Sada příslušenství Meeting Kit Deluxe | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
 • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Sada příslušenství Meeting Kit Deluxe

Nejluxusnější řada cenově výhodných sad nejen pro lakované a keramické tabule. Obsahuje řadu dalších doplňků jako jsou popisovače a zvýrazňovače na papír, sešívačku nebo třeba moderní bezdrátový prezenter s laserovým ukazovátkem. Sada je uložena v reprezentativní pevné černé krabici s lesklým logem Legamaster. Značka Legamaster je po celém světě známá jako špička na trhu s kancelářským vybavením. 

Kód: LEG-7125300
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Poslední 1 ks

Zboží odešleme: čtvrtek 18.4.2024i

Cena s DPH 3 437,53
Kč bez DPH 2 840,93
Koupit (ks):
Doprava zdarma
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Nejluxusnější řada cenově výhodných sad nejen pro lakované a keramické tabule. Obsahuje řadu dalších doplňků jako jsou popisovače a zvýrazňovače na papír, sešívačku nebo třeba moderní bezdrátový prezenter s laserovým ukazovátkem. Sada je uložena v reprezentativní pevné černé krabici s lesklým logem Legamaster. Značka Legamaster je po celém světě známá jako špička na trhu s kancelářským vybavením. 

Díky přenosné sadě Meeting Kit Deluxe budete mít vždy vše potřebné úhledně uspořádané, jako opravdový profesionál. Rozměry boxu jsou 39 x 6 x 35 cm a hmotnost plného boxu je 2,3 kg.

Sada Meeting Kit Deluxe obsahuje:

 • Bezdrátový USB prezentér s laserovým ukazovátkem. Prezentér je vhodný pro PowerPointové prezentace. Díky prezentéru nemusíte odbíhat ke klávesnici, ale pohodlně přecházíte mezi jednotlivými slidy stiskem tlačítka prezentéru. Součástí je integrovaný laser pro pohodlné ukázání důležité informace posluchačům. Dosah ovládání prezentéru je cca. 15 m.
 • Sada kouzelných samozdržících popisovatelných štítků Magic chart o rozměru 10 x 10 cm v různých barvách. Magic notes vás nadchnou. Jsou to lístečky, které díky elektrostatickému náboji drží na každém povrchu. Jen tak, sami od sebe, bez lepidla. Nezanechávají žádné stopy, je možné je opakovaně přemisťovat a přepisovat. Skvělé pro prezentace, kanceláře ale i školy a domácnosti.
 • 6 kusů popisovačů TZ41 na flipchart, (3 černé, 1 červený, 1 modrý, 1 zelený). Tyto popisovače s označením TZ41 obsahují speciální inkoust na vodní bázi. Díky tomu je téměř bez zápachu a neprosakuje. Fix má seříznutý hrot a je možné s ním psát o šířce písma mezi 2 - 5 mm (podle nastavení úhlu), vhodné pro ozdobné písmo. Tyto popisovače je možné znovu plnit jednoduchým kapilárním systémem (hrot fixu se namočí do speciálního inkoustu, hrot inkoust nasaje a fixa je za chvíli připravena k opětovnému použití).
 • 2 kusy JUMBO popisovačů TZ48 na flipchart (1 černý, 1 modrý) pozn. na fotce vidím červený a černý, v popisu je černý a modrý, tak nevím??. Popisovače s označením TZ48 jsou opravdu JUMBO, mají seříznutý hrot a neuvěřitelnou šířku písma 3 - 10 mm. Jsou skvělé pro psaní velkých písmen nebo potrhávání textu. Jsou plněné speciálním inkoustem na vodní bázi (bez zápachu a neprosakují), a jsou snadno doplnitelné náhradním inkoustem (popisovač se otevře a inkoust se nakape).
 • 6 kusů mazacích popisovačů TZ100 na mazací tabule a flipcharty (3 černé, 1 červený, 1 modrý, 1 zelený). Tyto popisovače jsou lehce stíratelné, snadno se doplňují kapilárním systémem (namočení hrotu do inkoustu). Popisovače jsou na bázi alkoholu a jsou téměř bez zápachu. Šířka písma je mezi 1,5 - 3 mm. 
 • 2 kusy zvýrazňovačů (růžová a žlutá barva), používají se na papír jako zvýraznění důležitých bodů v textu. Zvýrazněný text je i přes zvýraznění stále velmi dobře čitelný (i na fotokopiích).
 • 2 kusy gelových per v modré barvě, speciální gelový inkoust poskytuje úžasný komfort při psaní. Pero je příjemně tvarované a měkce s ním píše.  
 • Speciálníčisticí prostředek na tabule na bázi alkoholu. Nemusíte s ním vaši tabuli čistit při každém mazání tabule. Doporučujeme tímto prostředkem setřít tabuli jednou za dva až čtyři týdny. Je to nejlepší možná údržba tabule, aby dlouho vydržela v dobrém stavu (dobře se mazala a nezanechávala šmouhy)
 • Čistící utěrka z mikrovlákna, vhodná na keramické, lakované i skleněné tabule. Příjemně leští a je možné ji opakovaně prát (do 60 stupňů)
 • Malá magnetická stěrka pro dokonalé vyčištění tabule. Je stále při ruce pro precizní a rychlé smazání. Pokud se spodní čistící polštářek zašpiní, je možné jej vyměnit za náhradní (součástí balení je 20 kusů náhradních polštářků, viz níže).
 • 20 kusů náhradních polštářků pro magnetickou stěrku na tabuli
 • Sešívačka, malý ale velmi užitečný pomocník pro mechanické propojení tiskovin.
 • Krabička náhradních sponek do sešívačky
 • Krabička kancelářských sponek
 • 10 kusů magnetů s průměrem 30 mm
 • Lepicí páska
 • Pravítko

Líbí se vám sada Meeting Kit Deluxe? Chtěli byste ještě něco víc? Zkuste se podívat i na naši nabídku moderačních kufříků. Kufříky obsahují vše, co potřebuje každý lektor pro perfektní prezentaci. Vše přehledně na jednom místě, abyste už nikdy nic nezapomněli. 

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Legamaster

Příslušenství a doplňky