny části pěkně zabalené. Na pomoc s instalací doporučujeme přizvat zručného technika, který ví jak na to. Nabízíme samozřejmě dodávku včetně instalace, kterou provedou naši vyškolení technici. Vše profesionálně nainstalují a zapojí. Vy nemusíte tedy nikoho hledat, a navíc máte v takovém případě záruku na místě instalace, a to je věc k nezaplacení. Každá část má jinou dílku záruky, tak jak je uvedeno zde:

  • Displej - záruka 5 let
  • Křídla - záruka 2 roky a na povrch křídel 25 let
  • Zvedací systém - záruka 2 roky

Cenu instalace vám rádi sdělíme po uvedení místa, kde se bude montáž provádět, případně pár dalších informací spojených s instalací. Součástí naší instalace jsou například vysoce kvalitní kabely, které jsou pro tyto moderní displeje nutností, především HDMI kabel, který je certifikovaný na obraz 4k / 60 Hz, aktivní USB kabely atd. Obecně se v případě LCD displejů na zvedacích systémech pohybuje kolem 9 tisíc Kč bez DPH. Na požádání Vám rádi zpracujeme podrobnou kalkulaci instalace, kabeláže i dopravy.


Jak naše instalace vypadají se můžete podívat v NAŠICH REFERENCÍCH.

Názor odborníka

.

Názor odborníka

"Dotykové LCD displeje jsou v současnosti nejlepším řešením do kmenových i odborných učeben. Mají perfektní kvalitu obrazu za všech světelných podmínek.", říká naše obchodní zástupkyně Venda, která má na starost zákazníky ze školství.

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Legamaster
Úhlopříčka
86" palců
Šířka otevřená
cca. 400 cm
Počet křídel
2 otočná a 2 pevná
Provedení křídel
Obě strany bílé
Zvedací stojan
Skrytý pojezd
Šířka
196 cm
Výška
117 cm
Rozlišení
4K - 3840x2160
Jas
450 cd/m2
Kontrast
4000:1/10000:1
Multidotyk
50 počet dotyků
Speciální funkce
Android 13 (možnost upgradu)
RAM / Úložiště
8GB / 64GB

Příslušenství a doplňky