WALL-UP 200x119.5 cm, keramická bezrámová tabule | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

WALL-UP 200x119.5 cm, keramická bezrámová tabule

Keramická bezrámová tabule WALL-UP. Tabule WALL-UP je magnetická a píše se na ni mazacím fixem. Tato tabule pochází z revoluční kolekce SPACE-UP holandské firmy Legamaster. Rádi vám představíme všechny její výhody. 

Kód: LEG-7106121
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Poslední 2 ks

Zboží odešleme: úterý 16.7.2024i

Cena s DPH 17 569
Kč bez DPH 14 519,83
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Keramická bezrámová tabule WALL-UP. Tabule WALL-UP je magnetická a píše se na ni mazacím fixem. Tato tabule pochází z revoluční kolekce SPACE-UP holandské firmy Legamaster. Rádi vám představíme všechny její výhody. 

Tabule je keramická: to znamená, že má vysoce odolný povrch, který snese velkou zátěž

Vyplňte alternativní text

Magnetická tabule WALL-UP má keramický povrch. Keramické tabule vypadají na první pohled téměř identicky jako lakované tabule (na pohled je rozezná asi jen profesionál), ale snesou mnohem větší zatížení. Keramické tabule se vypalují za vysokých teplot (kolem 800 stupňů celsia) a mají vysokou mechanickou i chemickou odolnost. Keramické tabule se pro tyto své vlastnosti skvěle hodí do místností s velkým zatížením, jako jsou školy, zasedací místnosti, coworkingová centra apod. Na povrch tabule je výrobcem poskytovaná záruka 25 let!

Tato vysoká kvalita zpracování tabule WALL-UP s sebou nese i vyšší cenu. Pokud hledáte tabuli pro méně profesionální provoz a zatížení (např. domácnosti, kanceláře s malým vytížením apod.), doporučujeme podívat se na bezrámové tabule řady BOARD-UP. Tyto tabule jsou také magnetické, bezrámové, ale mají lakovaný povrch a tím pádem nižší cenu.

WALL-UP nabízí neomezenou psací plochu

Tabule WALL-UP nemá rám, díky tomu nejenže vypadá skvěle na pohled, ale navíc může fungovat na principu stavebnice. Tuto tabuli můžete používat buď samostatně, anebo ji doplňovat o další díly z řady WALL-UP a přikládáním k sobě tvořit nekonečnou psací plochu, přesně podle vašich potřeb. Tak velkou, jak budete chtít, ve tvaru jaký se vám bude nejvíce líbit.

aaa

Snadná montáž: WALL-UP se připevňuje na lišty

Nikdo nemá rád složité montování a měření přesné na setiny milimetru. Tato tabule proto přichází s přichycením na zeď pomocí lišt. Součástí balení jsou lišty, které přišroubujete na zeď dle přiloženého manuálu. Tabuli na tyto lišty jednoduše zavěsíte. Systém lišt je tolerantní k drobným nepřesnostem během vrtání a tabule na nich jde drobně posouvat.

Chcete vytvořit opravdu velkou psací plochu?

Pokud je vašim snem mít opravdu velkou psací plochu, podívejte se na celou kolekci SPACE-UP (ze které pochází tato tabule WALL-UP). Kolekce SPACE-UP má tři produktové řady, všechny jsou bezrámové, magnetické, popisovatelné mazacím fixem a doslova nekonečné.

WALL-UP jde doplnit o stylové akustické panely

Kolekce bezrámových tabulí WALL-UP má oproti jiným tabulím ještě další skvělou výhodu, existuje k ní vkusná řada akustických panelů na zeď. Akustický panel na pohled působí jako moderní látková nástěnka, která se rozměry a zpracováním hodí k řadě magnetických tabulí WALL-UP. Tyto akustické panely plní současně více funkcí. Je možné je využívat jako nástěnku (připevňovat na ni dokumenty pomocí špendlíků), jsou příjemné na pohled (zútulňují interiér) a hlavně pohlcují nežádoucí hluk a šum. Díky použití speciálních materiálů výrazně zlepšují akustiku místnosti (třída absorpce zvuku C). Kombinací bezrámové nástěnky WALL-UP a akustického panelu získáte skvěle funkční pracovní plochu, která bude navíc vylepšovat akustiku v místnosti.

Názor odborníka

.

Názor odborníka

"Tento typ tabule je skvělý do moderních prostor, protože nemá rušivý rámeček a je tak možné poskládat nekonečně velkou psací plochu. Najde místo v kanceláři, jednací místnosti nebo ve škole.", říká obchodní zástupkyně Marta, která se prodejem tabulí zabývá již déle než 20 let.

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Vlastnosti tabule
Šířka
119.5 cm
Výška
200 cm
Povrch
Keramický
Barva povrchu
Bílá
Certifikace
FSCi
ano
e3i
ano
Záruka
Záruka
24 měs.
Záruka na povrch
25 roky
Ostatní
Designová řada
WALL-UP
Speciální funkce
Odolný keramický magnetický povrch
Výrobce
Legamaster

Dokumenty k produktu ke stažení

Příslušenství a doplňky